Scalix

Kas ir Scalix?

Scalix kalpo kā e-pasta, grupas kalendāra un sadarbības programmatūra, ko sauc par grupas programmatūru. Tas darbojas uz Linux saskaņā ar Scalix Public License. Tas ir pieejams dažādiem e-pasta klientiem. Tam ir Scalix e-pasta un kalendāra serveris, Scalix Web Access interneta pārlūkprogramma un daudzi citi komponenti. Scalix tiek piedāvāts vairākos produktu variantos, kas ir piemēroti dažādiem nolūkiem un uzdevumiem.

Kā var izmantot Scalix?

Scalix ir piemērots uzņēmumiem, kuri vēlas samazināt ziņapmaiņas izmaksas un kuri vēlas izmantot savu LDAP protokolu. Scalix strādā ar jebkuru no LDAP. Scalix piedāvā arī ērtu kontaktu kataloga migrēšanu no e-pasta klientiem un uz tiem. Tas ir pieejams datoriem, kuros darbojas Linux un Mac OS, un tas atbalsta visus iespējamos e-pasta klientus. To var integrēt LiveAgent palīdzības dienestā.

Liveagent palīdzības dienests var uzlabot jūsu klientu atbalsta iespējas, pateicoties mūsdienīgai pieteikumu apstrādes sistēmai, kas var vienlaikus apstrādāt e-pastus no dažādiem pakalpojumu sniedzējiem. Kad tas apkopo jūsu e-pasta saziņu, e-pasti pārvēršas par klienta pieteikumiem un tiek sakārtoti tā, lai tos varētu viegli atrisināt klientu atbalsta darbinieki. Pieteikumu apstrādes līdzekļi palīdz izveidot vienmērīgu darbplūsmu, kas samazina atbildes laiku un palīdz ātri atbildēt uz jebkādām problēmām.

Ir daudz palīdzības dienesta funkcijas, kas var palīdzēt klientu atbalstā. Kārtošana ir vienkārša, pateicoties filtrēšanai un surogātpasta aizsardzībai, savukārt aģentu pārklāšanās noteikšana nodrošina, ka katrs pieteikums tiek piešķirts pieejamam darbiniekam. Iepriekš definētas atbildes un iepriekšsagatavotas ziņas sniedz palīdzību, atbildot uz biežāk uzdotajiem jautājumiem. Ja uzdevums ir pārāk sarežģīts, variet sadalīt sarežģītos pieteikumus vai nodot tos dažādām nodaļām, kas specializējušās konkrētos jautājumos.

Ja vēlaties paveikt vairāk, LiveAgent ļauj izveidot savienojumu ar citiem e-pasta kontiem vai citiem saziņas kanāliem. Savā tīmekļa vietnē ievietojiet vienu no ātrākajiem tiešsaistes čata logrīkiem, lai piedāvātu klientiem ātras saziņas iespēju. Uzstādiet digitālo zvanu centru un veiciet zvanus no datora. Izveidojiet klientu portālu un zināšanu bāzi ar noderīgiem rakstiem un praktiskajām pamācībām. Ja vēlaties kļūt vairāk sociāli aktīvs, savienojiet Facebook, Instagram, Twitter un Viber kontus un rīkojieties ar šiem sociālajiem medijiem tieši no LiveAgent.

Kādas ir Scalix priekšrocības?

 • Darbojas ar LDAP direktorijām
 • Taupa resursus
 • Grupas kalendāra iespējas
 • Administratora konsole
 • Melnā saraksta pārvalde

Handle customer communication with LiveAgent

Start your free trial today and see what it's like to handle emails with a dedicated help desk solution

Kā integrēt Scalix un LiveAgent

Liveagent var izveidot savienojumu ar Scalix e-pastu, izmantojot IMAP/POP3. Šī iespēja ir pieejama LiveAgent sadaļā Konfigurācijas iespējas un aizņem tikai dažas minūtes. Lai uzzinātu, kā pabeigt integrācijas procesu, sekojiet tālāk norādītajam.

Scalix mājaslapa ar funkciju sarakstu un informāciju
Scalix mājaslapa
 • Lai pabeigtu integrāciju, vispirms ir jāuzstāda un jāpalaiž Scalix. Ja jums vēl tā nav, atgriezieties viņu tīmekļa vietnē un lejupielādējiet jūsu uzņēmumam piemērotu komplektu. Varat arī izvēlēties bezmaksas variantu. Ja jums nepieciešama palīdzība par instalēšanu, instalēšanas pamācību var atrast šeit. Kad viss ir uzstādīts un palaists, turpiniet nākošos soļus.
Scalix mājaslapa ar pieejamajām lejupielādēm un versiju informāciju
Scalix lejupielādes
 • Atveriet sava LiveAgent konta lapu Konfigurācija > E-pasts > Pasta konti (ja konta nav, uzstādiet bezmaksas izmēģinājuma versiju) un noklikšķiniet uz oranžās pogas Izveidot sadaļas augšdaļā. E-pasta pakalpojumu sniedzēju saraksta apakšējā labajā stūrī atlasiet Cits. Pēc tam izvēlieties IMAP/POP3 no divām integrācijas iespējām.
Pārsūtīšana vai IMAP/POP3 izvēle LiveAgent konfigurācijā Scalix integrācijas procesa laikā
Scalix IMAP/POP3 iespēja
 • Lai varētu saņemt pieteikumus, Scalix jābūt saistītam ar LiveAgent. Šī sadaļa ir jāaizpilda, izmantojot Scalix konta informāciju. Ievadiet savu pieteikšanās informāciju: e-pasta adresi un citu nepieciešamo informāciju. Izvēlieties saņemšanas veidu un ievadiet servera un porta informāciju. Saglabājiet iestatījumus, kad esat beidzis.
Scalix konfigurācija LiveAgent
Scalix konfigurācija LiveAgent

Tagad klienti var paļauties uz ātru un uzticamu klientu apkalpošanu, kad vien tas ir nepieciešams. Mūsu Akadēmijas lapā ir vairāk informācijas par pārsteidzoša klientu atbalsta sniegšanu, tāpēc noteikti apmeklējiet to, ja vēlaties uzzināt vairāk. Varat arī izpētīt LiveAgent funkcijas un līdzekļus, noskatoties zemāk redzamo videoieskatu vai pārlūkojot mūsu vietni.

Izmēģiniet LiveAgent Jau Šodien​

Mēs piedāvājam migrācijas pakalpojumus no lielākās daļas populārāko palīdzības dienestu risinājumiem.

Vairāk nekā 3000 atsauksmju Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Kas ir Scalix?

Scalix ir grupas programmatūras lietojumprogramma, kas nodrošina grupas e-pastu, grupu kalendārus un sadarbības rīkus. Ir iekļauta Scalix Web Access pārlūkprogramma, Scalix e-pasta un kalendāra serveris, kā arī daudzi citi komponenti. Ir pieejamas vairākas Scalix versijas dažādām vajadzībām un uzdevumiem. Šis risinājums darbojas saskaņā ar Linux Scalix publisko licenci. Tam var piekļūt dažādi e-pasta klienti.

Kā var izmantot Scalix?

Scalix izmanto uzņēmumi, kas vēlas samazināt ziņapmaiņas izmaksas. Scalix strādā ar jebkuru no LDAP. Turklāt Scalix piedāvā ērtu kontaktu kataloga migrēšanu uz e-pasta klientiem un no tiem. Visi e-pasta klienti tiek atbalstīti datoros, kuros darbojas Linux vai Mac OS. Tā savienošana ar LiveAgent palīdzības dienestu uzlabos jūsu klientu atbalsta iespējas.

Kādas ir Scalix integrācijas priekšrocības?

 • Strādā ar LDAP direktorijiem
 • Taupa resursus
 • Grupas kalendāra iespējas
 • Administrēšanas konsole
 • Melnā saraksta pārvaldība

Kā integrēt Scalix un LiveAgent?

 • Atveriet LiveAgent un dodieties uz Konfigurācija > E-pasts > Pasta konti
 • Noklikšķiniet uz Izveidot > Citi > IMAP/POP3
 • Ievadiet detalizētu informāciju par Scalix un Saglabājiet
Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju