Pure Chat tiešsaistes čata apskats

Pure Chat piedāvā dažādas čatu paketes ar dažādām cenām, kas piedāvā neierobežotu čatu skaitu, uzlabotu logrīka pielāgošanu un citas funkcijas. Paketes cenas ir pieejamas un saprātīgas, bet lētākā pakete neļauj noņemt Pure Chat zīmolu. Sastopamās problēmas var atrisināt viegli, bet joprojām ir jāņem vērā, ka biežāk sastopamās grūtības var rasties, piemēram, saistībā ar failu pārsūtīšanu un ziņu saņemšanu. Pro pakete piedāvā atbalstu neierobežotam mājaslapu skaitam un 1000 SMS paziņojumiem, bet tas izmaksā vairāk. Pure Chat tiešsaistes čats ir efektīvs un piedāvā visus nepieciešamos rīkus un funkcijas.
Pure Chat tiešsaistes čata apskats
Compare Pure Chat tiešsaistes čata apskats with other in: How Pure Chat tiešsaistes čata apskats is doing on review portals
4.1
Average rating based on data from trusted review portals
951 reviews

Pure Chat ir lielisks tiešsaistes čata risinājums, kas visu paveic ļoti labi. Tomēr tas piedāvā visai standartisku funkciju komplektu, un tā īsti nemēģina neko tādu, ko līdz šim neesat redzējis. Cenu līmenis ir godīgs, bet viena no paketēm ir ar āķi. Plašāku…

Pricing
Starting from:
$ 29   mēnesī
Equal to LiveAgent's Medium plan Liveagent pricing
Free trial: Yes
Free version: No

Jana Kostelanska

Editor's rating

Jana Kostelanska
Overall rating
4.2
Lietotāja pieredze
4
Cena
4
Realizācija
4.5

Key takeaways

Pros

  • Līdzsvarots funkciju kopums
  • Lieliska veiktspēja
  • Labas pielāgošanas iespējas

Cons

  • Obligāta zīmola klātbūtne vienā no paketēm

Darba uzsākšana ar Pure Chat tiešsaistes čatu

Pure Chat ir viens no ātrākajiem reģistrācijas procesiem, kas pieredzēts. Jums tikai jāpiereģistrējas, jānorāda kontaktinformācija, un jūs nonākat informācijas panelī. Informācijas panelis parāda atlikušos soļus tiešsaistes čata logrīka iegūšanai un darba uzsākšanai. Nekādu garu procesu, tikai produktīva pieeja, kas ļauj visu paveikt ātri.

Pure Chat - darba uzsākšanas kontrolsaraksts

Nākošais solis ir skripta uzstādīšana mājaslapā. Varat izvēlēties, vai to instalēt paša spēkiem, kopējot un ielīmējot kodu, vai arī izmēģināt tiešu integrāciju, ja izmantojat Weebly vai WordPress. Varat arī nosūtīt norādījumus mājaslapas administratoram, izmantojot gatavu e-pasta formu. Pastāv arī iespēja pārbaudīt tiešsaistes čata instalāciju, lai varētu pārliecināties, vai tā darbojas, kā paredzēts.

Pure Chat instalācijas varianti

Pirmajā reizē es palaidu garām, vai tiešsaistes čatam ir pielāgošanas iespējas. Varat pārslēgties uz sadaļu Pielāgot, kas atrodas saskarnes augšdaļā, un pielāgot savu čata logrīku pēc patikas, kā arī mainīt iestatījumus. Kopumā pielāgošanas iespējas ir ļoti labas, un tās nav pārāk pārblīvētas ar nevajadzīgām lietām. Varat pielāgot krāsas un dizainu tīmekļa un viedtālruņa versijai, iestatīt pieejamības paziņojumus un e-pasta formu, izklaidēties ar trigeriem un daudz ko citu.

Pure Chat - pielāgošanas iespējas tiešsaistes čatam

Tiklīdz esat pabeidzis pielāgošanu, varat integrēt tiešsaistes čata logrīku. Nolēmu veikt manuālu integrāciju, jo šķiet, ka tā ir visvienkāršākā izvēle no trim. Kods darbojās nevainojami, un es varēju sākt savu testu. Tomēr vispirms aplūkosim Pure Chat tiešsaistes čata iespējas un noformējumu.

Funkcijas un saskarne

Pure Chat funkcijas ir tas, ko jūs sagaidītu no ikviena tiešsaistes čata risinājuma, tomēr šeit ir iespējams veikt zināmus uzlabojumus. Jūs iegūstat pierastās funkcijas, piemēram, uzlabotu logrīka pielāgošanu, drošības lomas un iepriekšsagatavostas atbildes. Varat pielāgot e-pasta formas un automātiskās atbildes laikam, kad jūsu aģenti nav pieejami. Lielākā daļa šo funkciju ir pieejamas tieši logrīka pielāgošanas iestatījumos, tāpēc to atrašanai nevajadzētu radīt lielas problēmas.

Pure Chat - paplašināta logrīka pielāgošana

Pure Chat piedāvā arī analīzes un apmeklētāju izsekošanas funkcijas, kas ir ļoti noderīgas jebkurai saziņas programmatūrai. Turklāt jums ir iespēja saņemt pilnus čatu atšifrējumus. Pure Chat atbalsta arī dažas integrācijas ar tādiem risinājumiem kā HubSpot, Zoho, MailChimp un citiem. Tas ir diezgan daudz, ja runa ir par funkcijām. Tagad paskatīsimies, kā darbojas pats tiešsaistes čats.

Pure Chat - analīzes pārskats

Tiešsaistes čata veiktspēja un lietotāja pieredze

Es Pure Chat tiešsaistes čatu atvēru no abām pusēm, lai iegūtu labu priekšstatu par to, kā tas darbojas vienlaikus aģentam un klientam. Čata logrīks tika veiksmīgi integrēts, un man pat nebija jāizmanto pārbaudes iespēja, kas šajā apskatā tika minēta iepriekš. Tiklīdz noklikšķināju uz čata logrīka, varēju sākt testu.

Pure Chat tiešsaistes čata testēšana

Aģentiem pieejamie rīki ir labi, un es nedomāju, ka trūkst kaut kā būtiska. Papildus čata ziņu rakstīšanai varat izmantot arī emocijikonu izvēli, izmantot iepriekšsagatavotas atbildes un nosūtīt pielikumus. Pielikumos ir atļauti standarta failu un attēlu tipi, tāpēc ar šo līdzekli nav nekādu problēmu.

Tiešsaistes čata piemērs Pure Chat informācijas panelī

Kopumā Pure Chat ir ļoti lielisks. Ātrums ir normāls, un testa laikā es nepiedzīvoju nekādas būtiskas kļūdas vai citas problēmas. Patiesībā vispārējā pieredze bija vienmērīga, tieši tāda, kādu jūs sagaidāt no profesionāla tiešsaistes čata risinājuma. Šīs funkcijas patiesībā neietver sevī neko jaunu, bet tā nav milzīga problēma, jo ir pieejams viss, kas ir ļoti svarīgs, un lielākajai daļai lietotāju cits kas reti kad ir nepieciešams.

Pure Chat tiešsaistes čata testēšana

Cenas

Pure Chat piedāvā divas paketes par dažādām cenām. Lai gan abām paketēm ir vienas un tās pašas funkcijas, pastāv noteiktas ierobežojumu atšķirības. Abās paketēs ietilpst neierobežots čatu skaits, uzlabota logrīka pielāgošana, visas integrācijas, iesaistes centrs, iOS un Android lietotnes, drošības lomas, neierobežota čatu vēstures transkripcijas, iepriekšsagatavotas atbildes, čata paziņojumi, failu pārsūtīšana, ar trigeri palaižamas darbības un brīdinājumi, reāllaika analīze, apmeklētāju kontrole, atskaites, CSV eksports un atbalsts.

Growth

Tas izmaksā $39 mēnesī, ja maksājat ik gadu, vai $49 mēnesī, izmantojot ikmēneša norēķinu. Pakete atbalsta ne vairāk kā vienu mājaslapu un četrus lietotājus. Katrs papildu lietotājs izmaksās $13 mēnesī. Jūs saņemat 100 SMS paziņojumus. Paketei pietrūkst iespēja noņemt Pure Chat zīmolu.

PRO

PRO pakete izmaksā $79 mēnesī, norēķinoties reizi gadā vai $99 mēnesī izmantojot ikmēneša norēķina iespēju. Tā atbalsta 10 lietotājus, ar $8 maksu par katru papildu lietotāju. Šī pakete piedāvā atbalstu neierobežotam mājaslapu skaitam un 1000 SMS paziņojumiem. Tiek piedāvāta iespēja noņemt Pure Chat zīmolu.

Slēdziens

Tiešsaistes čats ar Pure Chat ir diezgan labs, tam ir visas nepieciešamās funkcijas un tā sniegums ir nevainojams. Lai gan tas neienes neko jaunu, rīku un funkciju izvēle darbojas ļoti labi, un tas ir pats svarīgākais. Cenas ir ļoti pieejamas un saprātīgas, tomēr lietotāji, iespējams, būs spiesti maksāt par dārgāko risinājumu, jo lētākā pakete neļauj noņemt Pure Chat zīmolu.

Biežāk sastopamās problēmas un grūtības

Es nesaņemu ziņas Pure Chat lietotnē

Šī problēma varētu būt saistīta ar dažām no biežāk sastopamajām problēmām, kuras var atrisināt ļoti viegli. Vispirms vēlreiz pārbaudiet Pure Chat tiešsaistes čata kodu un noskaidrojiet, vai tas jūsu mājaslapā ir ieviests pareizi. Pure Chat varat izmantot arī pārbaudes iespēju. Ja neesat pārliecināts, vai kods nav kaut kādā veidā bojāts, vienkārši izdzēsiet to no savas mājaslapas. Pēc tam nokopējiet un ielīmējiet to vēlreiz, pārliecinoties, ka kopējat visu kodu. Cits risinājums ir saistīts ar sīkdatnēm, kur vienkārša pārlūkprogrammas kešatmiņas iztīrīšana var atrisināt šo problēmu.

Apmeklētāji nevar nosūtīt pielikumus

Visticamāk, iestatījumos ir izslēgta iespēja apmeklētājiem atļaut failu pārsūtīšanu. Atveriet Pure Chat un dodieties uz Mājaslapas. Noklikšķiniet uz Pielāgot, atlasiet Čats un atveriet cilni Čatā. Failu pārsūtīšanu šeit varat iespējot, atzīmējot izvēles rūtiņu Iespējot Failu Pārsūtīšanu. Pastāv arī iespēja rediģēt Failu Nosūtīšanas Kļūdas Paziņojumu.

Product reviews

LiveAgent ir lietotājam draudzīga un intuitīva zināšanu bāzes programmatūra, ko var lietot no dažādām ierīcēm. Jūs varat pielāgot un pielāgot izskatu, lai atbilstu jūsu zīmola stilam. Lietotāji novērtē iespēju pievienot un pārvaldīt visus klientu portāla elementus, tostarp rakstus, forumus, atsauksmes un ieteikumus. Programmatūra piedāvā viegli orientēties saskarni un funkcijas, kas ir viegli izmantot. Attēlu pievienošana arī ir ļoti vienkārša, kā arī alternatīvā teksta josla un forums liek lietotājiem sasniegt savus SEO centienus.

Zināšanu Bāzes Programmatūras apskati

LiveAgent ir lietotājam draudzīga un intuitīva zināšanu bāzes programmatūra, ko var lietot no dažādām ierīcēm. Jūs varat pielāgot un pielāgot izskatu, lai atbilstu jūsu zīmola stilam. Lietotāji novērtē iespēju pievienot un pārvaldīt visus klientu portāla elementus, tostarp rakstus, forumus, atsauksmes un ieteikumus. Programmatūra piedāvā viegli orientēties saskarni un funkcijas, kas ir viegli izmantot. Attēlu pievienošana arī ir ļoti vienkārša, kā arī alternatīvā teksta josla un forums liek lietotājiem sasniegt savus SEO centienus.

LiveAgent sadales funkcija palīdz ZSE sadalīt tūkstošiem palīdzības pieteikumu pareizajām nodaļām un darbiniekiem. Uzziniet, kā sākās LiveAgent un ZSE stāsts.

E.ON

LiveAgent palīdz uzņēmumam E.ON paaugstināt klientu apkalpošanas veiktspēju un sniegt tūlītējas atbildes. LiveAgent piedāvā daudzas funkcijas, integrācijas un atbalstu, kā arī bezmaksas izmēģinājuma periodu. Uzņēmums piedāvā programmatūras risinājumus klientu apkalpošanai, sūdzību pārvaldībai un e-pasta pārvaldībai. Sales kontaktinformācija uzņēmuma LiveAgent un tā sociālie tīkli.

Meklējiet nepazīstamos numurus un uzziniet vairāk informācijas, izmantojot reverso tālruņa meklēšanu. Uzziniet vairāk par to, kā viegli identificēt zvanītājus.

Reversā tālruņa meklēšana

Paid reverse phone search services offer several advantages over free services, including more accurate information, greater privacy protections, and no advertisements. These services can also provide additional tools for convenience and customer support. When considering whether to use a paid service, it's important to weigh the benefits against the costs and your specific needs. Factors to consider when evaluating these services include accuracy, user-friendliness, available information, cost, privacy and security protections, and customer support.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju