Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Labākā klientu piesaistes programmatūra software

Uzziniet, kāpēc mēs tirgū esam visaugstāk novērtētā programmatūra.

  • ✓ Nav uzstādīšanas maksas   
  • ✓ Klientu serviss 24/7    
  • ✓ Netiek prasīta kredītkarte    
  • ✓ Iespēja atteikties jebkurā brīdī
Mūsu klienti
logo clients forbes
logo clients airbus
logo clients nascar
logo clients usc
Play Wow button
Tour

Izmantojiet klientu piesaistes programmatūru

Klientu piesaistes programmatūra ir programmatūra, kas pārvalda saziņu ar klientiem, izmantojot dažādus kanālus, piemēram, tīmekļa tērzēšanu, e-pastu vai sociālos plašsaziņas līdzekļus. Klientu piesaistes platforma parasti ietver funkcijas, kas atbalsta daudzkanālu saziņu, CRM sistēmas, atskaites, mārketinga personalizāciju un klientu pašapkalpošanos. Galvenais uzņēmējdarbības ieguvums, izmantojot klientu piesaistes programmatūru, ir lielāki ieņēmumi, augstāka ienākumu atdeve un klientu apmierinātība.

logo clients forbes
logo clients airbus
logo clients nascar
logo clients usc
logo esky color
slido green
Close More

Ieguldiet klientu iesaistīšanas programmatūrā

Klientu piesaistes programmatūra tiek izmantota, lai izveidotu un saglabātu pozitīvas attiecības ar klientiem. Ja pastāvīgi nodrošināsiet klientiem patīkamu klientu pieredzi, statistiski ir lielāka iespēja, ka viņi kļūs lojāli Jūsu zīmolam. Patiesībā 96% klientu apgalvo, ka klientu apkalpošana ir svarīga, lemjot par viņu lojalitāti zīmolam.

Lojāliem klientiem ir savas priekšrocības – ir četras reizes lielāka iespēja, ka viņi atbalstīs Jūsu uzņēmumu, izmantojot zīmola popularizēšanu, kas ietver atsauksmes, kā arī ieteikumus no klienta citam pircējam. Tā kā lojālie klienti kļūst ieinteresēti Jūsu zīmolā, ir piecas reizes lielāka iespēja, ka viņi no Jums atkal iegādāsies preces. Tāpēc ir svarīgi pastāvīgi censties uzlabot klientu apkalpošanu. Saskaņā ar Forbes datiem 84% uzņēmumu, kas strādā pie klientu pieredzes uzlabošanas, ziņo par ieņēmumu pieaugumu.

Galvenās funkcijas

Tirgū ir daudz klientu piesaistes programmatūras piedāvātāju, un var būt grūti atšķirt, kura programmatūra ir labākā un kuras funkcijas ir būtiskas. Jūsu ērtībai esam apkopojuši klientu piesaistes programmatūras galveno funkciju sarakstu. Klientu piesaistes programmatūras nodrošinātājiem savās pamatpaketēs jāiekļauj šādas funkcijas: daudzkanālu klientu piesaiste, automatizācija, spēles elementi, atskaites, centralizēta pārvaldība, integrācijas, segmentācija un iebūvēts CRM.

undraw features overview jg7a
undraw social notifications ro8o

Daudzkanālu piesaiste

Pareizajai klientu piesaistes programmatūrai biznesam jānodrošina iespēja sazināties ar klientiem, izmantojot vairākus klientu iecienītus kanālus, piemēram, e-pastu, īsziņas, balss zvanus vai sociālos plašsaziņas līdzekļus.

Automatizācija

Automatizācija ir būtiska klientu piesaistes programmatūras funkcija, jo tā ietaupa daudz laika. Automatizācijas noteikumi ļauj izpildīt klientu piesaistes stratēģijas, ja ir izpildīti noteikti kritēriji. Piemēram, ja klients ir vairākkārt iegādājies konkrētu preci, viņš var saņemt reklāmas e-pasta vēstuli, kad preces krājumi tiek atjaunoti vai tās tiek izpārdotas.

undraw Artificial intelligence oyxx
undraw winners ao2o

Spēles elementi

Klientu piesaistes programmatūrai jābūt noderīgai gan Jūsu klientiem, gan darbiniekiem. Spēles elementu funkcija ir jautrs veids, kā apbalvot aģentus un veicināt veselīgu konkurenci starp komandām un atsevišķiem darbiniekiem. Palieliniet produktivitāti, piešķirot apbalvojuma nozīmītes un iegūstot augstākus līmeņus.

Pārskati

Proaktīvai klientu piesaistes programmatūrai jānodrošina pilnvērtīga analītikas pakete, kas nodrošina jaudīgus analīzes un pārskatu sniegšanas rīkus.

undraw report mx0a
undraw emails 6uqr

Centralizēta pārvaldība

Centralizēta pārvaldības sistēma ļauj skatīt un pārvaldīt visus klientu datus un saziņu no viena paneļa. Neatkarīgi no tā, no kura kanāla saņemat klientu pieprasījumu, tas viss nonāks vienā universālā iesūtnē , kurai var piekļūt visa Jūsu klientu atbalsta komanda.

Integrācijas

Klientu piesaistes programmatūrai jāspēj integrēties ar trešo pušu lietotnēm, kuras jau izmantojat ikdienas uzņēmējdarbības aktivitātēm. Trešo pušu lietotņu integrācijas var ietvert POS sistēmas, e-komercijas sistēmas un sociālos plašsaziņas līdzekļus.

undraw app installation mbdv
undraw segment uwu1

Segmentācija

Klientu segmentācija ir svarīga funkcija, jo tā ļauj segmentēt klientus atbilstoši apkopotajiem datiem. Izmantojot segmentāciju, Jūs varat viegli orientēties uz noteiktām klientu grupām un personalizēt tām sniegto saturu.

CRM

Lieliskā klientu piesaistes programmatūrā jābūt iebūvētam CRM, jo tas ļauj pārvaldīt visus nepieciešamos klientu datus, sākot no kontaktinformācijas līdz iepriekšējiem pasūtījumiem un palīdzības pieteikumiem.

undraw profile 6l1l
undraw book lover mkck

Klientu zināšanu bāze

Klientu zināšanu bāzes ir lielisks ieguvums jebkurai klientu piesaistes programmatūrai. Tās ļauj klientiem ātri atrast vajadzīgās atbildes, bez nepieciešamības sazināties ar Jums tieši. Klientu zināšanu bāze ir ieguvums gan Jūsu klientiem, gan aģentiem. Zināšanu bāzes samazina klientu gaidīšanas laiku, Jūsu aģentu darba slodzi, kā arī laiku, kas tiek patērēts palīdzības pieteikumu atrisināšanai.

LiveAgent ir pieejams viss

LiveAgent ir pilnībā aprīkota klientu piesaistes programmatūra, kas ļauj koncentrēties uz attiecību ar klientiem veicināšanu. LiveAgent piedāvājumā ir iekļauts:

Email icon

Universālā iesūtne

Universālā iesūtne palīdz organizēt klientu pieprasījumus dažādos kanālos un ļauj ātri uz tiem atbildēt.

Gameboy icon

Spēles elementu funkcijas

Spēles elementu funkcijas, ko varat izmantot, lai apbalvotu un stimulētu savu smagi strādājošo klientu apkalpošanas personālu.

Increase icon

Pārskatu sniegšanas sistēma

Jaudīgas pārskatu sistēmas, kas ļauj uzreiz novērtēt, cik labi notiek saziņa ar klientiem.

man and woman receiving awards

Izmēģiniet LiveAgent jau tūlīt

Ja meklējat šobrīd labāko piesaistes programmatūru, izmēģiniet LiveAgent. LiveAgent ir saņēmusi visvairāk atsauksmju un ieguvusi pirmo vietu palīdzības dienesta programmatūru kategorijā maziem un vidējiem uzņēmumiem 2020. gadā. Mēs piedāvājam bezmaksas 14 dienu klientu piesaistes programmatūras izmēģinājuma versiju. Nav nepieciešama kredītkarte. Nodrošiniet klientu apmierinātību un piesaisti ar LiveAgent.

image person 2

Ar LiveAgent klientu atbalsts ir miljons reižu vienkāršāks. Mūsu atbildes sniegšanas laiks tagad ir par 26% ātrāks.

Eva Kianickova, Head of Customer Service
logo martinus black

Jūs Būsiet Labās Rokās!

Vai ziniet, kas Huawei, BMW, Yamaha un O2 ir kopīgs? Pareizi... LiveAgent!

Izmēģini tagad bezmaksas Nav nepieciešama kredītkarte

Klientu piesaistes sistēmas BUJ

Kas ir klientu piesaistes platforma?

Klientu piesaistes platforma ir sistēma, kas nodrošina Jūsu klientu apkalpošanas aģentus ar rīkiem, lai palīdzētu Jūsu vietnes apmeklētājiem visā viņu ceļa laikā. Turklāt tā vienā programmatūrā apvieno visus Jūsu klientu pieprasījumus no dažādiem kanāliem, piemēram, e-pasta, zvaniem, sociālajiem plašsaziņas līdzekļiem.

Kā klientu piesaistes platformas uzlabo vispārējo klientu pieredzi?

Klientu piesaistes sistēma ir funkcijām bagāta programmatūra, kas automatizē uzdevumus, padarot Jūsu aģentu darba plūsmu un darba slodzi vieglāk pārvaldāmu. Rezultātā aģenti var koncentrēties tikai uz vienā sistēmā uzticētajiem uzdevumiem un ātri risināt klientu problēmas. Tādas funkcijas kā automatizēta palīdzības pieteikumu sadale, sagatavoto atbilžu sistēma un IVR veicina ātru un efektīvu reaģēšanas laiku. Būsim godīgi, nevienam nepatīk gaidīt, tāpēc, ja Jūsu aģenti varēs ātrāk apstrādāt pieprasījumus, klienti to novērtēs.

Kādas ir klientu piesaistes platformas funkcijas?

Klientu piesaistes platformai jeb, citiem vārdiem sakot, palīdzības dienesta risinājumam ir vairākas funkciju kategorijas. Piemēram, LiveAgent ir vairāk nekā 180 funkciju. Tā ietver tādas palīdzības pieteikumu pārvaldības funkcijas kā automatizēta palīdzības pieteikumu izplatīšana, hibrīda palīdzības pieteikumu plūsma un laika noteikumi. Bez tam ir arī zvanu centra, spēles elementu, integrācijas, tērzēšanas, mobilo lietotņu, daudzvalodu, pārskatu sniegšanas, drošības, sociālo mediju un atbalsta portāla kategorijas, kurās ir daudz noderīgu funkciju.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju