Apakšdomēns

Kas ir apakšdomēns?

Apakšdomēns ir domēns, kas ir daļa no lielāka domēna, ko sauc par galveno domēnu. Tā kā LiveAgent ir mākoņbāzēta programma, katram LiveAgent klienta kontam ir jābūt savam īpašam apakšdomēnam. Praksē tas nozīmē, ka visi konti ir instalēti kā galvenā domēna www.ladesk.com apakšdomēni.

Galīgais apakšdomēns izskatās šādi: youraccount.ladesk.com

Ja Jums nepatīk pašreizējais domēns, vienmēr varat lūgt mūsu atbalsta dienestu pārvietot kontu uz citu pieejamo domēnu. Savu LiveAgent kontu varat arī novietot savā domēnā.

Frequently asked questions

Kas ir apakšdomēns?

Apakšdomēns ir domēns, kas ir daļa no galvenā domēna, tā ir galvenā domēna nosaukuma papildu sadaļa. Galvenajā domēnā var būt vairāki apakšdomēni, katram no tiem var būt dažādi resursi. Apakšdomēniem nav jābūt savienotiem ar to pašu mitināšanas vietu, kurā atrodas galvenais domēns.

 

Kāpēc, lai izmantotu LiveAgent, ir nepieciešams apakšdomēns?

LiveAgent ir mākoņbāzēta programma, tāpēc katram LiveAgent klienta kontam ir jābūt savam apakšdomēnam.Praksē tas nozīmē, ka visi konti ir instalēti kā galvenā domēna ladesk.com apakšdomēni.

 

Vai ir iespējams mainīt apakšdomēnu pakalpojumā LiveAgent?

Ja vēlaties mainīt apakšdomēnu LiveAgent programmā, varat lūgt pārvietot kontu uz citu piekļuvi. Savam LiveAgent kontam varat arī piešķirt savu domēnu.

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Expert note

Apakšdomēns ir lielisks resurss uzņēmējdarbības tīmeklī, kamēr katram LiveAgent klientam ir savs īpašais apakšdomēns.

Andrej Saxon
Andrej Saxon
Sales manager
Neuztraucieties par vairāku atbilžu vienlaicīgu nosūtīšanu. Liveagent rāda, kurš skatās pieteikumu un atbild uz pieteikumu, lai novērstu aģentu pārklāšanos.

Aģentu pārklāšanās noteikšana

Teksta šifrējums konstatē, ka LiveAgent ir alternatīva Chaport, tā var migrēt no SpiceWorks, piedāvā demonstrāciju un bezmaksas izmēģinājumu. Tajā ir pieejamas dažādas funkcijas, integrācijas un atbalsta iespējas. Tāpat tiek sniegta informācija par uzņēmumu, tā partneru programmu un zināšanu bāzi. Teksts arī iekļauj kontaktpersonas un abonēšanas iespējas, lai saņemtu jaunumus par LiveAgent.

Sadarbības aģents palīdzības dienesta programmatūrā ir kā parasts aģents, bet ir viena atšķirība. Sadarbības aģenti var sazināties tikai ar citiem aģentiem, nevis klientiem.

Sadarbības aģenti

LiveAgent ir uzņēmējdarbības rīks, kas piedāvā klientu atbalsta pakalpojumus un integrāciju ar WordPress mājaslapām. Tas nodrošina pašapkalpošanās risinājumus, darbinieku zināšanas un IP bloķēšanu, kas uzlabo klientu datu drošību. LiveAgent ir arī alternatīva Smartsupp, kas piedāvā vairāk nekā 180 funkcijas un integrācijas. LiveAgent piedāvā bezmaksas izmēģinājumu 7 vai 30 dienas laikā.

Iekšējā tērzēšana ļauj tērzēt ar kolēģiem, neizmantojot trešās puses lietotni. Sūtiet īsziņas un pievienojiet pielikumus.

Iekšējā tērzēšana

LiveAgent ir palīdzības programmatūra, kas uzlabo būvniecības un nekustamā īpašuma biznesu, piedāvā klientu apkalpošanu un izmēģinājumus bez maksas. To var lietot ar dažādām ierīcēm un tā ietekmē daudzus uzņēmumus pasaulē. LiveAgent ir mākoņbāzēta programma, kas lieto apakšdomēnus. Savstarpējo partnerību veicināšanai iespējams sazināties ar pārdošanas vadītāju. Klientu atbalsta glosarijā ir skaidrots apakšdomēns.

Palieliniet savu darbplūsmu, izmantojot GoDaddy integrāciju LiveAgent. GoDaddy integrācija ļauj savās vietnēs ievietot tiešsaistes tērzēšanas pogu.

GoDaddy

LiveAgent ir klientu apkalpošanas programmatūra, kas piedāvā vairākas funkcijas, piemēram, tiešsaistes tērzēšanas pogu integrāciju Weebly vietnē, sadarbības rīkus, bezmaksas datu migrāciju un sociālo mediju atbalstu. LiveAgent atbalsta vairākus lietojumprogrammas un piedāvā Live chata iespēju, vairākas sarunas vienlaicīgi, reāllaika rakstīšanas skatu un tērzēšanas pārskatu. Ir pieejams bezmaksas izmēģinājuma periods un klientu atbalsts arī tiek sniegts.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju