Bezmaksas Izmēģinājums
 • Šabloni
 • Pieteikumu apstrādes sagataves

Pieteikumu apstrādes sagataves

Lai gan klientu atbalsta darbiniekiem parasti ir jāatbild uz visdažādākajiem vaicājumiem — par laimi, viņiem nav jāizgudro ritenis biežāk uzdotiem jautājumiem, atbalsta pieprasījumiem vai problēmām. Tā vietā viņi var izmantot gatavas sagataves, lai saīsinātu atbildes laiku un nodrošinātu konsekventu klientu apkalpošanas pieredzi. Patiesībā iepriekšsagatavotas atbildes, iepriekš definētas atbildes un sagataves ir dažas no visbūtiskākajām jebkuras atbalsta pieteikumu apstrādes programmatūras funkcijām. Tās sniedz aģentiem vairāk laika un mazāk stresa, palīdz racionalizēt viņu darbplūsmu un paātrina klientu atbalstu. Īsi sakot, iepriekšsagatavotas ziņas un sagataves var:

 • Palīdzēt aģentiem ātrāk sniegt atbilstošas un precīzas atbildes;
 • Ietaupīt lielu laiku un pūles savai atbalsta komandai;
 • Palielināt aģentu uzticamību, efektivitāti un produktivitāti;
 • Samazināt jauno aģentu apmācības laiku;
 • Nodrošināt konsekventu zīmola ziņapmaiņu saziņā ar klientu ;
 • Uzlabot servisa kvalitāti un uzlabot klientu apmierinātību.
pieteikuma apstrādes piemērs LiveAgent
Iepriekš sagatavota atbilde

Paraugprakse iepriekšsagatavotu atbilžu un sagatavju izmantošanai atbalsta pieteikumu apstrādes sistēmā

 • Sagatavju izveides un izvērtēšanas procesā iesaistiet visu savu uzņēmumu, lai iegūtu konstruktīvas atsauksmes no profesionāļiem dažādās nodaļās.
 • Pirms sagatavju izmantošanas, nodrošiniet, lai katra atbildes sagatave tiktu rūpīgi pārskatīta, un tajā nav kļūdu, drukas kļūdu vai gramatikas problēmu.
 • Neizmantojiet slengu, robotisku un ārkārtīgi formālu valodu — atrodiet savai auditorijai pareizo balss stilu un toni.
 • Izmēģiniet dažādas atbildes sagataves, lai atrastu savai organizācijai vispiemērotākās.
 • 38% patērētāju ir neapmierināti ar algoritmiskām, bezpersoniskām atbildēm – personalizējiet sagataves, kur vien varat, un pielāgojiet atbildi tā, lai tā būtu piemērota katram klientam un viņa konkrētajam gadījumam.
 • Neizmantojiet iepriekšsagatavotās atbildes un sagataves tikai atbalsta ātrumam — sūtiet ziņu tikai tad, ja tā ir 100% atbilstoša un atbilst klienta prasītajam.
 • Regulāri pārskatiet savas iepriekšsagatavotās ziņas un sagataves, lai nodrošinātu, ka tās ir atbilstošas un atbilst jūsu uzņēmuma izaugsmei un mainīgajām klientu vajadzībām.
Iepriekšsagatavotas ziņas
Iepriekšsagatavotu atbilžu paraugs

12 bieži lietojamas pieteikumu apstrādes atbilžu sagatavju piemēri

Izmantojot gatavu ziņu komplektu, var panākt personalizētu pieeju, vienlaikus samazinot arī to slodzi, ko rada katras atbildes veidošana no nulles. Tomēr efektīvu iepriekšsagatavoto atbilžu un sagatavju bibliotēkas izveide prasa laiku un pūles. Piedāvājam dažas pamata atbalsta pieteikumu apstrādes sagataves, kuru pamatā ir 12 izplatītākie scenāriji. Izmantojiet tās kā sākuma punktu un pielāgojiet tā, lai tās atbilstu jūsu klientu bāzei.

Apstiprinājums, ka pieteikums ir saņemts

Pieteikuma apstrādes progresa atjauninājuma sagatave Nr.1 (Mēs strādājam pie Jūsu lietas)

Pieteikuma apstrādes progresa atjauninājuma sagatave Nr.1 (Mēs neesam aizmirsuši par Jums)

Jautājums pēc papildinformācijas no klienta

Klienta informēšana, ka problēma ir tikusi novērsta

Pieteikuma slēgšanas sagatave

Pieteikuma slēgšana atbildes trūkuma dēļ

Kļūdas atzīšana problēmas atrisināšanā

Atvainošanās par uzņēmuma līmeņa kļūmi

Atbilde uz ziņojumu par kļūdu

Turpinājuma e-pasta sagatave

Klientu apkalpošanas turpinājuma e-pasts

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas būtu jāmeklē pieteikumu apstrādes sistēmā?

Izvēloties savam uzņēmumam pieteikumu apstrādes sistēmu, ir jāņem vērā šādas funkcijas: automatizēta pieteikumu apstrāde, veiktspējas atskaites, SLA, klientu portāls, gamifikācija un integrācija.

Kāpēc vajadzētu izmantot pieteikumu apstrādes sagataves?

Pieteikumu apstrādes sagataves ļauj ātrāk atbildēt uz pieteikumiem. Turklāt tās palīdz jūsu aģentiem palikt profesionāliem.

Kas ir palīdzības dienesta pieteikums?

Palīdzības dienesta pieteikums ir palīdzības pieprasījuma ieraksts. Pieprasījums var būt jautājuma, problēmas apraksta vai informācijas pieprasījuma veidā.

{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Question”, “name”: “Kas būtu jāmeklē pieteikumu apstrādes sistēmā?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Izvēloties savam uzņēmumam pieteikumu apstrādes sistēmu, ir jāņem vērā šādas funkcijas: automatizēta pieteikumu apstrāde, veiktspējas atskaites, servisa līmeņa līgumi, klientu portāls, gamifikācija un integrācija. ” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kāpēc vajadzētu izmantot pieteikumu apstrādes sagataves? “, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Pieteikumu apstrādes sagataves ļauj ātrāk atbildēt uz pieteikumiem. Turklāt tās palīdz jūsu aģentiem palikt profesionāliem.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kas ir palīdzības dienesta pieteikums?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Palīdzības dienesta biļete ir palīdzības pieprasījuma ieraksts. Pieprasījums var būt jautājuma, problēmas apraksta vai informācijas pieprasījuma veidā.” } }] }

Ready to put your ticketing templates to use?

LiveAgent is the most reviewed and #1 rated ticketing software for small to medium-sized businesses. Try it today with our free 14-day trial. No credit card required.

Free Trial
Atgriezties pie Šabloniem Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju