Cal4Care

Kas ir Cal4Care?

Saziņa visvienkāršākajā būtībā nozīmē informācijas nodošanu no vienas vietas uz otru. Cal4care tika dibināta 2006. gadā Singapūrā ar mērķi dot iespēju cilvēkiem un uzņēmumiem nosūtīt un apmainīties ar informāciju pēc iespējas vienkāršākā un izdevīgākā veidā. Kā tehnoloģiju uzņēmums Cal4care komunikāciju izstrādā ar vienu vienīgu pārliecību: ikvienam būtu dodama iespēja uzlabot savus saziņas līdzekļus.

Sākumā Cal4Care Group nodrošināja VoIP risinājumus vietējiem uzņēmumiem un kopš tā laika ir paplašinājusi savu piedāvājumu visā pasaulē, iekļaujot tajā gan aparatūras, gan programmatūras risinājumus. Uzņēmums ražo savus aparatūras produktus – sākot ar IP tālruņiem, Interkomiem, PBX, Sakaru austiņām, POE Slēdžiem, Konferenču tālruņiem un Tīmekļa kamerām, kas visi ir izstrādāti un samontēti Singapūrā un tiek izplatīti visā pasaulē.

Papildus datortehnikas ražošanai Cal4Care Group veic arī programmatūras risinājumu izstrādi un ieviešanu biznesa komunikācijas vajadzībām. To skaitā Mr.VoIP, 3CX PBX pielāgotās pievienojumprogrammas, kā arī Mconnectapps pilnīgu daudzkanālu risinājumu zvanu centriem.

Kā jūs to varat izmantot?

Liveagent un Cal4Care ir partneri, kas atvieglo Cal4Care integrāciju. Liveagent neiekasē papildu maksu par Cal4Care VoIP numura pievienošanu zvanu centram.

Ja vēlaties izveidot Cal4Care savienojumu ar LiveAgent zvanu centru, vienkārši piesakieties savā LiveAgent kontā un izpildiet norādījumus.

1. Piesakieties savā LiveAgent kontā

2. Dodieties uz Numuri

3. Atrodiet Cal4Care

4. Noklikšķiniet uz Pievienot

5. Ievadiet nepieciešamos datus

Cal4Care integrācijas izmaksas:

Ja jums ir LiveAgent abonements, integrācija ir bez maksas. Taču Cal4Care par saviem pakalpojumiem iekasē maksu, jo uzņēmums darbojas atsevišķi.

Cal4Care priekšrocības

  • Rentabls
  • Uzlabota lietotāju pieredze
  • Pieejams Singapūrā, Malaizijā, Taizemē, Vjetnamā, Japānā, Indijā, Indonēzijā, Filipīnās, Kambodžā, Mjanmā
  • Augsta uzticamība

Vai vēlaties uzzināt vairāk par zvanu centra programmatūras darbību? Skatiet tālāk esošo video.

Don't have LiveAgent yet?

No problem! LiveAgent offers a 14-day free trial where you can test the free Cal4Care integration!

Frequently asked questions

Kas ir Cal4Care?

Cal4care tika dibināta 2006. gadā Singapūrā ar mērķi dot iespēju cilvēkiem un uzņēmumiem nosūtīt un apmainīties ar informāciju pēc iespējas vienkāršākā un izdevīgākā veidā. Kā tehnoloģiju uzņēmums Cal4care ar komunikācijas izstrādā ar vienu mērķi: ikvienam būtu dodama iespēja uzlabot savus saziņas līdzekļus.

Cik izmaksā Cal4Care un LiveAgent integrācija?

Liveagent ir partneris ar Cal4Care. Tādējādi integrācija ir bez maksas. Tomēr paturiet prātā, ka Cal4Care iekasē maksu par saviem pakalpojumiem.

Kā ieviest Cal4Care VoIP numuru LiveAgent programmā?

Vienkārši dodieties uz Konfigurācijas > Zvani > Numuri > Cal4Care. Pievienojiet VoIP numuru un sāciet to uzreiz izmantot.

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju