Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

CRM pakalpojumi

Kas ir CRM pakalpojumi?

Klientu attiecību pārvaldība (CRM) nodarbojas ar visu to attiecību apstrādi, kas ir saistītas ar uzņēmuma komunikāciju ar klientu. CRM ieviešanai tiek izmantotas informācijas sistēmas, kas aptver visu pārdošanas procesu no pirmās sazināšanās ar klientu līdz preču un pakalpojumu rēķinu izrakstīšanai.`

CRM pakalpojumi

CRM galvenokārt tika veidots tā, lai palielinātu klientu apmierinātību. Tas galvenokārt ir veltīts noslogotiem biznesiem, kur klientu apmierinātība ir pirmajā vietā.

BUJ

Kas ir CRM pakalpojumi?

CRM pakalpojums ir tehnoloģija, kas atbalsta attiecību un mijiedarbības pārvaldību starp uzņēmumu un klientiem un potenciālajiem klientiem. Tās mērķis ir atbalstīt biznesa attiecības, lai uzņēmējdarbība attīstītos. CRM ir ne tikai sistēma, kas palīdz pārvaldīt kontaktus, bet arī visi rīki, kas ietekmē klientu.

Vai CRM pakalpojumi ir svarīgi?

CRM ir svarīgs, jo tas atbalsta uzņēmumus klientu attiecību attīstīšanā. Pateicoties tam, zīmolam ir labākas izredzes noturēt klientu un palielināt ieņēmumus un peļņu. CRM jāuzskata par pārvaldības stratēģiju.

Vai visiem uzņēmumiem nepieciešami CRM pakalpojumi?

Neatkarīgi no uzņēmuma lieluma - vai tā ir liela korporācija vai mazs uzņēmums, CRM pakalpojumi ir ārkārtīgi noderīgi. Tā kā klientu dati un uzņēmējdarbības dati vienuviet ievērojami atvieglo visa uzņēmuma darbību, tas padara atsevišķu grupu darbu dinamiskāku, kas izpaužas to efektivitātē un peļņā.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju