Pārejat no Teamsupport uz LiveAgent?

Vai apsverat iespēju pārvietot datus no Teamsupport uz jauno LiveAgent? Mūsu atbalsta aģenti ar prieku palīdzēs Jums migrēt datus droši un bez piepūles. Zvaniet mums un sāciet datu migrāciju jau šodien!

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo
server - illustration

Datu pārnese ir mūsu ziņā!

Sazinieties ar mums un ļaujiet Jums palīdzēt. Mūsu atbalsta darbinieki atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem par datu migrāciju un palīdzēs Jums pārvietot visu nepieciešamo uz Jūsu jauno LiveAgent kontu. Tikmēr Jūs varat vienkārši atvilkt elpu un atpūsties, kamēr mēs par visu parūpēsimies.

Vēlaties migrēt patstāvīgi?

Mūsu darbinieki pašlaik strādā pie migrācijas spraudņa, kas paredzēts Teamsupport. Sekojiet jaunumiem, lai saņemtu vairāk informācijas!

monitor plug in - illustration

Kādus datus es varu pārnest no Teamsupport?

Personas

Viegli pārvietojiet aģentus, administratorus, galalietotājus un klientus.

Palīdzības pieteikumi

Migrējiet pieteikumus, pielikumus, lietotāju laukus un pieteikumu laukus.

Tagi

Migrējiet visus nodaļu un pieteikumu tagus.

Esat gatavs migrēt no Teamsupport uz LiveAgent?

Iepazīstieties ar dažām priekšrocībām, ko iegūsiet, pārejot uz LiveAgent.

Nevainojams klientu serviss

24/7 atbalsts no mūsu aģentiem. Mēs esam gatavi palīdzēt, kad vien Jums tas ir nepieciešams.

Neaizstājams palīdzības dienesta risinājums

Noderīgi rīki, vairāk nekā 175 funkcijas un vairāk nekā 40 integrāciju. Mums ir viss, kas Jums nepieciešams.

Izvēlieties valodu

Izvēlieties vienu no 43 dažādiem tulkojumiem. LiveAgent atbalsta arī valodai pielāgojamus logrīkus.

Migrējiet savus datus no Teamsupport jau šodien

LiveAgent ir saņēmis visvairāk atsauksmju un ir novērtēts kā Nr.1 palīdzības dienesta programmatūra maziem un vidējiem uzņēmumiem 2020. gadā. Pievienojieties tādiem uzņēmumiem kā Huawei, BMW, Yamaha un Oksfordas Universitāte, lai nodrošinātu saviem klientiem pasaules līmeņa atbalstu.

Package Name

Palīdzības pieteikumi

Mazajiem uzņēmumiem un profesionāliem tirgotājiem

$15 /mēn.
Package Name

Palīdzības pieteikumi + Tērzēšana tiešsaistē

Mazajiem uzņēmumiem un profesionāliem tirgotājiem

$29 /mēn.

Jūs Būsiet Labās Rokās!

Vai ziniet, kas Huawei, BMW, Yamaha un O2 ir kopīgs? Pareizi... LiveAgent!

Izmēģini tagad bezmaksas Nav nepieciešama kredītkarte
Related Articles to Migrācija no Teamsupport
LiveAgent ir saņēmusi visvairāk atsauksmju un ieguvusi pirmo vietu palīdzības dienesta programmatūru kategorijā maziem un vidējiem uzņēmumiem 2020. gadā. Vai vēlaties pāriet no Vision uz LiveAgent? Mēs Jums palīdzēsim!

Pārejat no Vision uz LiveAgent?

LiveAgent piedāvā nevainojamu klientu servisu ar 24/7 atbalstu, vairāk nekā 175 funkcijām un 40 integrācijām, kā arī 43 dažādu tulkojumu atbalstu. Uzņēmums ir novērtēts kā Nr. 1 palīdzības dienesta programmatūra 2020. gadā un ir pievienojies tādiem uzņēmumiem kā Huawei, BMW, Yamaha un Oksfordas Universitāte. Palīdzības pieteikumi sākas ar $15/mēn.

LiveAgent ir saņēmusi visvairāk atsauksmju un ieguvusi pirmo vietu palīdzības dienesta programmatūru kategorijā maziem un vidējiem uzņēmumiem 2019. un 2020. gadā. Pievienojies tādiem uzņēmumiem kā Huawei, BMW, Yamaha, O2 un Oksfordas universitāte, lai nodrošinātu pasaules klases atbalstu. Liveagent ir bez maksas uz visiem laikiem, vai arī varat izvēlēties kādu no mūsu trim maksas plāniem.

Pārejat no Zendesk uz LiveAgent?

LiveAgent piedāvā neaizstājamu palīdzības dienesta risinājumu ar vairāk nekā 175 funkcijām un 40 integrācijām, pieejamu 43 valodās. Pievienojoties LiveAgent, būs nodrošināts 24/7 klientu atbalsts, starp kuriem ir Huawei, BMW, Yamaha un Oksfordas Universitāte. Palīdzības pieteikuma ikmēneša maksa ir $15 - $29 mēnesī.

Liveagent bezmaksas izmēģinājums. Vai vēlaties pārvietot datus no SupportBee uz Liveagent? Piedāvājam Jums datu migrāciju bez maksas. Zvaniet mums un sāciet datu migrāciju jau šodien!

Vēlaties migrēt no SupportBee uz LiveAgent?

LiveAgent piedāvā palīdzības dienesta programmatūru, kas spēj pielāgoties dažādām valodām un iekļauj 43 dažādus tulkojumus. Programma ir novērtēta kā Nr.1 palīdzības dienesta programmatūra 2020. gadā un to lieto uzņēmumi, piemēram, Huawei, BMW, Yamaha un Oksfordas Universitāte. LiveAgent piedāvā arī palīdzības pieteikumus un tērzēšanu tiešsaistē, ko var izmēģināt par $15 vai $29 mēnesī atkarībā no piedāvājuma. Migrācijas iespējas ir pieejamas no SupportBee.

LiveAgent ir palīdzības dienesta risinājums, kas savieno vairākus kanālus vienā saskarnē. Pārejiet no Chaport uz LiveAgent un iegūstiet priekšrocības savam biznesam.

Pārejat no Chaport uz LiveAgent?

LiveAgent ir novērtēts kā Nr.1 palīdzības dienesta programmatūra maziem un vidējiem uzņēmumiem 2020. gadā. Tā ir populāra arī starp uzņēmumiem kā Huawei, BMW, Yamaha un Oksfordas Universitāte, un piedāvā saviem klientiem pasaules līmeņa atbalstu. Programmas izmēģināšana ir bez maksas un ir atbilstoša dažāda lieluma uzņēmumiem. Cena tiek noteikta atkarībā no atbalsta apjoma un iespēju skaita.

Liveagent migrācija pašlaik strādā pie Verloop migrācijas spraudņa. LiveAgent ir saņēmusi visvairāk atsauksmju un ieguvusi pirmo vietu palīdzības dienesta programmatūru kategorijā maziem un vidējiem uzņēmumiem 2019. un 2020. gadā. Pievienojies tādiem uzņēmumiem kā Huawei, BMW, Yamaha, O2 un Oksfordas universitāte, lai nodrošinātu pasaules klases atbalstu.

Pārejat no Verloop uz LiveAgent?

LiveAgent piedāvā nevainojamu klientu servisu ar 24/7 atbalstu no aģentiem, kā arī noderīgus rīkus, funkcijas un integrācijas. Programmatūra ir pielāgojama un atbalsta 43 dažādas valodas. LiveAgent ir novērtēts kā Nr.1 palīdzības dienesta programmatūra un tiek izmantots tādās kompānijās kā Huawei, BMW un Oksfordas Universitāte. Palīdzības pieteikumi ir pieejami par cenu no $15 /mēn.

LiveAgent ir 1. vietā starp palīdzības dienesta programmatūrām maziem un vidējiem uzņēmumiem 2019. un 2020. gadā. Pievienojieties tādiem uzņēmumiem kā Huawei, BMW, Yamaha, lai nodrošinātu pasaules klases klientu atbalstu.

Pārejat no Tawk uz LiveAgent?

LiveAgent ir Nr. 1 palīdzības dienesta programmatūra maziem un vidējiem uzņēmumiem 2020. gadā, kas saņēmis atsauksmes no klientiem kā Huawei, BMW, Yamaha un Oksfordas Universitāte. LiveAgent piedāvā palīdzības pieteikumus un tērzēšanu tiešsaistē mazajiem un profesionāliem tirgotājiem, un var tikt izmēģināts bezmaksas.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju