Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Baltais motīvs

Kas ir Baltais motīvs?

Baltais motīvs ir nosaukums vienam no LiveAgent aģentu paneļa dizainiem. Tās priekštecis ir oriģinālais pelēkais motīvs, kas tika izmantots, lai izstrādātu jaunu, balto alternatīvu. Baltā motīva dizains ir tīrāks, tomēr daži klienti joprojām dod priekšroku pelēkajam motīvam. Pašlaik visi jaunie LiveAgent konti ir sākotnēji iestatīti ar Balto motīvu, tomēr konfigurācijā sākummotīvu var mainīt.

Tāpat aģenti var iestatīt motīvu, kam viņi dod priekšroku.

Baltais motīvs
{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [ { “@type”: “Question”, “name”: “Kā var mainīt motīvu programmā LiveAgent?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “LiveAgent paneļa dizainu var mainīt Konfigurācijā. Visi jaunie konti sākotnēji tiek iestatīti ar balto motīvu, bet to var vienkārši mainīt.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kādas ir atšķirības starp LiveAgent dizainiem?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Var izvēlēties no trim iepriekš definētiem dizainiem: klasisks, minimālistisks un montana. Varat pievienot savu logotipu, virsrakstus, izsekošanas kodus, galveni un kājeni, kā arī pielāgot pogas, krāsas.” } } ] }

FAQ

Kā var mainīt motīvu programmā LiveAgent?

LiveAgent paneļa motīvu var mainīt Konfigurācijā. Sākotnēji visiem jaunajiem kontiem ir Baltais motīvs, bet to var viegli mainīt.

Kādas ir atšķirības starp LiveAgent dizainiem?

Varat izvēlēties no trim iepriekš definētiem dizainiem: klasisks, minimālistisks un Montana. Varat pievienot savu logotipu, virsrakstus, izsekošanas kodus, galveni un kājeni, kā arī pielāgot pogas, krāsas.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju