Atrisināts pieteikums

Kas ir atrisināts pieteikums?

Pieteikums tiek uzskatīts par atrisinātu, kad klients vai aģents nospiež pogu Atrisināts. Pieteikumu var atrisināt arī automātiski ar noteikumu vai noteiktu laiku kurā nenotiek aktivitāte.

Atrisināts pieteikums parasti ir pēdējais pieteikuma dzīves cikla stāvoklis. Ja pieteikums ir atrisināts, to var atkal atkārtoti atvērt atkarībā no situācijas.

Frequently asked questions

Kas ir atrisināts pieteikums?

Atrisināts pieteikums ir klienta pieteikums, kas ir atrisināts. Šis ir priekšpēdējais posms pieteikumu dzīves ciklā. Pēc tam pieteikums beidzas.

& nbsp;

Kurš var atrisināt pieteikumus LiveAgent?

LiveAgent jebkurš aģents var izskatīt iesūtījumus. Ja aģentam ir zemākās sistēmas atļaujas, tas var risināt tikai savus pieteikumus, savukārt, ja tas ir administrators vai īpašnieks, tam ir piekļuve visiem pieteikumiem.

& nbsp;

Kur var atrast atrisinātus pieteikumus LiveAgent?

Atrisinātos pieteikumus var atrast LiveAgent paneļa cilnē Pieteikumi. Šeit varat atrast visas atskaites neatkarīgi no to statusa.

& nbsp;

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Expert note

Atrisināts pieteikums ir pēdējais posms pieteikumu dzīves ciklā, kad pieteikums tiek uzskatīts par atrisinātu. Pēc tam to var atkārtoti atvērt atkarībā no situācijas.

Andrej Saxon
Andrej Saxon
Sales manager
Vai esat saņēmuši palīdzības pieteikumu par vairākiem jautājumiem? Sadaliet to divās vai vairākās daļās un ļaujiet dažādiem aģentiem risināt atsevišķus klientu jautājumus.

Palīdzības pieteikumu sadalīšana

LiveAgent piedāvā daudzus klientu apkalpošanas un saziņas rīkus, tostarp VoIP tālruņa sistēmas, sūdzību un ienākošo zvanu centru programmatūru. Piedāvājumā ir arī pieejama datu migrācijas un e-pasta pārvaldības programmatūra. Uzziniet vairāk par cenām, funkcijām un demonstrāciju. Quality Unit, LLC atbildīga par drošības noteikumiem un privatuma politiku LiveAgent vietnē.

Ja palīdzības pieteikumam tiek norādīts, ka tas ir procesā, tas nozīmē, ka tā atrisināšanai nepieciešams papildu laiks. Šajā brīdī SLA taimeris tiek apturēts.

Procesā esošs palīdzības pieteikums

Pieejamā uzņēmuma LiveAgent klientiem piedāvā klientu apkalpošanas programmatūru, tālruņa sistēmas, sūdzību pārvaldību, datu migrāciju un citus izstrādājumus. Uzņēmums sadarbojas ar VoIP partneriem un piedāvā partneru programmu. LiveAgent ir saņēmis balvas un sertifikātus, kā arī piedāvā bezmaksas demonstrācijas un atbalstu. Turklāt, tiek informēts par jaunumiem par LiveAgent atjauninājumiem un atlaidēm. Teksts apraksta arī palīdzības pieteikumu sistēmu un klientu apkalpošanas programmatūras integrāciju iespējas.

Pieteikumus var atkārtoti piešķirt (pārsūtīt) no viena aģenta citam pieteikuma dzīves cikla laikā. Iemesli tam var būt dažādi.

Pieteikumu atkārtota piešķiršana

Klientu uzticība un uzņēmuma stabilitāte ir svarīgi faktori, kuriem var palīdzēt lieliska kvalitātes pakalpojuma sniegšana un proaktīva pieeja. Palīdzības pieteikumu sadalīšana ir veids, kā atrisināt dažādus jautājumus, kas ir vērsti uz dažādiem aģentiem un nodrošina efektīvāku palīdzību klientiem. Iepauzēti pieteikumi var tikt uzraudzīti palīdzības pieteikuma novērotājā, un to var novērst ar ātrāku un efektīvāku risinājumu.

Palīdzības pieteikumu novirzīšana ir termins, ko lieto, kad uzņēmums izmanto klientu portālu vai zināšanu bāzi, lai sniegtu klientiem atbildes.

Palīdzības pieteikumu novirzīšana

Palīdzības pieteikumu novirzīšana ir, kad uzņēmums izmanto klientu portālu vai zināšanu bāzi, lai atbildētu uz klientu jautājumiem pat tad, kad darbinieki ir bezsaistē. Zināšanu bāzes var pielāgot uzņēmuma vajadzībām un samazināt ienākošo zvanu skaitu. Palīdzības pieteikumu novirzīšanas koeficients ir klientu pašapkalpošanās mijiedarbību skaits, kas dalīts ar kopējo lietotāju skaitu. Jo lielāks koeficients, jo vairāk klienti var atrisināt problēmas pats.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju