Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Klientu sekošanas programmatūra

Kas ir klientu sekošanas programmatūra?

Klientu sekošanas programmatūra ir atbilde uzņēmuma vēlmēm. Izmantojot šo programmatūru, visi dati tiek saglabāti, un tos var atrast jebkurā laikā, kad tie nepieciešami. Ja klients vēlas veikt pirkumu, bet nolēmis pagaidīt, var sekot līdzi visiem čata vai tālruņa ierakstiem, kad viņš atkal izrādīs savu interesi. Sekošanas sistēma ļauj pievienot sarunai piezīmes un palīdz izzināt klientu labāk.

BUJ

Kā jūs aprakstītu klientu sekošanas programmatūru?

Klientu sekošanas programmatūra ir sistēma, kas ļauj uzzināt visu klientu attiecību vēsturi. Tajā tiek saglabāti visi klientu kontaktpunkti un aplūkotās tēmas. Sekošana nodrošina to problēmu noteikšanu, kas klientam varētu rasties jūsu uzņēmumā, kā arī atbalsta tālruņa zvanu un īsziņu pielāgošanu.

Kādi ir klientu sekošanas programmatūras principi?

Klientu sekošanas programmatūrai jāfiksē klientu kontaktu vēsture un klientu darbības, kas saistītas ar uzņēmumu. Pateicoties tai, klientu apkalpošana spēj analizēt klientu uzvedību. Tas nodrošina klientu apkalpošanas uzlabošanu, organizācijas darbības un organizācijas tēla veidošanu.

Kādus rīkus lietot lai nodrošinātu labāko klientu sekošanas programmatūru?

Liveagent ir lielisks risinājums klientu pirkumiem. Pateicoties tam, ar veikala un klientu servisa palīdzību var apkopot informāciju par klientiem un viņu aktivitātēm. Tas ļauj arī pievienot sarunas piezīmes un iepazīties ar klientu. Tas ļauj nākotnē personalizēt kontaktus ar konkrētiem klientiem.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju