Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Klientu apkalpošanas uzņēmumi

Kas ir klientu apkalpošanas uzņēmumi?

Ja klientu pārstāvji nevar tikt galā ar pieaugošo ienākošo klientu jautājumu un uzziņu skaitu, tam ir risinājums. Klientu apkalpošanas uzņēmumi ir ārpakalpojumu uzņēmumi, kas nodrošina pilnīgu klientu atbalstu. Viņu klientu apkalpošanas komanda ir apmācīta ātri atbildēt uz visiem pieteikumiem un novērst problēmas, situācijas uni sūdzības.

Klientu apkalpošanas uzņēmumi var nodrošināt 24/7 servisu. Tie piedāvā dažādas atskaites, Galvenos veiktspējas rādītājus (KPI), tāpēc jums ir lielisks pārskats par sniegto atbalstu. Viņi var arī izveidot savienojumu ar jūsu esošo palīdzības dienesta programmatūru un sekot notiekošajiem procesiem.

BUJ

Kas ir klientu apkalpošanas uzņēmumi?

Klientu apkalpošanas uzņēmumi ir uzņēmumi, kas nodarbojas ar klientu apkalpošanu. Tie parasti sniedz 24/7 pakalpojumus. Pateicoties tam, viņi var atbalstīt uzņēmuma darbu, var būt pieklājīgi, jo klienti tiek pieskatīti cauru diennakti.

Kādi ir zināmākie klientu apkalpošanas uzņēmumi?

Ir daudz uzņēmumu, kas sadarbojas un specializējas tikai klientu apkalpošanā. Populārākās klientu apkalpošanas kompānijas ir Joe's salesman, Rackspace, Ritz Carlton, Powstia, Budder, Studio Press, JetBlue un Wistia.

Cik daudz klientu apkalpošanas uzņēmumu ir?

Pasaulē ir simtiem tūkstošu klientu apkalpošanas uzņēmumu. Pirms izlemjat, ar kuriem uzņēmumiem vēlaties sadarboties, nosakiet savu budžetu, ko sagaidat no uzņēmuma un noskaidrojiet, kādi ir to uzņēmumu piedāvājumi, kuri jūs interesē, un izvēlieties jums piemērotāko.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju