Apnikusi Jūsu Helpdesk programmatūra?

Uzziniet, kāpēc LiveAgent ir labākā Pure Chat alternatīva tirgū.

 • ✓ Bez iestatīšanas maksas & nbsp; & nbsp; & nbsp;
 • ✓ Klientu apkalpošana 24/7 & nbsp; & nbsp; & nbsp;
 • ✓ Nav nepieciešama kredītkarte. & nbsp; & nbsp; & nbsp;
 • ✓ Atcelt jebkurā laikā
Mūsu klienti
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
Help desk software comparison
Alternatives background

Vai meklējat Pure Chat alternatīvu?

Vai vēlaties saņemt vairāk nekā tikai tiešsaistes tērzēšanu, lai saņemtu klientu atbalstu? LiveAgent ir pareizā izvēle jūsu biznesam.

Sniedziet saviem klientiem vairāk iespēju sazināties jūsu bizness. LiveAgent piedāvā e -pasta atbalstu, tiešraides tērzēšanu, sociālos medijus, zvanu centru un zināšanu bāzi. Tādā veidā jūs varat patiesi aptvert visus saziņas kanālus. Uzticama tiketu sistēma sakarus organizē loģiski, lai jūs varētu koncentrēties uz svarīgo – palīdzēt saviem klientiem.

Trīs iemesli, kādēļ uzņēmumi pāriet uz LiveAgent

Pieejamāk

Ietaupiet naudu! LiveAgent ir rentablāks salīdzinājumā ar citiem Helpdesk risinājumiem.

Bagātīgs funkciju klāsts

Izmantojot vairāk nekā 175 Helpdesk funkcijas, atbalsta sniegšana būs tīrais nieks.

Uzlabota apmierinātība

LiveAgent palielina klientu apmierinātību & amp; uzlabo reklāmguvumu līmeni.

app installation - illustration

Spēcīga Pure Chat alternatīva

Tiešraides tērzēšana ir tikai sākums veiksmīgai palīdzības dienesta programmatūrai, piemēram, LiveAgent. Izmantojot uzticamu biļešu sistēmu, viegli aptveriet dažādus saziņas kanālus. Biļešu sistēma izseko visu un pārvērš jūsu saziņu par biļetēm, lai jūs neko nepalaistu garām.

Papildus visiem noderīgajiem rīkiem, piemēram, e-pastam, tiešraidē tērzēšanā, sociālajos medijos, zvanu centrā un zināšanu bāzē, LiveAgent ir arī vairāk nekā 175 funkcijas un vairāk nekā 40 integrācijas.

Ātrākais tiešsaistes čats

Tiešraides tērzēšana ir lielisks līdzeklis ātrai un efektīvai klientu atbalsta nodrošināšanai. Tāpēc tiešsaistes tērzēšanas logrīkam vajadzētu būt pēc iespējas ātrākam.

LiveAgent ir ātrākais tiešsaistes tērzēšanas logrīks ar tērzēšanas ātrumu 2,5 sekundēs. Sasniedziet un atbildiet saviem klientiem ar zibens ātrumu!

Watch the website loading time
Savings illustration

Saņemiet vairāk par zemāku cenu

Jā, jūs varat iegūt visu, ko esam minējuši, par lētāku cenu, nekā jūs domājat. LiveAgent piedāvā trīs lieliskus maksas plānus, kas aprīkoti ar noderīgiem rīkiem, funkcijām un integrācijām, lai palīdzētu jūsu palīdzības dienestam. Lieliskam klientu atbalstam nav jāsabojā jūsu budžets.

Lai uzzinātu vairāk, skatiet mūsu cenu plānus!

Uzziniet, kāpēc uzņēmumi pāriet uz LiveAgent

 • “Tas ir tik bagāts ar funkcijām un pārspēja manu 5 gadu zendesk abonementu. Tāpēc es pārslēdzos. Ļoti laba vērtība man kā mazo uzņēmumu īpašniekam.” Alberts

 • Es vispirms izmēģināju Zendesk, bet pēc vairāku stundu konfigurācijas un cenu modeļa izpratnes es sapratu, ka tas nav domāts man. Tā vietā es sāku izmantot LiveAgent un jāsaka, ka esmu līdz šim ļoti apmierināts. Sistēma iedeva tieši vajadzīgo konfigurācijas apjomu, kādu es vēlējos, un es vēl neesmu atradis kaut ko tādu, ko nav iespējams izdarīt. Pats atbalsts ir lielisks un parasti atbild uz jūsu jautājumiem pāris minūtēs. “ Ēriks

 • “Mēs pārcēlāmies uz LiveAgent no ZenDesk … un vairs neatgriezīsimies … Tā ir pārsteidzoši pieņemama cena un vienmēr noderīga atbalsta komanda, kas viņiem palīdz mums 24/7. Otrkārt, uzlabots automatizācijas līmenis, kas burtiski aizstāja mūsu vajadzību pēc Zapier, jo ir daudz integrāciju. Turklāt viņi arī dod tik daudz aizstājvārdu e-pastu, lai tos pārāk viegli savienotu. ” Ārons

 • “Mums un mūsu klientiem pastāvīgi radās problēmas ar ZenDesk, taču, apskatot dažādas iespējas, mēs izvēlējāmies LiveAgent, pamatojoties uz lietotāju atsauksmēm un tā cenu.” Ādams

 • “Es gadiem ilgi izmantoju ZenDesk, un man bija apnikuši šie” tiketu stila “e-pasta ziņojumi un ka es nevaru pievienot failus saviem e-pastiem, tikai nosūtīt saites. Kas man patīk LiveAgent: tas sūta e-pastus (nevis tiketus), es varu pievienot failus, organizēt e-pasta plūsmu vieglāk nekā ZenDesk, var tērzēt un pārvaldīt e-pastus no tā paša loga. Tāpat LiveAgent savās e-pastos atbalsta izklājlapas, un tai ir lieliska atbalsta komanda. ” Vlads

 • “Mēs pārgājām uz šo sistēmu pēc daudzu gadu ZenDesk izmantošanas. Funkcionalitāte ir lieliska: kontaktu veidlapas, tiešraides tērzēšana, datu bāzes, integrācija ar sociālajiem tīkliem – viss vienā pakalpojumā, un visi šie moduļi ir pārdomāti un kompetenti mijiedarbojas viens ar otru. Man patika, ka pakalpojums darbojas stabili pat mobilajās platformās (pēc ZenDesk tas mums ir milzīgs pluss). ” Olga

 • “Izmēģināju dažādus risinājumus, tostarp Zendesk, Freshdesk un citus. Pēc tam atradām LiveAgent. Lielisks rīks, laba cenas / veiktspējas attiecība, ērta lietošana, liels atbalsts un palīdzība ieviešanā. Un tagad, pēc vairāku gadu lietošanas, tā joprojām ir labākā izvēle, ko mēs būtu varējuši izdarīt. ” Maikls

 • “Iepriekš esmu izmantojis daudzas citas helpdesk sistēmas, piemēram, LiveZilla, Zopim, Zendesk, Freshdesk, Desk.com utt. LiveAgent tos ir visos veidodveidos pārspējis :cena, funkcijas, klientu atbalsts un mobilo funkciju dēļ.” Harisons

man and woman winners-illustration

Meklējat labāku Helpdesk programmatūru?

LiveAgent ir visvairāk pārskatītā un visaugstāk novērtētā palīdzības dienesta programmatūra MVU 2020. gadā. Palieciet tuvāk saviem klientiem un palīdziet viņiem ātrāk, izmantojot LiveAgent.

Jūs Būsiet Labās Rokās!

Vai ziniet, kas Huawei, BMW, Yamaha un O2 ir kopīgs? Pareizi... LiveAgent!

Izmēģini tagad bezmaksas Nav nepieciešama kredītkarte
G2 Crowd
Capterra
GetApp
Saistītie Raksti arPure chat alternativa
Dažādās valstīs klientu apkalpošana var atšķirties atkarībā no kultūras un sociālajiem faktoriem. Laba klientu apkalpošana ir svarīga, jo tā paliek atmiņā klientiem.

Video

Dažādās valstīs klientu apkalpošana var atšķirties atkarībā no kultūras un sociālajiem faktoriem. Laba klientu apkalpošana ir svarīga, jo tā paliek atmiņā klientiem.

Uzziniet, kā izmantot atzinības un žetonus ar LiveAgent, lai motivētu aģentus un paaugstinātu klientu apmierinātību. Tas uzlabo produktivitāti un klientu atbalstu.

Kā iestatīt atzinības un žetonus LiveAgent sistēmā

Uzziniet, kā izmantot atzinības un žetonus ar LiveAgent, lai motivētu aģentus un paaugstinātu klientu apmierinātību. Tas uzlabo produktivitāti un klientu atbalstu.

Pievienojieties tūkstošiem apmierinātu klientu, kas lieto LiveAgent. Veidojiet labākas pieredzes klientiem ar šo daudzpusīgo risinājumu.

Websignal

Pievienojieties tūkstošiem apmierinātu klientu, kas lieto LiveAgent. Veidojiet labākas pieredzes klientiem ar šo daudzpusīgo risinājumu.

Tiešsaistes čats ir viens no palīdzības dienesta programmatūras rīkiem, kas klientiem ļauj sazināties ar jums jūsu vietnē.

Tiešsaistes čata atbalsts

LiveAgent ir virtuālā zvanu centra programma, kas piedāvā klientu apkalpošanas programmatūru ar dažādām funkcijām. Tas ir populārs un var būt noderīgs jūsu uzņēmumam.

LiveAgent ir palīdzības dienesta risinājums, kas ļauj uzlabot klientu apkalpošanu. E-pasts, tērzēšana tiešsaistē, sociālie mediji (Facebook, Instagram un citi).

Meklējat alternatīvu Front?

LiveAgent ir alternatīva Hiver, osTicket, Dixa un Verloop platformām, piedāvājot daudzas funkcijas un pielāgojamību klientu apkalpošanai. Tas ir rentabls risinājums ar plašu programmatūras klāstu un iespēju ieviest ātru un drošu atbildes sniegšanu. LiveAgent ir ideāla alternatīva arī Customerly, Lucep un Olark platformām, kuras ne vienmēr spēj sniegt empātisku atbalstu klientiem.

Klientu servisa programmatūra apvieno jaudīgu universālu iesūtni, tiešsaistes tērzētavu, iebūvētu zvanu centru un klientu portālu. Izmēģiniet LiveAgent bezmaksas izmēģinājumu jau šodien.

Klientu servisa programmatūra

Palieliniet apmierinātību un pārdošanas apjomus, izmantojot klientu apkalpošanas programmatūru LiveAgent. Tas apvieno daudzas funkcijas un atbalsta vairākus saziņas kanālus. Izvēlieties bezmaksas izmēģinājumu vai abonējumu.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju