Daudzkanālu klientu piesaiste

Kas ir daudzkanālu klientu piesaiste?

Daudzkanālu klientu piesaiste ir vērsta uz to, lai novērtētu un paplašinātu klientu mijiedarbību un piesaisti caur vairākiem saziņas kanāliem. Uzņēmumi izmanto daudzkanālu klientu piesaisti, lai uzlabotu saziņas un klientu mijiedarbības konsekvenci katrā atbalsta, pārdošanas vai mārketinga kanālā. Tas parasti paaugstina klientu lojalitāti un pārdošanas apjomus, kā arī samazina klientu neapmierinātību vai pat samazina grozu pamešanas līmeni. Daudzkanālu klientu piesaiste ir lielisks līdzeklis zīmola veidošanā un zīmola atpazīstamības uzlabošanā, kā arī jēgpilnu attiecību veidošanā ar klientiem un arī plašām klientu auditorijām.

Izaicinājumi saistībā ar daudzkanālu klientu piesaisti

Konsekventas pieredzes radīšana un pārvaldība daudzkanālu saziņas laikā var būt sarežģīta daudzu faktoru dēļ. Pirmais aspekts, kas jāņem vērā, ir resursu, darbaspēka skaits un laiks, kas nepieciešams, lai pārvaldītu visus saziņas kanālus un radītuērtu pieredzi klientiem. Ar mazāku darbinieku skaitu, kas apstrādā kanālus, un mazāk laika, lai atbildētu, daudzkanālu klientu iesaistīšanās pārvaldība var izrādīties ļoti sarežģīta.

Vēl viens uzdevums ir apmierināt klientu vēlmes, sniegt savlaicīgas atbildes un pārvaldīt saturu. Atbildēšana un apmainīšanās ar ziņām vairākos kanālos ietver pārslēgšanos starp daudzām cilnēm un dažkārt pat apjukumu, it īpaši, ja konkrētais klients izmanto vairāk nekā vienu sakaru kanālu.

Daudzkanālu klientu piesaistes risinājuma priekšrocības

  • Daudzkanālu klientu piesaistes metodes vislabāk darbojas, izmantojot programmatūru daudzkanālu saziņai. Šāda veida programmatūra atvieglo iespēju vienmēr nodrošināt lielisku klientu pieredzi, pateicoties visu klientu atbalsta kanālu apvienošanai.
  • Pār-kanālu personalizētas pieredzes veidošana klientiem ir vieglāka, ja tos var pārvaldīt no vienas saskarnes. Pieteikuma apstrādes programmatūra un citi daudzkanālu risinājumi ar mārketinga rīkiem piedāvā lietotājiem iespēju redzēt visu klientu saziņu vienā pavedienā neatkarīgi no izmantotā kanāla. Tas ļauj atbildēt daudz ātrāk, un daudzkanālu klientu piesaiste var tikt ievērojami uzlabota.
  • Pieaugušais atbilžu ātrums var uzlabot klientu apmierinātību, piesaistīt vairāk potenciālo klientu un palīdzēt veidot nozīmīgas attiecības ar klientiem. Aģenti varēs daudz vairāk paveikt īsākā laika periodā, vienlaikus saglabājot pozitīvu tiešsaistes pieredzi visos digitālajos kanālos, piemēram, sociālajos tīklos.

Improve your customer service

With LiveAgent you can provide each customer with personalized experience, making customer support more fluent and efficient than ever before.

Frequently asked questions

Kā izveidot daudzkanālu klientu piesaistes stratēģiju?

Lai izveidotu labu daudzkanālu stratēģiju, paturot prātā klientu piesaisti, ir jānoskaidro, kurus saziņas kanālus klienti izmanto visvairāk. Pēc tam jums vajadzētu kartēt klientu ceļu un atrast iespējas un vājos punktus, kam pievērst īpašu uzmanību. Pēc tam jums jāizplāno saturs. Saskaņojiet katru satura daļu atbilstoši kanālam. Tas, kas labi darbojas e-pasta jaunumu biļetenam, iespējams, nedarbojas Facebook vai Instagram. Esiet gatavs sniegt lielisku klientu apkalpošanas pieredzi ikreiz, kad klients sazinās ar jums, izmantojot digitālos kanālus.

Vai daudzkanālu platformas ietekmē klientu piesaisti?

Daudzkanālu pieredze būtiski ietekmē klientu piesaisti. Klientu sarunas bieži var turpināties dažādos kanālos ilgi pēc tam, kad tās šķiet pabeigtas. Koncentrējoties uz efektīvu daudzkanālu pieeju saziņai, varat optimizēt visu klientu ceļu un daudz ātrāk palīdzēt klientam gūt panākumus. Klientu apkalpošanas komandas, kas var nodrošināt lielisku klientu pieredzi, izmantojot daudzkanālu platformu, var ietaupīt vairāk laika un resursu.

Kas ir klientu piesaistes kanāli?

Tie ir saziņas kanāli, kas ļauj sazināties uzņēmuma pārstāvim un klientam. Tos var izmantot vispārējai sarunai vai klientu piesaistei. Visbiežāk izmantotie klientu piesaistes kanāli ir e-pasts, tiešsaistes čats, ziņapmaiņas programmas, piemēram, Facebook Messenger, Viber vai WhatsApp, kā arī sociālo mediju tīkli Facebook, Instagram un Twitter.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju