Firmao

Kas ir Firmao?

Firmao ir klientu attiecību pārvaldības (Customer Relationship Management — CRM) platforma, kas vērsta uz mazo uzņēmumu izaugsmes veicināšanu. Tā piedāvā vairākus līdzekļus vienā pakotnē, piemēram, e-pastu, telefoniju papildus CRM līdzekļiem.

Kā jūs varat izmantot Firmao?

Firmao ir daudzfunkciju risinājums, ko var izmantot daudzu uzdevumu veikšanai. Izmantojiet klientu attiecību pārvaldības programmatūru, kas var palīdzēt jums izmantot pastu, zvanus vai Google Ads reklāmu pārvaldību, kā arī pastiprināt pārdošanas procesus un reklāmguvumu kontroli. Firmao var palīdzēt arī rēķinu izrakstīšanā, ar laika grafikiem un projektu vadībā, potenciālo klientu piesaistē, darbplūsmās un cenu noteikšanā.

Liveagent un Firmao var palīdzēt efektīvi pārvaldīt klientu attiecības. Kopīgojiet kontaktpersonas abās programmās vai atstājiet tajās uzdevumus un kopīgojiet piezīmes. Izmantojiet LiveAgent rīku priekšrocības, piemēram, mūsu īpaši ātro tiešsaistes čata logrīku, veidojiet savu zināšanu bāzi,klientu portālu vai iestatiet savu mākoņzvanu centru.

Kādas ir Firmao izmantošanas priekšrocības?

  • Elastīgs, daudzuzdevumu biznesa risinājums
  • Uzticama CRM programmatūra
  • Elastīgas un pieejamas cenas

Manage your relationships effectively

Start your free LiveAgent trial and build meaningful relationships with your customers

Kā integrēt Firmao ar LiveAgent caur Zapier?

Firmao un LiveAgent abi ir pieejami Zapier ērtas integrēšanas veikšanai. Zapier piedāvā dažādas integrācijas iespējas, tāpēc nākotnē integrāciju skaitam vajadzētu būtiski pieaugt. Lai uzzinātu, kā integrēt Firmao ar LiveAgent, izpildiet tālāk sniegtos norādījumus. Noklikšķiniet uz šīs saites, lai sāktu integrācijas procesu, izmantojot Zaier. Tiks atvērta pierakstīšanās/pieteikšanās lapa. Ja jums vēl nav Zaier konta, varat to izveidot bez maksas. Tad vienkārši piesakieties un dodieties uz Firmao integrāciju lapu.

Attēls, kas rāda Firmao Zapier platformā
Firmao Zapier platformā

Noklikšķiniet uz “Pieņemt uzaicinājumu un izveidot Zap” un pēc tam nākamajā sadaļā noklikšķiniet uz “Izveidot Zap”. Meklēšanas laukā atrodiet Firmao un noklikšķiniet uz tā.

Attēls, kas parāda, kā atrast Firmao integrācijas Zapier
Atrodiet Firmao Zapier platformā

Tagad jums ir jāizlemj, kādu integrācijas veidu vēlaties veidot. Šajā sadaļā ir vairākas iespējas. Atlasiet Notikumu, kuru vēlaties izmantot kā integrācijas trigeri. Noklikšķiniet uz Turpināt, un jums tiks lūgts pieteikties savā Firmao kontā. Kad tas ir izdarīts, dodieties uz nākošo soli.

Attēls, kas parāda Firmao notikuma atlasi Zapier integrēšanas konfigurācijā

Šajā pēdējā solī ir jāatlasa, kas notiks LiveAgent pēc sākotnējā trigera. Meklējiet un atrodiet LiveAgent laukā un izvēlieties, kam jānotiek integrācijā. Tad atliek tikai pieteikties LiveAgent. Pabeidziet integrāciju, un viss ir gatavs.

“Zapier” ļauj miksēt un saskaņot dažādas integrēšanas iespējas. Varat izveidot savienojumu starp vairākām lietotnēm, lai izveidotu unikālu integrāciju pareizajā kombinācijā, vai izveidotu vairākas integrācijas starp Firmao un LiveAgent.

Izmēģiniet LiveAgent Jau Šodien​

Mēs piedāvājam migrācijas pakalpojumus no lielākās daļas populārāko palīdzības dienestu risinājumiem.

Vairāk nekā 3000 atsauksmju Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Kas ir Firmao?

Firmao ir platforma, kas ir vērsta uz to, lai palīdzētu mazajiem uzņēmumiem attīstīties, izmantojot klientu attiecību pārvaldības (Customer Relationship Management — CRM) platformu. Līdztekus CRM tas piedāvā vairākus citus līdzekļus, piemēram, e-pastu, telefoniju u.c.

Kā jūs varat izmantot Firmao?

Sekojiet līdzi pārdošanas procesiem un reklāmguvumiem, izmantojot klientu attiecību pārvaldības programmatūru, kas var apstrādāt pasta sūtījumus, tālruņa zvanus un Google reklāmu pārvaldību. Turklāt Firmao var palīdzēt rēķinu izrakstīšanā, tikt galā ar laika grafikiem, projektu vadību un potenciālo klientu piesaistē.

Kādas ir Firmao izmantošanas priekšrocības?

Firmao lietotāji ir irguvēji no universāla biznesa risinājuma par elastīgām un pieejamām cenām. Tā ir uzticama klientu attiecību pārvaldības programmatūra, kas spēj veikt daudzus uzdevumus un palīdzēt mazajiem uzņēmumiem augt.

Kā integrēt Firmao un LiveAgent caur Zapier?

Firmao un LiveAgent var integrēt caur Zapier. Jums ir jāpiesakās Zapier, jāatlasa katras programmas notikumi un trigeri un jāļauj Zapier pakalpojumam tos savienot, lai izveidotu unikālu darbplūsmu.

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju