Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Dzīvais tiešsaistes čats

Kas ir tiešsaistes dzīvais čats?

Tiešsaistes dzīvais čats ir saziņas veids internetā. Tā ir saziņa starp klientiem un klientu pārstāvjiem reāllaikā, izmantojot iebūvētu tiešsaistes čatu.

Kad klienti noklikšķina uz čata pogas, kas ievietota uzņēmuma tīmekļa vietnē, viņi sāk saziņu. Izmantojot tiešsaistes čatu, klientu pārstāvji var ātrāk un vieglāk nosūtīt atbildes. Ātrā saziņa un tūlītēja piekļuve palīdzībai var palielināt klientu apmierinātību.

BUJ

Ko nozīmē tiešsaistes dzīvais čats?

Dzīvais tiešsaistes čats ir tehnoloģija, kas ļauj lietotājiem reāllaikā mijiedarboties ar uzņēmumiem, izmantojot logrīku tīmekļa vietnē vai lietotnē. Tas ļauj nekavējoties reaģēt uz klienta vajadzībām, atbalstot viņus un sniedzot viņiem informāciju par uzņēmuma piedāvātajiem pakalpojumiem un produktiem.

& nbsp;

Kādas ir nepieciešamās tiešsaistes dzīvā čata funkcijas?

Tiešsaistes čata pamatuzdevums ir būt pieejemam un saņemt ātru atbildi no klientu servisa. Čata logam ir jābūt pieejamam visās uzņēmuma vai produkta lapās. Tiešsaistes čata funkcijas, kas ir īpaši noderīgas, ietver iespēju nosūtīt fotoattēlus un failus, kas klientam ļauj precīzāk parādīt problēmu. Turklāt ļoti svarīgas ir aģentu zināšanas, kā arī viņu komunikācijas prasmes.

& nbsp;

Vai LiveAgent piedāvā tiešsaistes dzīvo čatu?

Liveagent piedāvā bezmaksas tiešsaistes dzīvā čata programmatūru. Tam ir viens no ātrākajiem logrīkiem tirgū, kas ļauj reaģēt ļoti ātri. Čatu var pielāgot atbilstoši savām vajadzībām - pareizi konfigurējot un pielāgojot valodu. Papildus tam tas piedāvā bezmaksas pieteikumu apstrādes sistēmu ar vienotu iesūtni, zvanu centru un klientu portālu.

& nbsp;

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju