CRON uzdevums

Kas ir CRON uzdevums?

CRON uzdevums palīdz ieplānot un izpildīt noteiktus uzdevumus jūsu serverī. CRON uzdevumi tiek izmantoti, lai automatizētu darbus, kas tiek palaisti periodiski un darbojas fonā, piemēram, tādās tīmekļa lietojumprogrammās kā LiveAgent. Cron ir uz laika balstīts uzdevumu vai darba organizētājs operētājsistēmās, kuru pamatā ir Unix (Mac OS, Linux, FreeOSBD u.c.). Šie ieplānotie darbi jeb uzdevumi tiek saukti par CRON uzdevumiem. Ir dažādi apstākļi, kad tiešsaistes lietotnei, iespējams, ir nepieciešams noteikts, regulārs uzdevums, lai tā darbotos. Piemēram, nosūtīt lielapjoma e-pasta ziņas vai saņemt datus.

Sintakse

Šeit ir vienkāršs CRON uzdevums

*/5 * * * * /usr/bin/php /www/virtual/username/cron.php > /dev/null 2>&1

Frequently asked questions

Kas ir CRON uzdevumi?

CRON uzdevums ir komanda, kas tiek izmantota, lai ieplānotu darbu izpildi nākotnē. Visbiežāk to izmanto, lai ieplānotu periodiski veicamos uzdevumus, piemēram, paziņojumus katru pirmdienu plkst. 12.00.

Kur izmanto CRON uzdevumus?

CRON uzdevumus var izmantot, ja jums ir vietne, kurā ir kontu derīguma termiņi. CRON var ieprogrammēt, lai tas automātiski deaktivizētu vai dzēstu konta datus. Cita funkcionalitāte, iespējams, ir ikdienas e-pasta vēstuļu masveida sūtīšana. Varat arī izmantot CRON uzdevumus, lai pārbaudītu savas vietnes saturu. Tad CRON uzdevumi ļauj atrast bojātas saites.

Vai varat izveidot CRON uzdevumus LiveAgent?

CRON uzdevumus var iestatīt LiveAgent. Lai to izdarītu, atveriet darbvirsmu CRON uzdevumi un noklikšķiniet uz pogas CRON uzdevums. Pēc tam iestatiet CRON darbības intervālu un iekopējiet CRON uzdevuma URL. Laukā Savienojuma Izveides URL ievadiet, piemēram: http://www.paraugs.com/skripti/uzdevumi.php Tālāk, norādiet uzdevuma biežumu. Pēc noklikšķināšanas uz Izveidot CRON Uzdevumu viss ir iestatīts.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju