Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Apakšdomēns

Kas ir apakšdomēns?

Apakšdomēns ir domēns, kas ir daļa no lielāka domēna, ko sauc par galveno domēnu. Tā kā LiveAgent ir mākoņbāzēta programma, katram LiveAgent klienta kontam ir jābūt savam īpašam apakšdomēnam. Praksē tas nozīmē, ka visi konti ir instalēti kā galvenā domēna www.ladesk.com apakšdomēni.

Galīgais apakšdomēns izskatās šādi: youraccount.ladesk.com

Ja Jums nepatīk pašreizējais domēns, vienmēr varat lūgt mūsu atbalsta dienestu pārvietot kontu uz citu pieejamo domēnu. Savu LiveAgent kontu varat arī novietot savā domēnā.

BUJ

Kas ir apakšdomēns?

Apakšdomēns ir domēns, kas ir daļa no galvenā domēna, tā ir galvenā domēna nosaukuma papildu sadaļa. Galvenajā domēnā var būt vairāki apakšdomēni, katram no tiem var būt dažādi resursi. Apakšdomēniem nav jābūt savienotiem ar to pašu mitināšanas vietu, kurā atrodas galvenais domēns.

 

Kāpēc, lai izmantotu LiveAgent, ir nepieciešams apakšdomēns?

LiveAgent ir mākoņbāzēta programma, tāpēc katram LiveAgent klienta kontam ir jābūt savam apakšdomēnam.Praksē tas nozīmē, ka visi konti ir instalēti kā galvenā domēna ladesk.com apakšdomēni.

 

Vai ir iespējams mainīt apakšdomēnu pakalpojumā LiveAgent?

Ja vēlaties mainīt apakšdomēnu LiveAgent programmā, varat lūgt pārvietot kontu uz citu piekļuvi. Savam LiveAgent kontam varat arī piešķirt savu domēnu.

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju