Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Sesijā apskatītās lapas

Kas ir sesijā apskatītās lapas?

Rakstā ir daudz lapu. Ja kāds apmeklē jūsu rakstu, pastāv iespēja, ka viņš var neapskatīt visas lapas. Ja lapā ir cilvēka meklētais saturs, viņš pārējās lapas neapskata un izlaiž.

Informācija par personas apskatītajām lapām palīdz uzlabot jūsu rakstus, jo tā ļauj saprast, ko klients meklē. Tātad nākamreiz pirms raksta publicēšanas jūs varat pārbaudīt saturu un, ja jums šķiet, ka konkrētā informācija klientam nav svarīga, jūs varat to izņemt.

BUJ

Kas ir sesijā apskatītās lapas?

Katrā sesijā apskatītās lapas ir indikators, kas parāda jūsu mājaslapas sesijas laikā apskatīto lapu vidējo skaitu. Jo vairāk lapu ir vienā sesijā, jo augstāks ir lietotāju iesaistes līmenis un lapas apskatīšanas biežums.

 

Kāpēc ir svarīgi monitorēt sesijā apskatītās lapas?

Ja vēlaties monitorēt parādīto lapu datus katrai sesijai, jums jāizseko, kurās apakšlapās ir visvairāk datu, un jānovērtē, kāds saturs ietekmē jūsu auditoriju. Jāņem vērā, ka lapu skatījumus var ietekmēt kampaņu, mārketinga un ieguldīto līdzekļu apmērs.

 

Vai LiveAgent ir iespējams redzēt sesijā apskatītās lapas?

Izmantojot LiveAgent, jūs varat mērīt apskatītās lapas katrā sesijā. Tas dod iespēju analizēt, kurās lapās klienti uzturas ilgāk un kas viņus visvairāk piesaista.

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju