Palīdzības dienesta drošība

LiveAgent ir klientu apkalpošanas programmatūra, kas ļauj Jūsu darbiniekiem droši apstrādāt visus klientu pieprasījumus, izmantojot vienu saskarni. Visi palīdzības pieteikumi nonāk vienā universālā iesūtnē. Palīdzības pieteikumi var tikt saņemti, piemēram, no e-pasta, tērzēšanas tiešsaistē, sociālajiem medijiem, zvaniem un daudziem citiem saziņas kanāliem!

LiveAgent ir tūkstošiem klientu, un to skaits pieaug katru dienu. Quality unit – uzņēmums, kas nodrošina LiveAgent darbību – vienmēr rūpējas par savu klientu aizsardzību. Lūk, dažas palīdzības dienesta drošības funkcijas, kas novērš apdraudējumus un aizsargā mūsu klientus.

Palīdzības dienesta Drošības funkcijas:

  • Aizliegtās IP adreses
  • Divpakāpju verifikācija
  • HTTPS šifrēšana
  • Vairāki datu centri
  • VDAR
Palīdzības dienesta drošības attēls - LiveAgent

Ja vēlaties uzzināt vairāk, izlasiet LiveAgent Drošības privātuma politiku.

Palīdzības dienesta drošības pārskats

Aizliegtās IP adreses:

Aizliegtās IP adreses

IP (interneta protokola) adrese ir unikāls identifikators, kas ir saistīts ar konkrētu datoru vai tīklu. LiveAgent piedāvā funkciju, ar kuru Jūsu uzņēmuma/klientu darbinieki var aizliegt konkrētas IP adreses. Kāpēc Jūsu klientu aģenti gribētu aizliegt konkrētu IP? Jūsu klientu apkalpošanas personāls var sastapties ar noteiktiem klientiem/personām, kas, iespējams, tērē Jūsu aģentu laiku, atkārtojot pieprasījumus, vai vienkārši iesniedz neatbilstošus/nepiemērotus pieprasījumus. Padariet savu klientu pārstāvju darbu efektīvāku un aizliedziet noteiktas IP adreses pakalpojumā LiveAgent.  

Ja vēlaties uzzināt vairāk, izlasiet LiveAgent – Aizliegtās IP adreses.

Divpakāpju verifikācija

Palīdzības dienesta drošība - divpakāpju verifikācija

LiveAgent vēlas nodrošināt saviem klientiem vislabāko iespējamo drošību, kad ir jāievada viņu LiveAgent konts. Divpakāpju verifikācija ir brīvprātīgs veids, kā novērst jebkādu nevēlamu iekļūšanu. Kā tas darbojas? Ikreiz, kad Jūs vai Jūsu klientu aģenti pieslēgsieties, tiks veikts divpakāpju verifikācijas process. Būtībā Jums būs jāievada viedtālrunī ģenerēts kods. Tas nodrošina drošu pieteikšanos. Lai ģenerētu šo sešciparu kodu, Jūs izmantosiet Google Authenticator lietotni. Ieslēdziet divpakāpju verifikāciju un nodrošiniet sava LiveAgent konta drošību!

Divpakāpju verifikācija

Ja vēlaties uzzināt vairāk, izlasiet sadaļu LiveAgent – divpakāpju verifikācija.

HTTPS šifrēšana

Palīdzības dienesta drošība - HTTPS šifrēšana

HTTPS ir HTTP paplašinājums – drošs hiperteksta pārsūtīšanas protokols (Hypertext Transfer Protocol Secure). LiveAgent nodrošina HTTPS šifrēšanu, kas palīdz aizsargāt jebkādu saziņas/datu pārsūtīšanu starp Jūsu pārlūkprogrammu un LiveAgent. Tāpēc, pat ja kādam izdotos iekļūt Jūsu kontā, viņš nevarēs šifrēt šo informāciju, jo ir nodrošināta augsta līmeņa palīdzības dienesta drošība.

Ja vēlaties uzzināt vairāk, izlasiet sadaļu LiveAgent – HTTPS šifrēšana.

Vairāki datu centri

Palīdzības dienesta drošība - Vairāki datu centri

Datu centrs ir ēka, kurā atrodas daudzi jaudīgi datori un sistēmas, kas nepieciešamas to darbības nodrošināšanai, lai varētu efektīvi un bez pārtraukumiem apstrādāt lielu datu (datorinformācijas) apjomu. – Kembridžas vārdnīca

Tā kā mēs augstu vērtējam savu klientu atsauksmes, cenšamies pielāgoties viņu vēlmēm. Tāpēc mums ir vairāki datu centri, lai mēs varētu instalēt LiveAgent kontus serveru punktos, kas ir vispiemērotākie klientu atrašanās vietai. 

Ja vēlaties uzzināt par visiem LiveAgent datu centriem, izlasiet sadaļu LiveAgent – vairāki datu centri.

VDAR

Palīdzības dienesta drošība - VDAR

VDAR (Vispārīgā datu aizsardzības regula) ir ES tiesiskais regulējums par datu privātumu un aizsardzību. Turklāt tā ietver arī ierobežojumus attiecībā uz personas datiem, kas tiek pārsūtīti ārpus ES/EEZ teritorijām. LiveAgent ievēro šo likumu no 2018. gada maija.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par LiveAgent VDAR priekšdarbiem, drošību un bieži uzdotajiem jautājumiem, izlasiet sadaļu LiveAgent – VDAR.

Try out LiveAgent for FREE

Handle all customer inquiries from one interface. Start improving your customer service with a 14-day free trial right away!

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju