Feederloop

Kas ir Feederloop?

Feederloop ir pakalpojums, kas piedāvā ienākošo un izejošo videozvanu, kopīgu pārlūkošanu un sesiju atkārtošanu, ko varat ievietot jebkurā vietnē kā logrīku. Tas piedāvā arī lieliskas analīzes iespējas, balss ziņu pakalpojumu, kā arī komandas vadības funkcijas. Feederloop varat izmantot daudzos gadījumos, piemēram, nodrošinot ērtas saziņas iespējas klientiem, uzlabojot darbā pieņemšanas un darba uzsākšanas procesus, kā arī paplašinot pārdošanas komandas iespējas, izmantojot šo ērto rīku.

Kā varat izmantot Feederloop integrāciju ar LiveAgent?

Feederloop integrācija ļauj sazināties ar klientu, izmantojot videočatu tieši no LiveAgent tiešsaistes čata. Ikreiz, kad čatojat ar klientiem, labajā pusē pieteikumu panelī ir redzama saite Pievienoties Klienta Sesijai Feederloop. Pievienojoties jums ir pieejamas visas Feederloop pieejamās funkcijas, tāpēc jūs neesat ierobežots tikai ar videozvaniem. Varat sākt ekrāna koplietošanu un kopīgu pārlūkošanu. Klientiem pat nav jāpamet jūsu tīmekļa vietne, viss viņiem ir pieejams vienuviet.

LiveAgent Feederloop integrācija pieteikuma iekšienē

Kādas ir priekšrocības, izmantojot Feederloop integrāciju ar LiveAgent?

  • Zvani un videozvani klientiem no čata
  • Viegla ieviešana un lietošana
  • Ekrāna koplietošana un kopīga pārlūkošana
  • Viss pieejams tieši no jūsu mājaslapas

Kā varat integrēt Feederloop un LiveAgent?

Integrācija ar Feederloop ir vienkārša, un ir vajadzīgs tikai neilgs brīdis, lai to pabeigtu. Veiciet šīs darbības un integrējiet Feederloop ar LiveAgent īsākajā laikā.

  • Pirmais solis ir pieteikties Feederloop vai izveidot kontu Feederloop reģistrācijas lapā un ieviest Feederloop atbilstoši ievadlapā pieejamajam parocīgajam ceļvedim. Tiklīdz esat pabeidzis darbu, dodieties uz Administrācija > Integrācija un aktivizējiet LiveAgent kartes slīdni.
  • Tagad atveriet savu LiveAgent kontu un atveriet Konfigurācija > Sistēma > Pieteikuma lauki. Izveidojiet jaunu pieteikuma lauku un aizpildiet laukus ar tālāk norādīto informāciju un saglabājiet izmaiņas.

Kods: join_in_feederloop
Nosaukums: Join in Feederloop
Tips: Textbox
Apstiprināšana: Web address / URL
Redzamība: Show if used

LiveAgent Feederloop integrācija

Tas arī viss! Tagad varat pievienoties Feederloop videočatam ar saviem klientiem jebkurā LiveAgent pieteikumu apstrādes tiešsaistes čata laikā. Saiti, kas ļauj pievienoties Feederloop zvanam, varat atrast labajā pieteikuma paneļa malā.

Looking to improve your customer communication?

Get started with LiveAgent and enjoy over 200 smooth integrations with popular business software solutions. Start your free trial today!

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju