Zapier

Kas ir Zapier?

Zapier ir integrācijas platforma, kas ļauj savienot visus tīmekļa pakalpojumus, izmantojot vienkāršu saskarni. Zapier padara integrācijas procesu dažu minūšu laikā, un tas ir lietotājam draudzīgs. Tā arī vada Jūs cauri visam procesam un izskaidro, kas ir jādara. Izmantojot Zapier, varat integrēt LiveAgent ar simtiem citu lietotņu, kas var palīdzēt Jums vai uzlabot Jūsu darba plūsmu, sākot no rēķinu un pavadzīmju izrakstīšanas līdz sociālo mediju atbalstam.

Tas nozīmē, ka, neprotot programmēt, varat integrēt LiveAgent ar simtiem lietotņu, tostarp tām, kuras, iespējams, jau izmantojat. Apskatiet šo lapu un aplūkojiet LiveAgent pieejamo integrāciju sarakstu. Izvēlieties jebkuru no tām un atvieglojiet savu darba plūsmu.

Kā Jūs to varat izmantot?

Papildus LiveAgent vietējām integrācijām mums ir Zapier integrācijas. Zapier integrācijas izmanto trigerus un darbības, lai savienotu divas lietotnes. Trigeris, kas notiek vienā lietojumprogrammā, aktivizē darbību otrā lietojumprogrammā. Jūs varat izvēlēties savus trigerus un darbības, kā arī varat izveidot vairākus trigerus un darbības. Zapier ir lielisks risinājums, jo ļauj norādīt, ko tieši vēlaties, lai Jūsu programmatūra dara. 

Pieņemsim, ka vēlaties izmantot Trello, lai izsekotu jaunus potenciālos klientus. Varat savienot Zapier ar savu LiveAgent kontu un iestatīt pielāgotu trigeri, kas veic vēlamo darbību. Piemēram, ja potenciālais klients nosūta Jums e-pastu, kas ir savienots ar Jūsu LiveAgent vadības paneli, viņa informācija automātiski tiks ievietota Jūsu Trello tāfelē. Tiklīdz esat nonācis Trello, varat organizēt savus potenciālos klientus, kā vien vēlaties.

Ieguvumi

  • Integrē daudzu veidu programmatūru
  • Nevainojama integrācija ar LiveAgent
  • Vienkāršs un intuitīvs process
  • Nepieciešamas tikai dažas minūtes, lai pabeigtu

Integrācijas

LiveAgent ir pieejamas vairāk nekā 200 Zapier integrācijas, kas izveidotas dažādiem mērķiem. Ir daudz lietotņu, ar kurām var izveidot savienojumu. Jūs varat izmantot tādas integrācijas kā Slack vai Trello, lai sekotu līdzi saviem profesionālajiem ziņojumu dēļiem. Iegūstiet plašāku sociālo mediju atbalstu vai pārdošanu, izmantojot Facebook, Messenger, Instagram vai Twitter integrācijas. Apstrādājiet rēķinus, izmantojot ChargeDesk vai Stripe. 

Kā izveidot integrāciju?

Kā piemēru mēs parādīsim, kā savienot LiveAgent ar Slack. 

Dažādu programmatūru integrēšanas process, izmantojot Zapier, parasti ir vienāds, tāpēc varat izmantot šo ceļvedi kā piemēru vai arī apskatīt citas Zapier integrācijas lapas, lai iegūtu konkrētu ceļvedi nepieciešamajai integrācijai.

Dodieties uz Zapier LiveAgent lapu un izvēlieties programmu, kuru vēlaties savienot. Jums būs nepieciešams Zapier konts. Ja jums tāda nav, varat to izveidot, izmantojot šo saiti. Pēc tam dodieties uz LiveAgent integrāciju lapu un izvēlieties vēlamo.

LiveAgent un Slack lapa vietnē Zapier
LiveAgent un Slack

Izvēlētās lietotnes lapā varat skatīt sadaļu Savienot LiveAgent + Slack dažu minūšu laikā, izvēloties trigeri un darbības. Izvēlieties trigeri un darbību savai integrācijai. Mēs esam izvēlējušies Slack trigeri New Mention un LiveAgent darbību New Conversation.

Izvēlētā trigera un darbības piemērs vietnē Zapier
Izvēlētais trigeris un darbība

Kad esat izdarījis izvēli, noklikšķiniet uz zilās pogas un aizpildiet visu nepieciešamo informāciju par savu Slack trigeri. Pārbaudiet trigeri, lai pārliecinātos, ka tas darbojas.

Veiksmīgs Slack trigera tests
Veiksmīgs trigera tests

Tagad konfigurējiet savu LiveAgent darbību. Precizējiet savu darbību, aizpildot neobligātos laukus. Pēc tam pārbaudiet integrāciju Zapier.

Aizpildīta LiveAgent darbības konfigurācija
LiveAgent konfigurācija

Jūsu integrācija ir pabeigta

Veiksmīga LiveAgent un Slack integrācija un testēšana
Veiksmīgs tests

Pārlūkojiet mūsu integrācijas lapu un apskatiet visas mūsu vietējās un arī Zapier integrācijas. 

Frequently asked questions

Kas ir Zapier?

Zapier ir rīks, kas ļauj automatizēt atkārtotus ikdienas uzdevumus, savienojot lietotnes un tādējādi kopīgojot datus. 

Kā Jūs varat integrēt Zapier ar LiveAgent?

Kā to paveikt soli pa solim:

1. Piesakieties savā Zapier kontā

2. Atrodiet LiveAgent integrāciju

3. Izvēlieties lietotni un uzdevumu, kuru vēlaties automatizēt

4. Savienojieties ar LiveAgent sadaļā (Konfigurācijas - Sistēma -API)

Kāpēc vajadzētu integrēt Zapier ar LiveAgent?

Zapier palīdzēs automatizēt daudzus uzdevumus, savienojot tos ar citām lietotnēm. Nav nepieciešams programmēt integrāciju. Zapier to paveiks Jūsu vietā ātri un vienkārši. Piemēram, varat savienot LiveAgent ar Mailchimp. Ikreiz, kad jūs saņemat jaunu klientu, Zapier var pierakstīt šo klientu jūsu Mailchimp abonentu sarakstā. 

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju