Migrācija no Front?

Vai pārejat no FrontApp uz citu palīdzības dienesta programmatūru? Migrējiet uz savu jauno vienoto iesūtni ar lieliskiem pamata rīkiem un funkcijām, tērzēšanu tiešsaistē, sociālajiem medijiem, zināšanu bāzi un daudz ko citu. Izvēlieties LiveAgent!

Pievienojiet savu e-pasta kontu, migrējiet uz LiveAgent jau šodien un uzziniet, kā uzlabot savu darba plūsmu un nodrošināt klientu atbalstu ar atšķirīga risinājuma palīdzību.

Kādus datus varat migrēt no Front?

Personas

Pārvietojiet aģentu profilus un visus kontaktus savā jaunajā vienotajā kontā.

Palīdzības pieteikumi

Pārvietojiet savus Gmail, tērzēšanas, zvanu centra vai jebkurus citus palīdzības pieteikumus savā jaunajā komandas iesūtnē.

Tagi

Migrējiet visus savus tagus no Front.

Maximum queue time

Bezmaksas Front migrācija

Ar LiveAgent palīdzību migrēšana no Front jums neko nemaksās. Mēs izdarīsim to Jūsu vietā un ar prieku palīdzēsim pārvietot Jūsu datus uz jauno koplietošanas pastkasti. Līdz ar e-pasta vēstuļu vēsturi, ziņapmaiņu un citām sarunām Jūs iegūsiet pavisam jaunu rīku kopumu, kas palīdzēs Jums nodrošināt klientu apkalpošanu vislabākajā veidā.

Vai vēlaties, lai mēs parūpējamies par migrācijas procesu? Mūsu komanda pārvietos Jūsu datus un palīdzēs Jums iejusties jaunajā palīdzības dienesta programmatūrā un lietotāja saskarnē. Ja vēlaties vispirms to izmēģināt, varat nospiest zemāk redzamo pogu un pilnībā izbaudīt LiveAgent pieredzi.

Ieguvumi no pilnas migrācijas uz LiveAgent

Satisfaction prediction scores

Lieliska klientu pieredze

Mēs darām visu iespējamo, lai sniegtu atbalstu, kad vien tas ir nepieciešams, un nodrošinātu Jums rīkus, lai palīdzētu Jūsu klientiem.

Live chat software

Pilnībā aprīkota palīdzības dienesta programmatūra

Izmantojiet visus rīkus, funkcijas un integrācijas vienā mūsu maksas plānā iekļautajā vadības panelī.

Reports

Ietaupiet un nopelniet vairāk

Pārvērsiet tīmekļa vietnes apmeklētājus par maksājošiem klientiem un izmantojiet rīkus, lai tos atbalstītu ar izmaksu ietaupīšanas programmatūru.

On time resolution

Palieliniet darbplūsmu

LiveAgent ļauj jūsu aģentiem paveikt vairāk un ietaupīt laiku

Paveiciet to, izmantojot pareizos rīkus

Front ir iespaidīgs rīku kopums, bet tāds ir arī mums. LiveAgent ir visi rīki, kas jums nepieciešami, lai saviem klientiem sniegtu lielisku klientu pieredzi. Izveidojiet savu pastkasti, pieslēdziet savu Gmail un sāciet izmantot lielisku pieteikumu sistēmu. Jūs varat izvēlēties savu e-pasta pakalpojumu sniedzēju vai citus saziņas kanālus.

Kurus saziņas kanālus? Lietojiet e-pastu, zvanu centru, zināšanu bāzi un sociālos plašsaziņas līdzekļus. Izmantojiet Facebook Messenger, Twitter, kā arī tiešos ziņojumus un visus pārējos Instagram piedāvājumus. Mēs esam aptvēruši arī Viber. Turklāt LiveAgent ir ātrākais tiešsaistes tērzēšanas logrīks tirgū – tērzēšanas rādīšanas ātrums ir 2,5 sekundes. Tagad Jūs varat atbildēt uz jebkura veida ziņojumiem un sniegt lielisku atbalstu, izmantojot jebkuru kanālu.

liveagent tools

LiveAgent rīku kopums

get inspired

Izcils atbalsts

LiveAgent ne tikai sniedz Jums iespēju paveikt darbu vislabākajā veidā, bet arī mēs centīsimies darīt visu, kas ir mūsu spēkos Jūsu labā. Lieliskai palīdzības dienesta programmatūrai ir jānodrošina arī lielisks palīdzības dienests saviem klientiem.

Tādēļ mēs saviem klientiem piedāvājam atbalstu 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā. Sazinieties ar mums ikreiz, kad Jums radušās problēmas ar kādu iestatījumu vai kad vienkārši vēlaties saņemt informāciju.

Migrācija no citas platformas?

Migrējiet savus datus no jebkura no tālāk uzskaitītajiem palīdzības dienesta risinājumu sniedzējiem bez maksas. Veiciet pāreju jau šodien. Mēs esam par Jums parūpējušies.

AirCall Birdseed Bitrix24 CallHub CallPage Channels Chaport Crisp Customerly Dashly Drift Extend Freshdesk Front Genesys Gist Gmail Gorgias Groove HappyFox HelpShift Helprace HelpScout HelpCrunch HubSpot Service Hub Intercom Jira Kayako Kustomer LeadDesk LiveCall LiveChat LiveHelpNow LivePerson Lucep Novocall Olark osTicket OTRS Outlook PureChat Qonvo Samanage SmartsUpp SolarWinds SpiceWorks SupportBee Tawk TeamSupport Teamwork Desk Verloop Vision Vocalcom Zendesk Zendesk Talk Zoho Desk Zopim
Saistītie Raksti arMigrācija no Front
Migrējat no Kustomer? LiveAgent var palīdzēt Jums izdarīt visu sākot no e-pastiem līdz pat sociālajiem tīkliem un zināšanu bāzi. Migrējiet bez maksas jau šodien.

Sakiet ardievas lēnajai,novecojušajai programmatūrai

LiveAgent piedāvā lielisku tiešsaistes čatu, pieteikumu apstrādi un automātizāciju, kas nodrošina neticamu atbalstu klientiem. Tas ir rentabls risinājums, kas palīdzēs uzņēmumiem apstrādāt lielu skaitu atbalsta pieprasījumu dažādos kanālos. Esat gatavi migrācijas procesam? Pārejiet uz LiveAgent un kļūstiet par laimīgu klientu!

LiveAgent ir palīdzības dienesta risinājums, kas savieno vairākas platformas vienā saskarnē. Pārejiet no CallPage uz LiveAgent un iegūstiet priekšrocības savam uzņēmumam.

Pārejat no CallPage uz LiveAgent?

LiveAgent ir palīdzības programmatūra mārketinga nozarei, kas sniedz dažādas iespējas klientu apkalpošanai un atbalsta risinājumus. Tas nodrošina personalizētus pakalpojumus un var tikt izmantots vairākiem aģentiem, uzlabojot produktivitāti. LiveAgent arī piedāvā vairāk nekā 175 funkcijas un 40 integrācijas, kā arī valodas pielāgojamus logrīkus. Uzņēmumi var migrēt uz LiveAgent no citām programmatūrām, lai uzlabotu klientu apmierinātību, piesaisti un reklāmguvumu. Tas nodrošina arī 24/7 klientu atbalstu un ir pieejams bez maksas vai arī ar maksas tarifu plāniem.

LiveAgent piedāvā bezmaksas Intercom migrāciju, ko pilnībā veic mūsu tehniskā atbalsta darbinieki. Datu pārnešana no Intercom uz LiveAgent ir ātra.

Aizejat no Intercom?

Automatizēta pārdošana palielina ieņēmumus, bet personisks pieskāriens ir svarīgs. Svarīgi veidot klientu lojalitāti un uzņēmējdarbības potenciālu. Tiešsaistes čats uzlabo klientu pieredzi, bet augstas klases apkalpošana nodrošina klientu apmierinātību. LiveAgent piedāvā daudzas funkcijas un valodu atbalstu.

Vai vēlaties pāriet no Olarka uz LiveAgent? Pievienojieties tādiem uzņēmumiem kā Huawei, BMW, Yamaha un O2, nodrošinot pasaules līmeņa atbalstu.

Pārejat no Olark?

LiveAgent tiek atzīts par lielisku rīku klientu saziņai un atbalstam. Vairāki uzņēmumi ir atzinuši tā efektivitāti un pozitīvo ietekmi uz klientu apkalpošanu un pārdošanas apjomu. LiveAgent arī palīdz uzlabot atbilžu sniegšanas laiku un klientu apkalpošanas efektivitāti, kā arī sniedz profesionālu pieeju klientu atbalstam.

Vai vēlaties pārvietot datus no Customerly uz citu risinājumu? Apskatiet LiveAgent un pārliecinieties par priekšrocībām. Sāciet bezmaksas izmēģinājuma versiju jau šodien.

Pārejat no Customerly uz LiveAgent?

Iegūstiet LiveAgent bez maksas uz visiem laikiem vai izvēlieties kādu no mūsu trim maksas tarifu plāniem. Atbalsts 24/7, vairāk nekā 175 funkcijas, 40+ integrācijas. Nr.1 palīdzības dienesta programmatūra 2020. gadā. Pievienojieties Huawei, BMW, Yamaha, Oksfordas Universitātei. Jūs būsiet labās rokās! Izvēlieties savu plānu un sāciet bezmaksas izmēģinājumu tagad.

Vēlaties migrēt datus no Lucep uz citu programmu? Iepazīsties ar LiveAgent un tā priekšrocībām! Izmēģiniet bez maksas jau šodien!

Vēlaties migrēt datus no Lucep uz LiveAgent?

LiveAgent piedāvā plašu valodu atbalstu un pielāgotus plānus, lai palielinātu ietaupījumus un ieņēmumus. Uzziniet vairāk par šo augsti novērtēto atbalsta programmatūru!

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

Start Free Trial x