Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Prakses kodekss

Kas ir prakses kodekss?

Atbilstoši prakses kodeksam sniedziet norādījumus uzņēmuma dalībniekiem. Tā ir rakstiska pamatnostādne, kurai būtu jāpalīdz ievērot uzņēmuma ētikas principus. Prakses kods nosaka, kā jūsu klientu pārstāvim jāstrādā un jāsniedz atbalsts, kā jāsazinās ar klientiem un kā iegūt jaunus klientus.

Prakses kodeksi arī palīdz garantēt drošību, analizējot riskus, un tie nosaka kvalitatīvu pakalpojumu un produktu nosacījumus, lai aizsargātu un rūpētos par klientiem.

BUJ

Kas ir prakses kodekss?

Prakses kodekss ir vadlīnijas, kas palīdz uzņēmuma dalībniekiem ievērot ētikas principus. Tajā noteikts, kā jāstrādā klientu pārstāvim, kādi ir komunikācijas un jaunu klientu iegūšanas standarti. Tai būtu arī jānodrošina drošība, veicot riska analīzi, un jānosaka nosacījumi produktu un pakalpojumu kvalitātei.

Vai katrai nodaļai vajadzīgs prakses kodekss?

Prakses kodekss apraksta noteiktu rīcību darbībā. To neprasa likums, bet labi, ka ir kodekss, kas attiecas uz darbiniekiem. Šāds dokuments noteikti atvieglos komandas darbu, kā arī uzdevumu izpildi un ieviešanu.

Kādas sfēras vajadzētu pārklāt prakses kodeksam?

Prakses kodekss neaizstāj normatīvos aktus. Tas nodarbojas ar arodveselību un drošību un ir noderīgs konkrētajā organizācijā vai nodaļā. Tam nav tādas pilnvaras kā likumam, bet attiecīgajām personām tas ir saistošs.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju