Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Pieprasījuma iesniedzējs

Kas ir pieprasījuma iesniedzējs?

Pieprasījuma iesniedzējs ir nosaukums, kas piešķirts personai, kura izveido palīdzības dienesta pieteikumu, izmantojot jebkuru kanālu. Viņu, protams, palīdzības dienests uzskaita citu klientu vidū.

Visos pieteikumos, parsati, ir dati par pieprasītājiem blakus to vārdiem. Tas nodrošina lielāku kontekstu cilvēkiem, kuri nodarbojas ar attiecīgajiem pieteikumiem. Tas nozīmē, ka pieteikumu apstrādātāji zina, vai pieprasītāji ir veidojuši pieteikumus par identiskiem jautājumiem jau iepriekš, kāds bija viņu apmierinātības līmenis ar šiem agrākajiem darījumiem un cik sociāli ietekmīgi viņi ir utt.

BUJ

Kas ir pieprasījuma iesniedzējs?

Pieteicējs ir persona, kas izveido pieprasījumu palīdzības dienestam, izmantojot jebkuru viņam pieejamu kanālu.

 

Kādas ir pieprasījuma iesniedzēja atļaujas?

Pieteikuma iesniedzējs ir klients. Tādējādi tam ir visas tiesības, kādas klientam, kas sazinā ar klientu apkalpošanas dienestu, var būt. Atkarībā no tā, kādus saziņas kanālus viņš izmanto, viņam ir šādas atļaujas (ja viņš sazinās, izmantojot čatu, viņš var, piemēram, nosūtīt failu).

 

Kur var atrast datus par pieprasījuma iesniedzēju?

Informāciju par kandidātu var atrast panelī Pieteikumi, kas atrodas blakus sarakstā minētajam vārdam. Dati, kurus tur var atrast, ietver informāciju, vai klients iepriekš ir sazinājies ar klientu servisu vai ir jau ziņojis par šo pašu jautājumu, kāds bija pakalpojuma līmenis un cik sociāli ietekmīgs viņš ir.

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju