Integrately

Kas ir Integrately?

Integrately ir automatizācijas programmatūra, kas savieno vairāk nekā 425 lietojumprogrammas un programmatūras risinājumus. To galvenokārt izmanto, lai izveidotu integrācijas un dažādas darba plūsmas starp divām vai vairākām lietotnēm. Šīs automatizācijas var kopīgot ar kolēģiem vai klientiem.

Kā Jūs to varat izmantot?

Integrately var izmantot, lai izveidotu pielāgotas integrācijas, darbības un darbplūsmas starp ikdienā izmantotajām lietotnēm. Savienojiet LiveAgent ar citām platformām, izveidojiet labākas darba plūsmas konkrētām nodaļām, uzlabojiet savu kanālu saziņu vai izveidojiet jaunas satriecošas funkcijas klientu apkalpošanas darba plūsmai.

Neesat pārliecināts, kā uzlabot savu darba plūsmu? Šeit ir dažas idejas

LiveAgent ir klientu atbalsta programmatūra, kas atbalsta gandrīz 70 pielāgotus integrācijas spraudņus, kurus var izmantot, lai uzlabotu darba plūsmas, izveidotu personalizētus saziņas procesus un uzlabotu klientu attiecību pārvaldību.

Viss, kas ir nepieciešams, ir piekļuve programmām, kuras vēlaties savienot, un atļaujas aktivizēt spraudņus savā LiveAgent kontā. Mēs aptveram populārākās integrācijas, lai izveidotu ideālu risinājumu tieši Jums, tomēr, ja vēlaties izveidot vairāk pielāgotu integrāciju, šeit ir dažas idejas.

Attēls, kurā parādītas lietojumprogrammu savienojumu iespējas ar Integrately
Lemjat, kuras lietotnes pieslēgt?

Automātiski pievienojiet kontaktus no e-pasta mārketinga programmatūras sistēmai LiveAgent

Ja Jūsu e-pasta mārketinga kontaktu saraksti dažādās lietotnēs atšķiras, varat izveidot ātru integrāciju starp LiveAgent un tādu programmatūru kā Mailchimp, lai automātiski sinhronizētu kontaktus. Šī darbība var uzlabot aģentu produktivitāti un palīdzēt sekot līdzi saziņai ar klientiem.

Šo procesu varat atkārtot arī otrādi un pievienot kontaktus no LiveAgent pakalpojumam Mailchimp. Šī integrācija var palīdzēt Jums sasniegt plašāku auditoriju, izmantojot mārketinga saziņu, vienlaikus palielinot iespēju iegūt vairāk biznesa klientu. 

Sekojiet līdzi norēķiniem

Vai Jūsu pārdošanas komandai ir grūtības sekot līdzi maksājumiem, pasūtījumiem, atmaksām, rēķiniem un citiem datiem, kas saistīti ar maksājumu vārtejām? Savienojiet savu maksājumu platformu un izveidojiet jaunu pielāgotu integrāciju, kas nodrošinās visu nepieciešamo informāciju, lai Jūsu klienti ilgtermiņā būtu apmierināti.

Saņemiet uzņēmuma atjauninājumus ar automatizētiem ziņojumiem

Jums ir apnicis nemitīgi pārslēgties starp lietotnēm un uzraudzīt dažādus kontus? Izmantojiet Integrately, lai saņemtu e-pasta atjauninājumus par notikumiem lietotnēs, kuras izmantojat katru dienu. Katru reizi, kad lietotnē notiek kāds notikums, tieši uz Jūsu iesūtni tiks piegādāts e-pasts ar paša noteiktajiem uzdevumu kopumiem. Pēc tam pats varat izpildīt darbības, lai izvairītos no laikietilpīgas kavēšanās, pastāvīgi pārbaudot citas lietotnes vai pārslēdzoties starp tām.

Kādi ir ieguvumi, izmantojot Integrately?

 • LiveAgent integrēšana ar vairāk nekā 425 lietotnēm
 • Labāka darbplūsma
 • Laika ekonomija
 • Viss pieejams vienuviet

Kā izveidot integrāciju starp LiveAgent un citām lietotnēm, izmantojot Integrately?

Lai izveidotu integrāciju starp LiveAgent un trešo pušu programmatūru, izpildiet šīs vienkāršās darbības.

 • Atveriet savu Integrately kontu un dodieties uz sadaļu Izpētīt automatizāciju, kas ir pieejama uzreiz pēc pieteikšanās. Izvēlieties LiveAgent un citu lietotni pēc izvēles. Šajā rokasgrāmatā mēs parādīsim, kā izveidot pielāgotu integrāciju starp LiveAgent un YouTube.
Integrately ar atlasītām un integrēšanai gatavām lietotnēm
Izvēlieties lietotnes, kuras vēlaties savienot
 • Kad esat izvēlējies programmas, ritiniet uz leju un izvēlieties darbības, kuras vēlaties izpildīt. Lai izveidotu pielāgotu integrāciju, varat izvēlēties no vairākām iespējām. Izvēlieties vienu vai vairākas darbības pirmajā lietotnē un reakciju uz šīm darbībām sekundārajās lietotnēs.
 • Kad pirmajā lietotnē notiek konkrēts notikums, otra lietotne veic noteiktu darbību, tādējādi izveidojot pielāgotu integrāciju un nodrošinot pilnīgu kontroli pār to, kas notiek.
 • Kad esat pabeidzis atlasīt, ko Jūsu pielāgotā integrācija darīs, noklikšķiniet uz zaļās pogas Doties.
Atlasītas YouTube un LiveAgent darbības
Integrācijas darbplūsmas pamatdarbības
 • Tālāk, izmantojot automatizācijas konstruktoru, varēsiet pievienot pielāgotai integrācijai vairāk nosacījumu un lietotņu. Jums ir iespēja testēt integrāciju vai vienkārši to aktivizēt.
Automatizācijas konstruktora izvēle vai pāreja uz testēšanu un integrācijas ieviešana tiešsaistē.
Automatizācijas konstruktors vai testēšana un darbības uzsākšana?
 • Ja izvēlaties automatizācijas konstruktoru, pielāgotai integrācijai varat pievienot vairāk opciju un lietotņu un tās testēt. To var izmantot, lai izveidotu daudz sarežģītāku darbplūsmu un integrācijas plānu ar vairākām opcijām un darbībām, kas notiek, kad tās izraisa viena lietotne.
automatizācijas veidošanas iespējas Integrately
Automatizācijas konstruktors sarežģītām darba plūsmām
 • Ja izvēlaties pāriet uz testu, ir jāveic vēl daži papildu soļi. Mūsu pielāgotās integrācijas gadījumā mums bija jāpievieno saite uz YouTube videoklipu, lai norādītu, kuriem komentāriem jāiedarbina palīdzības pieteikuma izveide LiveAgent. Vēl viens solis bija LiveAgent API atslēgas norādīšana Integrately. API var atrast un ģenerēt savā LiveAgent kontā Konfigurācija > Sistēma > API. Jums ir arī jāaizpilda Integrately pielāgotie lauki atkarībā no tā, ko Jūsu pielāgotā integrācija dara. Šajā gadījumā mums bija jāaizpilda tāda informācija kā ziņojuma tēma, ziņojuma saturs, sūtītāja un saņēmēja e-pasta adrese un nodaļas ID, kā arī citi e-pasta integrācijas dati.
API atslēgas iestatījums programmā LiveAgent
API atslēgas iestatījumi programmā LiveAgent
API atslēgas un apakšdomēna lauki Integrately integrācijas testā
Kur ievietot API atslēgu
 • Pēdējais solis ir pielāgotās integrācijas testēšana. Lapas apakšdaļā noklikšķiniet uz Testēt un uzsākt darbību.
LiveAgent un Youtube integrācijas pabeigšana
Testēt un uzsākt darbību

Integrācija ir pabeigta. Tagad ikreiz, kad zem mūsu LiveAgent ekskursijas videoklipa vietnē Youtube tiks pievienots komentārs, mēs saņemsim e-pasta paziņojumu/palīdzības pieteikumu mūsu palīdzības pieteikumu sistēmā.

Pabeigts integrācijas process starp Youtube un LiveAgent ar Integrately
Jūs esat pabeidzis!

Frequently asked questions

Kas ir Integrately?

Integrately ir lietotņu integrācijas pakalpojums, kas ļauj lietotājiem savienot dažādas lietotnes un izveidot jaunas, sarežģītas un pielāgotas darba plūsmas.

Kā es varu izmantot Integrately ar LiveAgent?

Integrately var izmantot, lai izveidotu pielāgotas integrācijas Jūsu LiveAgent palīdzības dienesta programmatūrai. Izmantojiet to, lai atvieglotu darba plūsmu, saņemtu atjauninājumus, e-pasta atgādinājumus, izveidotu automatizācijas un daudz ko citu. Vienīgais ierobežojums ir Jūsu iztēle un izmantoto lietotņu skaits. 

Vai man ir jāmaksā par Integrately un LiveAgent izmantošanu?

Varat izmantot Integrately ar LiveAgent bez maksas un izveidot līdz 200 uzdevumiem.

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju