Volusion

Kas ir Volusion?

Volusion ir mākoņbāzēta e-komercijas programmatūra, kas ļauj izveidot tiešsaistes veikalu no pašiem pamatiem, lai Jūs varētu sākt pārdot savus produktus un pakalpojumus. Tās klientiem ir pieejams viegli lietojams vilkšanas un nomešanas konstruktors, kas padara Jūsu tiešsaistes veikala izveidi par vienkāršu procesu. Jūs varat arī izvēlēties kādu no piedāvātajām reaģējošajām tēmām. 

Kā Jūs varat to izmantot?

Izmantojiet Volusion, ja vēlaties izveidot augstākās klases e-veikalu un sākt pārdot savus produktus. Apvienojumā ar LiveAgent programmatūras integrāciju varat nodrošināt saviem klientiem lielisku klientu apkalpošanu, izmantojot vienu vadības paneli. Tālrunis, e-pasts, tērzēšana tiešsaistē vai zināšanu bāzes funkcijas ir gatavas šim darbam. Sāciet ar tiešsaistes tērzēšanas pogas izveidi savā tīmekļa vietnē. 

Ieguvumi

  • Uzticams e-komercijas risinājums 
  • Reāllaika klientu atbalsts Jūsu vietnē
  • Palīdziet savas vietnes apmeklētājiem, izmantojot vienu programmatūru
  • Proaktīvi tērzēšanas uzaicinājumi palīdz ātrāk sasniegt lietotājus

Kā integrēt LiveAgent tērzēšanas pogu savā Volusion vietnē

Tiešsaistes tērzēšanas poga nodrošina vienkāršu veidu, kā Jūsu klienti var sazināties ar Jums no Jūsu vietnes gadījumos, ja viņiem rodas kādi jautājumi.

Atveriet programmu LiveAgent un dodieties uz Konfigurēšana > Tērzēšana > Tērzēšanas pogas.

Tērzēšanas pogu sadaļa LiveAgent konfigurācijā
Tērzēšanas pogas LiveAgent

Lai izveidotu jaunu sadaļu, noklikšķiniet uz oranžās plus zīmes sadaļas augšpusē. Izvēlieties vēlamo dizainu no tērzēšanas pogu galerijas vai augšupielādējiet pielāgotu dizainu no HTML vai attēla sadaļā Custom (Pielāgots). Kad esat pabeidzis atlasi, LiveAgent pārvedīs jūs uz nākamo iestatīšanas daļu. 

Tērzēšanas pogu izvēle LiveAgent tērzēšanas pogu galerijā
Tērzēšanas pogu galerija

Tagad ir jāpiešķir pogai nosaukums un jāizvēlas saņēmēja nodaļa, valoda un citas opcijas, piemēram, piespiedu darbvirsmas režīms vai maksimālais rindas garums. Šī iestatīšanas daļa ir atkarīga no Jūsu vēlmēm. Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz Saglabāt un pārejiet uz sadaļu Integrācija kreisajā panelī.

Tērzēšanas pogas konfigurācija kā daļa no Volusion integrācijas
Pogas konfigurācija

Tagad viss, kas Jums jādara, ir jāiekopē kods savas vietnes korpusā. Dodieties uz sava Volusion veikala administrācijas paneli, dodieties uz Design un noklikšķiniet uz Template. Paplašinātajā rediģēšanas sadaļā izvēlieties Rediģēt HTML un dodieties uz lapas apakšējo daļu. Ielīmējiet kodu tieši virs rindas

Ja neesat pārliecināts, kā to izdarīt, varat nosūtīt kodu savas vietnes administratoram, noklikšķinot uz opcijas Nosūtīt kodu tīmekļa administratoram LiveAgent integrācijā tieši virs koda. Viņi parūpēsies par pārējo Jūsu vietā. 

Tērzēšanas pogas kods, kas ģenerēts programmā LiveAgent
Pogas kods
Tiešsaistes tērzēšanas pogas ievietošana Volusion e-veikala pamatdaļā.
Pogas izvietojums tīmekļa kodā

Darbs ir pabeigts. Dodieties uz sava veikala lapu un noklikšķiniet uz “atsvaidzināt”, lai redzētu savu jauno tērzēšanu tiešsaistē. Jūsu klienti to redzēs katru reizi, kad ieies Jūsu e-veikalā, un no turienes viņi varēs viegli sazināties ar atbalsta aģentu.

Šim attēlam ir tukšs alt atribūts; tā faila nosaukums ir csm_volusion2_415e1565e9.jpg

Ar Google Analytics varat arī izsekot tiešsaistes tērzēšanas rādītājiem un apmeklētājiem. Apskatiet zemāk redzamo videoklipu, lai redzētu Volusion integrācijas video pamācību.

Youtube video: How to add live chat to Volusion store | www.liveagent.com

Kā integrēt LiveAgent ar Volusion, izmantojot Zapier

Zapier ir trešās puses pakalpojums, kas nodrošina vienkāršu pielāgotu integrāciju starp divām lietotnēm. LiveAgent un Volusion var savienot, ja vēlaties, lai Jums būtu pieejama cita veida integrācija.

Lai sāktu integrācijas procesu, ir nepieciešams Zapier konts. Ja jums tā nav, izveidojiet to šeit. Pēc tam dodieties uz LiveAgent + Volusion integrācijas vietni.

LiveAgent un Volusion integrācija Zapier
LiveAgent + Volusion

Ritiniet uz leju līdz sadaļai Connect LiveAgent + Volusion in minutes. Šajā sadaļā varat izvēlēties integrācijas trigeri un darbību, lai izveidotu pielāgotu integrāciju. Ir vairākas izvēles iespējas, tāpēc aplūkojiet tās un izvēlieties tās, kas atbilst Jūsu vajadzībām.

Ņemot vērā pieejamo variantu skaitu, mūsu rokasgrāmata un Jūsu pieredze ar Zapier var atšķirties, taču vispārējais process paliek nemainīgs. Kā piemēru mēs parādīsim integrāciju ar Volusion trigeri New Product un LiveAgent trigeri Create Conversation. Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz zilās Continue (Turpināt) pogas.

Volusion trigeris New Product un LiveAgent trigeris Create Conversation Zapier programmā
Izvēlēts trigeris un darbība

Šajā nākamajā solī ir jāpiesakās savā Volusion kontā un jānodrošina atļaujas Zapier. Noklikšķiniet uz šī vienkāršā procesa, lai turpinātu nākamo soli. Zapier vēlēsies arī pārbaudīt trigeri, lai pārliecinātos, vai tas darbojas. Veiciet šo soli vai izlaidiet to. 

Volusion trigera iestatīšana Zapier
Volusion trigera iestatīšana

Vēl viens solis ir LiveAgent trigera iestatīšana. Aizpildiet visu nepieciešamo informāciju, kas jāiekļauj jaunajā sarunā, piemēram, sūtītāja un saņēmēja e-pasta adreses, ziņojuma tematu un ziņojuma tekstu. Pēdējais solis ir visas integrācijas pārbaude.

LiveAgent darbības iestatīšana Zapier
LiveAgent darbības iestatīšana

Darbs ir pabeigts, un integrācija ir gatava. 

Frequently asked questions

Kas ir Volusion?

Volusion ir e-komercijas programmatūra, kas ļauj izveidot tiešsaistes veikalu. Turklāt tā piedāvā profesionāļu izstrādātas tēmas, kas atvieglo izveidi un pielāgošanu. 

Kā Jūs varat integrēt LiveAgent ar Volusion?

Lai integrētu tērzēšanas pogu, Jums ir jāpiesakās savā LiveAgent kontā un jāpielāgo tērzēšanas poga. Pēc tam vienkārši nokopējiet tās HTML kodu un ielīmējiet to savā e-komercijas vietnē.

Atgriezties pie Integrācijām Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju