Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

AJAX

Kas ir AJAX?

AJAX sauc arī par asinhrono JavaScript un XML. Tā ir JavaScript, paplašināmās marķēšanas valodas, dokumentu objektu modeļa, dinamiskā HTML un citu programmēšanas rīku kombinācija, ko izmanto asinhronu tīmekļa lietojumprogrammu izveidei. Katram programmēšanas rīkam ir sava nozīme. Šīs tīmekļa lietojumprogrammas var nosūtīt informāciju uz serveri un saņemt to atpakaļ fonā. Šis rīks ļauj atjaunināt tīmekļa lapu saturu, kad tiek veikta kāda darbība. Ajax sniedz daudzus ieguvumus un priekšrocības.

{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Jautājums”, “name”: “Kas ir AJAX?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Atbilde”, “text”: “AJAX jeb asinhronais JavaScript un XML ir tīmekļa lietojumprogrammu veidošanas metode, kurā lietotāja mijiedarbība ar serveri notiek asinhroni, t. i., viss dokuments netiek ielādēts atkārtoti. Šīs programmēšanas metodes mērķis ir nodrošināt dinamiskāku mijiedarbību ar lietotāju salīdzinājumā ar tradicionālo modeli.” } }, { “@type”: “Jautājums”, “name”: “Kādus ieguvumus sniedz AJAX?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Atbilde”, “text”: “AJAX sniedz šādus ieguvumus: palielina interneta lietojumprogrammu lietojamību un ergonomiku, samazina ekrānu un soļu skaitu, kas nepieciešami, lai iegūtu vēlamo efektu, lejupielādē tikai nepieciešamos datus, nav jāatjauno visa lapa, nodrošina ātrāku saskarni.” } }, { “@type”: “Jautājums”, “name”: “Kā piekļūt informācijai par bāzes aģentu programmā LiveAgent?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Atbilde”, “text”: “Pateicoties AJAX, klientu atbalsta dienesti var strādāt efektīvi un dinamiski. Tīmekļa vietne netērē laiku, lai pilnībā ielādētos, un tiek atjaunināti tikai tie elementi, kuriem tas ir nepieciešams.” } }] }

BUJ

Kas ir AJAX?

AJAX jeb asinhronais JavaScript un XML ir tīmekļa lietojumprogrammu veidošanas metode, kurā lietotāja mijiedarbība ar serveri notiek asinhroni, t. i., viss dokuments netiek ielādēts atkārtoti. Šīs programmēšanas metodes mērķis ir nodrošināt dinamiskāku mijiedarbību ar lietotāju salīdzinājumā ar tradicionālo modeli.

Kādas ir AJAX sniegtās priekšrocības?

AJAX sniedz šādas priekšrocības: palielina interneta lietojumprogrammu lietojamību un ergonomiku, samazina ekrānu un soļu skaitu, kas nepieciešami, lai iegūtu vēlamo efektu, lejupielādē tikai nepieciešamos datus, nav jāatjauno visa lapa, nodrošina ātrāku saskarni.

Kā AJAX darbojas LiveAgent sistēmā?

Pateicoties AJAX, cita starpā klientu atbalsta dienesti var strādāt efektīvi un dinamiski. Tīmekļa vietne netērē laiku, lai pilnībā ielādētos, un tiek atjaunināti tikai tie elementi, kuriem tas ir nepieciešams.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju