Trello

Kas ir Trello?

Trello ir lielisks rīks projektu un uzdevumu pārvaldībai. Tas ietver Kanban informācijas dēļus, kurus var viegli kopīgot un pielāgot.

Kā Jūs to varat izmantot?

Trello var izveidot jaunas kartītes katram klientam, ko pievienojat LiveAgent, vai pievienot jaunas kartītes jaunām darbībām, jauniem komentāriem un automātiski pārvietot katru kartīti attiecīgajā darāmo darbu sarakstā. Integrācija var darboties arī otrādi. Ikreiz, kad pievienosiet karti Trello, saņemsiet palīdzības pieteikumu pakalpojumā LiveAgent.

Ieguvumi:

  • Uzlabota uzdevumu pārvaldība
  • Nav jāpārslēdzas starp lietotnēm
  • Labāka darbplūsma
  • Seko līdzi visam svarīgajam, kas notiek Trello

Kā integrēt LiveAgent un Trello, izmantojot Zapier

Zapier ļauj viegli savienot divas lietojumprogrammas dažu minūšu laikā. Tas palīdz pielāgot trigerus un darbības, neizmantojot kodēšanu.

Pārliecinieties, ka jums ir Zapier konts. Ja tā nav, varat to izveidot šajā saitē vai tieši LiveAgent un Trello integrācijas lapā. Kad būsiet šajā sadaļā, redzēsiet trigera un darbības izvēlni.

LiveAgent un Trello integrācija Zapier sistēmā ar trigeru un darbību izvēlni
Trigera un darbības izvēlne

Izvēlieties trigeri un darbību. Ir vairākas iespējas, tāpēc varat izvēlēties tādu, kas atbilst Jūsu klientu atbalsta komandai. Izvēle ir Jūsu ziņā. Šajā piemērā mēs izvēlējāmies Trello trigeri “Jauna karte” un LiveAgent darbību “Izveidot sarunu”. Kad darbība tiks izpildīta, tā nosūtīs e-pastu uz Jūsu e-pasta palīdzības pieteikumu sistēmu ikreiz, kad Trello tiks izveidota jauna karte.

Trello Trigeris Jauna karte un LiveAgent darbība Izveidot sarunu
Trigeris Jauna karte + darbība Izveidot sarunu

Noklikšķiniet uz zilās pogas Savienot LiveAgent + Trello, un nonāksiet sadaļā Trigera un darbības konfigurēšana. Mūsu gadījumā Trello ir pirmajā vietā, jo tas ir trigeris. Pielāgojiet Trigera informāciju atbilstoši savām vajadzībām. Pēc tam noklikšķiniet uz zilās pogas Turpināt. Ja neesat pievienojis savu Trello e-pasta adresi, varat to pievienot šajā sadaļā vai izvēlēties to no iepriekšējo integrācijas konfigurāciju kontu saraksta.

Trello Jaunās kartes trigera pielāgošanas opcijas
Trello trigera pielāgota iestatīšana

Zapier pieprasīs, lai testējat savu trigeri. Pārliecinieties, ka esat pareizi aizpildījis visas opcijas, un pēc tam pārbaudiet trigeri.

Trello trigera tests Zapier vietnē
Trello trigera tests

Nākamais solis ir LiveAgent darbības konfigurēšana. Izlemiet, ko vēlaties, lai LiveAgent darītu, kad aktivizēts trigeris. Šajā sadaļā ir jāaizpilda sīkāka informācija, taču tā visa nav nepieciešama. Šajā sadaļā Jums būs jāpievieno vai jāizvēlas LiveAgent e-pasta adrese.

LiveAgent darbības Izveidot sarunu pielāgošanas opcijas
LiveAgent darbības pielāgota iestatīšana

Kad būsiet pabeiguši, būs jāveic vēl viens tests, lai pārliecinātos, ka visa integrācija darbojas saskaņā ar plānu. Izmēģiniet to! Ja kaut kas nebūs kārtībā, Zapier automātiski piedāvās problēmu novēršanas ceļvedi, lai Jums palīdzētu.

Veiksmīgs LiveAgent un Trello Zapier integrācijas tests
Veiksmīgs integrācijas tests

Tagad apskatiet savus palīdzības pieteikumus LiveAgent programmā. Jūsu paziņojums tiks parādīts atbilstoši Zapier iestatījumiem.

Jauna saruna programmā LiveAgent, ko izraisa Trello integrācija
Jauna saruna ar pielāgotu trigeri

Tas ir viss, darbs ir pabeigts. Ja nepieciešams, varat izveidot arī citas pielāgotas Zapier integrācijas LiveAgent.

Frequently asked questions

Ar ko integrējas Trello?

Trello integrējas ar dažādiem rīkiem/lietotnēm/programmatūru. Piemēram, Slack, Twitter, MailChimp, LiveAgent, Salesforce un citiem! 

 

Kas ir Trello?

Trello ir projektu pārvaldības rīks, kas uzņēmumiem nodrošina vizuālus informācijas dēļus, kuros tie var organizēt savus projektus.  

Kā Jūs varat integrēt Trello ar LiveAgent?

1. Piesakieties savā Zapier kontā vai izveidojiet kontu

2. Dodieties uz Zapier - LiveAgent + Trello

3. Izvēlieties trigeri/darbību

4. Pievienojieties

5. Aizpildiet nepieciešamo informāciju

6. Izmēģiniet

7. Lietojiet

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju