• Funkcijas
 • Paroles pārbaudes rīks un audita žurnāls

Paroles pārbaudes rīks un audita žurnāls

Kas ir paroles pārbaudes rīks?

Paroles pārbaudes rīks nosaka, vai piedāvātā parole ir pieņemama lietošanai. Lai noteiktu, vai parole ir pieņemama, validators veic virkni pārbaužu, nodrošinot, ka tā atbilst minimālā garuma prasībām, tai ir dažādas rakstzīmes vai tā nav iepriekš izmantota. Paroles validatori var arī noteikt, vai piedāvātā parole ir atrasta datu pārkāpumos un noplūdēs.

Moodle paroles pārbaudes rīks
Moodle paroles pārbaudes rīks

Kā darbojas paroles pārbaudes rīki?

Paroļu pārbaudes rīkiem ir iebūvēts krāpšanas aizsardzības iestatījums, kas nosaka minimālo līmeni, kuru parolei nepieciešams sasniegt pirms apstiprināšanas. Šis līmenis var būt minimālais rakstzīmju skaits, rakstzīmju dažādība vai abu kombinācija.

Parasti paroles pārbaudes rīki vizualizē piedāvātās paroles stiprumu, lietotājam ierakstot paroli. Visas paroles sākas ar vāju (sarkana krāsa), un, lietotājam pievienojot vairāk rakstzīmju vai vairāk, parole galu galā kļūst stipra (zaļa krāsa).

paroles stipruma pārbaudes rīks

Ko dara LiveAgent paroles pārbaudes rīks?

LiveAgent paroles pārbaudes rīks neļaus izvēlēties vāju paroli. Tas liks lietot paroli, kas ir spēcīga un nav izmantota iepriekš. Ja izvēlēsities vāju paroli, tiks parādīts kļūdas ziņojums, kurā tiks parādīts aicinājums uzlabot paroles kvalitāti un sniegti ieteikumi, kā to darīt.

LiveAgent paroles pārbaudes rīks arī paziņos, vai piedāvātā parole ir bijusi kādreiz noplūdusi vai saistīta ar datu pārkāpumiem.

LiveAgent paroles pārbaudes rīks
LiveAgent paroles pārbaudes rīks

Kas ir stipra parole?

Lai izveidotu drošu paroli, nodrošiniet, ka piedāvātā parole:

 • Ir 8-15 simbolus gara
 • Satur vismaz vienu lielo burtu un vienu mazo burtu
 • Satur vismaz vienu ciparu
 • Satur vismaz vienu speciālo rakstzīmi (piemēram: @!? =]

Kādas priekšrocības sniedz paroles pārbaudes rīks?

Paroles pārbaudes rīks ir noderīgs, jo nodrošina, ka jūsu paroles ir stipras un, visticamāk, nav uzminamas vai apdraudētas. Atcerieties, ka stipra parole padara datus drošus un neļauj hakeriem zagt sensitīvu informāciju. Aizsargājot savu informāciju un nodrošinot unikālas, spēcīgas paroles visās tīmekļa vietnēs, jūs nodrošināties, ka:

 • Hakeri nenozags jūsu identitāti
 • Jūsu kredītkartes un bankas informācija ir drošībā
 • Arī citi jūsu konti netiks uzlauzti
 • Hakeri jūs nešantažēs
 • Neradīsiet apdraudējumu savai ģimenei, darba devējam un klientiem

Kā lai atceros sarežģītas paroles?

Stipras paroles bieži vien ir nejaušas rakstzīmju un skaitļu virknes, tāpēc tās ir grūti atcerēties. Var būt vilinoši pierakstīt paroles uz papīra vai tālruņa piezīmēs. Tomēr tas nav ieteicams. Piemēram, var viegli pazaudēt papīra gabalu, vai kāds var to sadabūt. Tas pats attiecas uz paroļu pierakstīšanu tālrunī. Tieši tāpat kā datori, telefoni var tikt uzlauzti. Ja tālrunis pēkšņi atrodas nepareizās rokās, uz spēles var nonākt jūsu identitāte un bankas konts.

Vislabākais veids, kā saglabāt sarežģītas paroles, ir paroļu pārvaldītāju iekšienē. Paroļu pārvaldītāji ir maksas programmas, kurās var glabāt paroles, kredītkaršu numurus un citu sensitīvu informāciju. Tos aizsargā galvenā parole, kurai jābūt spēcīgai un unikālai, un to gan jums vajadzētu būt iespējai iegaumēt.

enpass paroļu pārvaldnieks
Enpass paroļu pārvaldnieks

Daži paroļu pārvaldnieka programmu piemēri:

 • LastPass
 • Keeper
 • Dashlane
 • 1Password
 • PasswordBoss
 • NordPass no NordVPN

Arī Google piedāvā bezmaksas paroļu pārvaldnieku, kas parāda, kuras no jūsu saglabātajām parolēm ir atrastas esošajos uzbrukumos datiem.

Want a secure help desk for you and your customers? Look no further!

Kā rīkoties, ja ir aizdomas par ļaunprātīgu darbību vai ir aizdomas, ka LiveAgent konts ir uzlauzts?

Ja jums ir aizdomas, ka jūsu LiveAgent konts ir briesmās, labākais veids, kā doties tālāk, ir pārskatīt sava konta drošības vēsturi, ko varat veikt LiveAgent paroļu audita žurnālā. Pēc tam varat noteikt, vai hakeris ir bloķējis kādu no jūsu aģentiem un tam vairs nav pieejas kontam. Nākamais solis ir pieprasīt visiem lietotājiem nomainīt paroles un nodrošināt, ka visiem ir iespējota divfaktoru autentifikācija.

Kas ir paroļu audita žurnāls?

LiveAgent paroles audita žurnālā ir reģistrētas ikkatras lietotāju veiktās paroles izmaiņas. Administratori un kontu īpašnieki var redzēt datumu un laiku, kad katrs aģents atjauninājis savu paroli.

Kas ir paroļu audita žurnāls? - App - Uploads - 2021 - 06 - Password Audit Log 1.png

Kur varu atrast LiveAgent paroļu audita žurnālu?

 1. Piesakieties LiveAgent
 2. Noklikšķiniet uz Konfigurācija
 3. Noklikšķiniet uz Aģenti
 4. Atrodiet 6. kolonnu ar nosaukumu “Parole atjaunināta”

Zināšanu bāzes resursi

Vai esat gatavs paaugstināt drošību jūsu palīdzības dienestā?

Nodrošiniet savu klientu datu drošību, izmantojot paroles validatorus, divu faktoru autentifikāciju un mūsu paroļu audita žurnālu. Pamēģiniet LiveAgent jau šodien bezmaksas 14 dienu izmēģinājumā. Kredītkarte nav nepieciešama.

Izmēģiniet LiveAgent Jau Šodien​

Mēs piedāvājam migrācijas pakalpojumus no lielākās daļas populārāko palīdzības dienestu risinājumiem.

Vairāk nekā 3000 atsauksmju Trustpilot GetApp G2 Crowd

{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Question”, “name”: “Kas ir paroles pārbaudes rīks?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Paroles pārbaudes rīks nosaka, vai piedāvātā parole ir pieņemama lietošanai. Lai noteiktu, vai parole ir pieņemama, validators veic virkni pārbaužu, nodrošinot, ka tā atbilst minimālā garuma prasībām, tai ir dažādas rakstzīmes vai tā nav iepriekš izmantota. Paroles validatori var arī noteikt, vai ir atraduši piedāvāto paroli iepriekšējos datu pārkāpumos un noplūdēs.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kā darbojas paroles pārbaudes rīki?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Paroļu pārbaudes rīkiem ir iebūvēts krāpšanas aizsardzības iestatījums, kas nosaka minimālo līmeni, kāds parolei nepieciešams pirms apstiprināšanas. Šis līmenis var būt minimālais rakstzīmju skaits, rakstzīmju dažādība vai abu kombinācija. ” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kas ir paroļu audita žurnāls?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “LiveAgent paroļu audita žurnālā ir reģistrētas katras lietotāju veiktās paroles izmaiņas. Administratori un kontu īpašnieki var redzēt datumu un laiku, kad katrs aģents atjauninājis savu paroli. ” } }] }

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju