Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Klienta aptaujas forma

Kas ir klienta aptaujas forma?

Lielisks klientu atbalsts palielina klientu apmierinātību un lojalitāti. Lai sniegtu labāku atbalstu, nepieciešama plašāka informācija par klientiem. Viens veids, kā to iegūt, ir izmantojot klientu aptaujas formu. Jūs zināsiet, cik reižu klients iepriekš ir sazinājies ar uzņēmumu, viņu priekšrokas un daudz ko citu.

Šīs klientu aptaujas formas var aizpildīt arī aģenti pēc sazināšanās ar klientiem. Tad aģentiem ir vairāk informācijas un viņi var palīdzēt klientiem ātrāk un labāk.

BUJ

Kas ir klienta aptaujas forma?

Klienta aptaujas forma ir viena no formām, kas dod iespēju iegūt plašāku informāciju par klientiem. Gan klients, gan aģents var to aizpildīt pēc sazināšanās ar klientu. Pateicoties šādā veidā apkopotajai informācijai, aģentiem ir plašāka izpratne par klientu.

Kā piekļūt klienta aptaujas formai LiveAgent?

Aģenta panelī ir pieejamas LiveAgent klienta aptaujas formas. Un tās ir pieejamas visu lomu aģentiem. Pateicoties tām, aģents var viegli iegūt informāciju par klientu, kura gadījums patreiz tiek izskatīts.

Kā pielāgot klienta aptaujas formu LiveAgent?

Lai LiveAgent nokļūtu pie klientu aptaujas formām, atveriet Konfigurācija. Tur jūs atradīsiet saiti uz klienta formu un varēsit to rediģēt un pielāgot pēc vajadzības.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju