Pakalpojumu dienests

Kas ir pakalpojumu dienests?

Pakalpojumu dienests ir vienots kontaktpunkts starp uzņēmumu un klientiem, lietotājiem, biznesa partneriem. Tas ir izveidots kā daļa no klientu atbalsta, un tā mērķis ir palīdzēt lietotājiem ar pieprasījumiem un problēmām.

Pakalpojumu dienestu var dēvēt par īpašu palīdzības dienestu vai vienkārši par informācijas apkopošanas sistēmu. Pakalpojumu dienests tiek definēts arī kā informācijas tehnoloģiju pakalpojumu pārvaldības rīks, jo tas izmanto Informācijas tehnoloģiju infrastruktūras bibliotēkas praksi, lai sniegtu pakalpojumus. Pakalpojumu dienestam ir nepieciešama arī pārvaldības sistēma.

Frequently asked questions

Kas ir pakalpojumu dienests?

Pakalpojumu dienests ir vienots kontaktpunkts starp pakalpojumu sniedzēju un lietotājiem. Tipisks pakalpojumu dienests pārvalda starpgadījumus un pakalpojumu pieprasījumus. Turklāt tas nodrošina saziņu ar lietotājiem.

 

Kāda ir atšķirība starp palīdzības dienestu un pakalpojumu dienestu?

Palīdzības dienesta galvenā funkcija ir incidentu un pakalpojumu pieprasījumu apstrāde. Tās mērķis ir ātri atrisināt klientu problēmas, samazinot gaidīšanas laiku. Pakalpojumu dienests, no otras puses, pārskata vispārējos IT un uzņēmējdarbības procesus organizācijā, lai tos nepārtraukti uzlabotu. Tā pamatā ir uzņēmējdarbības mērķi.

 

Vai LiveAgent nodrošina pakalpojumu dienestu?

LiveAgent nodrošina iespēju izveidot pakalpojumu dienestu. Šis rīks ir pietiekami elastīgs, lai pielāgotos konkrētām uzņēmējdarbības prasībām un ļautu sniegt augstas kvalitātes pakalpojumus klientiem.

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju