Apakšdomēns

Kas ir apakšdomēns?

Apakšdomēns ir domēns, kas ir daļa no lielāka domēna, ko sauc par galveno domēnu. Tā kā LiveAgent ir mākoņbāzēta programma, katram LiveAgent klienta kontam ir jābūt savam īpašam apakšdomēnam. Praksē tas nozīmē, ka visi konti ir instalēti kā galvenā domēna www.ladesk.com apakšdomēni.

Galīgais apakšdomēns izskatās šādi: youraccount.ladesk.com

Ja Jums nepatīk pašreizējais domēns, vienmēr varat lūgt mūsu atbalsta dienestu pārvietot kontu uz citu pieejamo domēnu. Savu LiveAgent kontu varat arī novietot savā domēnā.

Frequently asked questions

Kas ir apakšdomēns?

Apakšdomēns ir domēns, kas ir daļa no galvenā domēna, tā ir galvenā domēna nosaukuma papildu sadaļa. Galvenajā domēnā var būt vairāki apakšdomēni, katram no tiem var būt dažādi resursi. Apakšdomēniem nav jābūt savienotiem ar to pašu mitināšanas vietu, kurā atrodas galvenais domēns.

 

Kāpēc, lai izmantotu LiveAgent, ir nepieciešams apakšdomēns?

LiveAgent ir mākoņbāzēta programma, tāpēc katram LiveAgent klienta kontam ir jābūt savam apakšdomēnam.Praksē tas nozīmē, ka visi konti ir instalēti kā galvenā domēna ladesk.com apakšdomēni.

 

Vai ir iespējams mainīt apakšdomēnu pakalpojumā LiveAgent?

Ja vēlaties mainīt apakšdomēnu LiveAgent programmā, varat lūgt pārvietot kontu uz citu piekļuvi. Savam LiveAgent kontam varat arī piešķirt savu domēnu.

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju