Tērzēšanas loga fiksēšana

Kas ir tērzēšanas loga fiksēšana?

Pavisam vienkārši – tā ir sānos novietota tērzēšanas poga. Tērzēšanas logu var novietot tīmekļa vietnes kreisajā vai labajā pusē.

Apmeklētāji var minimizēt tērzēšanas logu. Ja aģents nosūta tērzēšanas ziņu un tērzēšanas logs ir minimizēts, tiek parādīts paziņojums “Jauna nelasīta ziņa”.

Kā darbojas tērzēšanas loga fiksēšana?

Youtube video: Docked Chat Window | www.liveagent.com

Ieguvumi uzņēmējdarbībā:

 • Labāka klientu pieredze
 • Vienmērīga klientu apkalpošanas darba plūsma
 • Uzlabota klientu apmierinātība

Tērzēšanas logs – pielāgojamas opcijas pakalpojumā LiveAgent:

 • Sveiciena ziņojums
 • Slēpt sveiciena ziņojumu
 • Slēpt tērzēšanas restartēšanas pogu
 • Iespēja atstāt bezsaistes ziņojumus
 • Stils
 • Izmērs
 • Krāsas
 • Nosaukums
 • Z-indekss
 • Pielāgot CSS

Neesat tērzēšanas loga fiksēšanas cienītājs?

Nekādu problēmu, LiveAgent piedāvā arī iespēju izveidot uznirstošo logu.

Get a chat button for FREE!

LiveAgent is a customer service software that also includes live chat. Try it out and discover all the features, including Chat window docking.

Papildu padomi:

Tērzēšanas poga ir ieguvums gan Jūsu aģentiem, gan vietnei, gan arī klientiem. Taču nepareiza izvietošana var radīt pretēju rezultātu. Ir zināms, ka klienti novērtē tērzēšanas atbalstu, jo tas ir ātrs un efektīvs veids, kā sazināties ar klientu atbalsta dienestu.

Tomēr kaitinoša poga, kas parādās nepareizā laikā un nepareizā vietā, var likt klientam izvēlēties konkurentu, nevis Jūsu vietni. Jā, lietotāja pieredze (UX) var izšķirt, vai klients izvēlēsies Jūsu uzņēmumu, vai konkurentu. Lai to novērstu, mums ir divi svarīgi padomi, kas palīdzēs novērst šādu situāciju.

Laiks

LiveAgent ļauj iestatīt konkrētu laiku, pēc kura tērzēšanas logs tiek parādīts Jūsu vietnē. Tas ir būtiski, lai klients varētu kādu laiku pārlūkot tīmekļa vietni. Parasti tas ir aptuveni 30 sekundes.

Izvietojums

Kā jau minējām, izvietojumam ir izšķiroša nozīme. Parasti tērzēšanas pogu izvieto tīmekļa vietnes apakšējā labajā stūrī. Klienti pie tā ir pieraduši, un ir gluži dabiski meklēt tur, jo lielākā daļa cilvēku lasa no kreisās puses uz labo. Ja joprojām neesat pārliecināts par izvietojumu, izmēģiniet un pārliecinieties par labāko variantu.

Zināšanu bāzes resursi:

Ja vēlaties ieviest tērzēšanas pogu, izmantojiet šo ceļvedi.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo

Zvanu pārsūtīšana

Ienākošo zvanu pārsūtīšana ir process, kas vienkārši pārsūta zvanu no viena aģenta uz nākošo, lai samazinātu gaidīšanas laiku un uzlabotu klientu apmierinātību. Transnacionālajiem uzņēmumiem, lieliem uzņēmumiem un daudznacionālajiem uzņēmumiem var būt labums no ienākošo zvanu pārsūtīšanas. IVR tehnoloģija var palīdzēt novirzīt zvanus uz atbilstošu nodaļu vai aģentu.

Uzziniet vairāk par telemārketinga programmatūru. Izprotiet padziļinātus profesionāļu skaidrojumus.

Telemārketinga programmatūra

LiveAgent ir klientu apkalpošanas programmatūras uzņēmums, kura piedāvājumu var attēlot emuārā, glosārijā un akadēmijā. Populāri produkti ietver VoIP tālruņa sistēmas un sūdzību pārvaldības sistēmu. Uzņēmumam ir sale kontakti, kas pieejami sociālajos tīklos, un tā piedāvājumi var tikt sekoti ar jaunumiem. LiveAgent piedāvājumi ietver tīmekļa seminārus un rakstīšanas testus un ir sertificēts. Tas piedāvā izmaksu kalkulatoru, kas var palīdzēt plānot izmaksas. Uzņēmuma privātuma politika un noteikumi ir pieejami vietnē, kā arī vietnes žurnāls. LiveAgent piedāvā arī mašīnmācīšanās, kura var palīdzēt uzlabot uzņēmuma darbu.

Visaptveroša zvanu centra pārraudzības programmatūra ļauj optimizēt un uzlabot zvanu kvalitāti.

Zvanu uzraudzības programmatūra

Zvanu centra programmatūra ir svarīga ikvienai uzņēmējdarbībai, kas vēlas uzlabot savu klientu apkalpošanu un palielināt klientu apmierinātību. Zvanu uzraudzības programmatūra ir risinājums uzņēmumiem, kuriem nepieciešams uzlabots klientu serviss un atbalsts. To izmanto gan kvalitātes nodrošināšanai, gan darbinieku apmācībai. Zvanu centra aprīkojums ir nepieciešams, lai izveidotu modernu zvanu centru, nodrošinot aģentus ar datoriem, austiņām, ātrgaitas interneta pieslēgumu un darba vietu. LiveAgent kontaktu centra programmatūra nodrošina uzņēmumiem vienotu daudzkanālu pieredzi.

Visātrākais veids, kā nodrošināt klientu atbalstu, ir sazināties ar klientiem, izmantojot tiešsaistes čatu. Tiešsaistes čata rīks nodrošina reāllaika klientu apkalpošanu.

Čata rīks

Čata rīks ir noderīgs uzņēmumiem, kas vēlas uzlabot klientu apkalpošanu ar reāllaika komunikāciju. Tas ļauj ātri sazināties ar klientu un noritēt raiti, kas palielina izredzes piesaistīt jaunus klientus. Rīks nodrošina iespēju nosūtīt attēlu, video un koplietot ekrānu, tādejādi parādot klientam, ko darīt. Arī klientu piekļuve čatam jāatvieglo, lai uzlabotu attiecības ar klientu. Jāņem vērā personalizēšana un pārdošanas iespējas. Uzņēmumi var izmantot bezmaksas tērzēšanas programmatūru, kas ir novērtēta kā visaugstāk klientu piesaistīšanā. LiveAgent piedāvā daudzas iespējas un ir pieejams bezmaksas izmēģinājums. Tiešsaistes čats ir lielisks līdzeklis attiecību veidošanai reālajā laikā.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju