Atskaites

Kas ir atskaites?

Atskaites, ko sauc arī par analīzi, sniedz pārskatu par to, kas un kādā apjomā notiek jūsu kontā. LiveAgent piedāvā visaptverošas atskaites, tostarp analītikas pārskatu, veiktspējas atskaiti, aģenta atskaiti, nodaļas atskaiti, birku atskaiti, laika atskaiti un audita žurnālu. Visas tās ir eksportējams uz csv failiem.

Uzziniet vairāk par LiveAgent Atskaitēm.

LiveAgent analīzes pārskats

Frequently asked questions

Ko nozīmē atskaite?

Atskaites ir datu apkopojumi, kas sniedz vispārīgu pārskatu par to, kas notiek jūsu klientu atbalsta programmatūras sistēmas kontā. Tās ļauj novērtēt, vai pakalpojums ir atbilstošā līmenī, vai arī ir nepieciešami kādi uzlabojumi.

& nbsp;

Kā izveidot atskaites LiveAgent?

Liveagent piedāvā plašas atskaites, kuras var meklēt sadaļā Atskaites. Ja vajadzīgs izveidot dokumentu, to var lejupielādēt ar CSV paplašinājumu.

& nbsp;

Kāda veida atskaites piedāvā LiveAgent?

Liveagent piedāvā visaptverošas atskaites, tostarp analīzes pārskatus, veiktspējas atskaiti, aģenta atskaiti, nodaļas atskaiti, darbības atskaiti pēc birkām, veiktspējas pret laiku atskaiti, veiktspējas atskaiti pa kanāliem un audita žurnālu, kas sadalīts pa dažādiem laika periodiem (no atsevišķa lietotāja līdz pilnam gadam).

& nbsp;

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju