Apnikusi Jūsu Helpdesk programmatūra?

Uzziniet, kāpēc LiveAgent ir labākā Pure Chat alternatīva tirgū.

  • ✓ Bez iestatīšanas maksas & nbsp; & nbsp; & nbsp;
  • ✓ Klientu apkalpošana 24/7 & nbsp; & nbsp; & nbsp;
  • ✓ Nav nepieciešama kredītkarte. & nbsp; & nbsp; & nbsp;
  • ✓ Atcelt jebkurā laikā
Mūsu klienti
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
Help desk software comparison
Alternatives background

Vai meklējat Pure Chat alternatīvu?

Vai vēlaties saņemt vairāk nekā tikai tiešsaistes tērzēšanu, lai saņemtu klientu atbalstu? LiveAgent ir pareizā izvēle jūsu biznesam.

Sniedziet saviem klientiem vairāk iespēju sazināties jūsu bizness. LiveAgent piedāvā e -pasta atbalstu, tiešraides tērzēšanu, sociālos medijus, zvanu centru un zināšanu bāzi. Tādā veidā jūs varat patiesi aptvert visus saziņas kanālus. Uzticama tiketu sistēma sakarus organizē loģiski, lai jūs varētu koncentrēties uz svarīgo – palīdzēt saviem klientiem.

Trīs iemesli, kādēļ uzņēmumi pāriet uz LiveAgent

Pieejamāk

Ietaupiet naudu! LiveAgent ir rentablāks salīdzinājumā ar citiem Helpdesk risinājumiem.

Bagātīgs funkciju klāsts

Izmantojot vairāk nekā 175 Helpdesk funkcijas, atbalsta sniegšana būs tīrais nieks.

Uzlabota apmierinātība

LiveAgent palielina klientu apmierinātību & amp; uzlabo reklāmguvumu līmeni.

app installation - illustration

Spēcīga Pure Chat alternatīva

Tiešraides tērzēšana ir tikai sākums veiksmīgai palīdzības dienesta programmatūrai, piemēram, LiveAgent. Izmantojot uzticamu biļešu sistēmu, viegli aptveriet dažādus saziņas kanālus. Biļešu sistēma izseko visu un pārvērš jūsu saziņu par biļetēm, lai jūs neko nepalaistu garām.

Papildus visiem noderīgajiem rīkiem, piemēram, e-pastam, tiešraidē tērzēšanā, sociālajos medijos, zvanu centrā un zināšanu bāzē, LiveAgent ir arī vairāk nekā 175 funkcijas un vairāk nekā 40 integrācijas.

Ātrākais tiešsaistes čats

Tiešraides tērzēšana ir lielisks līdzeklis ātrai un efektīvai klientu atbalsta nodrošināšanai. Tāpēc tiešsaistes tērzēšanas logrīkam vajadzētu būt pēc iespējas ātrākam.

LiveAgent ir ātrākais tiešsaistes tērzēšanas logrīks ar tērzēšanas ātrumu 2,5 sekundēs. Sasniedziet un atbildiet saviem klientiem ar zibens ātrumu!

Watch the website loading time
Savings illustration

Saņemiet vairāk par zemāku cenu

Jā, jūs varat iegūt visu, ko esam minējuši, par lētāku cenu, nekā jūs domājat. LiveAgent piedāvā trīs lieliskus maksas plānus, kas aprīkoti ar noderīgiem rīkiem, funkcijām un integrācijām, lai palīdzētu jūsu palīdzības dienestam. Lieliskam klientu atbalstam nav jāsabojā jūsu budžets.

Lai uzzinātu vairāk, skatiet mūsu cenu plānus!

Uzziniet, kāpēc uzņēmumi pāriet uz LiveAgent

man and woman winners-illustration

Meklējat labāku Helpdesk programmatūru?

LiveAgent ir visvairāk pārskatītā un visaugstāk novērtētā palīdzības dienesta programmatūra MVU 2020. gadā. Palieciet tuvāk saviem klientiem un palīdziet viņiem ātrāk, izmantojot LiveAgent.

Saistītie Raksti arPure chat alternativa
Personalizējiet LiveAgent web čata, kontaktēšanās vai atsauksmju logrīku valodu un sniedziet klientiem atbalstu dažādās valodās.

Valodām pielāgoti logrīki

Personālizēti kontaktēšanās un atsauksmju logrīki dažādām valodām, nodrošina klientu atbalstu atbilstošajās valodās. Pieejami dažādi izmēri un pielāgojumi. Bezmaksas izmēģinājums pieejams.

Biežāk uzdoto jautājumu (BUJ) lapa ir visbiežāk izmantotā pašapkalpojošā servisa iespēja šodien. Kad tā tiek pielietota stratēģiski, BUJ lapa var dot patiesu ieguvumu klientiem.

Kā dizainēt biežāk uzdoto jautājumu (BUJ) lapu

BUJ lapa ir lielisks veids, kā sniegt klientiem ātru un precīzu atbildes uz viņu jautājumiem, izmantojot skaidru, konkrētu un viegli pārskatāmu formātu. To var uzlabot, pievienojot vizuālus materiālus un izvēloties aktuālus jautājumus. BUJ lapas veidošana ir svarīga, lai nodrošinātu labu klientu pieredzi un samazinātu servisa noslogojumu.

Izmantojiet mūsu bezmaksas klientu iegūšanas e-pasta sagataves visiem dzīves gadījumiem! Uzlabojiet klientu piesaisti, samaziniet e-pastu atlēcienu līmeni un vēl daudz ko citu!

Adresātu iegūšanas e-pasta sagataves

E-pasta mārketings palielina pārdošanas apjomus, nodrošina personalizētu saturu un uztur zīmola tēlu, izmantojot rīkus e-pasta saziņai un integrāciju ar citām sistēmām.

Neatkarīgi no tā, vai jūs esat grafikas dizainers vai tālu no tā stāvošs, mūsu grafiskā dizaina kontrolsaraksts nodrošinās, ka jūsu dizaini ir nevainojami.

Grafiskā dizaina kontrolsaraksts

Teksta pārbaude ir svarīga, lai nodrošinātu profesionālu dizainu. Lai izvēlētos pareizo fontu kombināciju, izmantojiet rīkus, piemēram, Adobe Photoshop un Illustrator. Spilgti melnā krāsa un autortiesību informācija arī ir būtiska. Izpētiet dizaina vēlmes, veiciet prāta vētru un izvēlieties koncepciju. Izvērtējiet idejas, nosakiet termiņu un plānojiet budžetu, lai veiksmīgi izveidotu dizainu.

Pārliecinoši iepazīstiniet savu nākamo viesa emuāra veidošanas ideju ar mūsu 10 aizraujošajām e-pasta sagatavēm, kas paredzētas, lai izceltos pārpildītā iesūtnē.

Viesemuāru e-pasta sagataves

LiveAgent ir uzņēmuma IT atbalsta programmatūra, kas uzlabo klientu apmierinātību un pārdošanas apjomus. Tas piedāvā daudzvalodu klientu apkalpošanu un automatizētu konfigurācijas pārvaldību. Viesemuāru e-pasta sagataves var palīdzēt uzlabot zīmola atpazīstamību un palielināt SEO reitingu.

Checklists - Wordpress Seo Checklist

WordPress SEO kontrolsaraksts

Optimizējot WordPress vietni SEO, jāņem vērā daudzi faktori, tostarp hostinga pakalpojums, domēna nosaukums, tulkojumu domēni, tēma, kešatmiņas spraudnis un SSL sertifikāts. Svarīgi arī ir LiveAgent, SEO spraudnis un Google Webmaster Tools. Acs uz atgriezieniem, atsaucīgs dizains un lapas ātrums ir būtiski, lai uzlabotu klientu apmierinātību un pārdošanas apjomus.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

Start Free Trial x