AJAX

Kas ir AJAX?

AJAX sauc arī par asinhrono JavaScript un XML. Tā ir JavaScript, paplašināmās marķēšanas valodas, dokumentu objektu modeļa, dinamiskā HTML un citu programmēšanas rīku kombinācija, ko izmanto asinhronu tīmekļa lietojumprogrammu izveidei. Katram programmēšanas rīkam ir sava nozīme. Šīs tīmekļa lietojumprogrammas var nosūtīt informāciju uz serveri un saņemt to atpakaļ fonā. Šis rīks ļauj atjaunināt tīmekļa lapu saturu, kad tiek veikta kāda darbība. Ajax sniedz daudzus ieguvumus un priekšrocības.

BUJ

Kas ir AJAX?

AJAX jeb asinhronais JavaScript un XML ir tīmekļa lietojumprogrammu veidošanas metode, kurā lietotāja mijiedarbība ar serveri notiek asinhroni, t. i., viss dokuments netiek ielādēts atkārtoti. Šīs programmēšanas metodes mērķis ir nodrošināt dinamiskāku mijiedarbību ar lietotāju salīdzinājumā ar tradicionālo modeli.

Kādas ir AJAX sniegtās priekšrocības?

AJAX sniedz šādas priekšrocības: palielina interneta lietojumprogrammu lietojamību un ergonomiku, samazina ekrānu un soļu skaitu, kas nepieciešami, lai iegūtu vēlamo efektu, lejupielādē tikai nepieciešamos datus, nav jāatjauno visa lapa, nodrošina ātrāku saskarni.

Kā AJAX darbojas LiveAgent sistēmā?

Pateicoties AJAX, cita starpā klientu atbalsta dienesti var strādāt efektīvi un dinamiski. Tīmekļa vietne netērē laiku, lai pilnībā ielādētos, un tiek atjaunināti tikai tie elementi, kuriem tas ir nepieciešams.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju