Apsverat migrāciju no OTRS?

Mēs varam Jums palīdzēt veikt datu migrāciju no jebkuras OTRS versijas, kā arī palīdzēt uzstādīt jauno LiveAgent palīdzības dienesta programmatūru. Ar mūsu atbalsta komandas palīdzību ietaupiet savu laiku un datnes!
Migrējiet uz Jūsu jauno klientu atbalsta risinājumu jau šodien vai izmēģiniet to 14 dienas bez maksas.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo
Agents in Help desk software - LiveAgent

Datu importēšana ar LiveAgent spraudni

Migrācija no OTRS ir viegli paveicama, lietojot LiveAgent migrācijas spraudni. Šis spraudnis ir iekļauts LiveAgent palīdzības dienesta uzstādīšanas programmā un tas importēs visus Jūsu palīdzības pieteikumus un citus dublējuma failus no avota.

Lūk, ko Jūs iegūsiet vienuviet, kad veiksiet migrāciju uz LiveAgent

LiveAgent streamlines multiple customer service channels into one piece of software

Bezmaksas migrācija ar mūsu palīdzību

Mēs varam arī veikt migrāciju Jūsu vietā, pārsūtot Jūsu e-pasta palīdzības pieteikumus (tickets) un citas standarta datnes. Tas ietaupīs Jūsu laiku, kuru varēsiet veltīt LiveAgent iepazīšanai vai vienkārši atpūsties, kamēr mēs pārsūtīsim visus datus.

Add an attachment in tickets - LiveAgent help desk feature

Kāda veida datus iespējams migrēt?

Palīdzības pieteikumi

Migrējiet visu saraksti ar klientiem uz vienu iesūtni.

Personas

Importējiet visus datus no kontaktu kataloga, OTRS lietotājus un aģentus

Tagi

Pilnīga tagu dublējuma izveide, lai nodrošinātu palīdzības dienesta pareizu darbību.

Sniedziet atbilstošus pakalpojumus, izmantojot pareizos rīkus

Savienojiet visus savu sociālo mediju kontus ar mūsu kontaktu centra programmatūru, lai uzlabotu aģentu produktivitāti un nodrošinātu klientu datu drošību. LiveAgent palīdzības dienesta programmatūru iespējams integrēt Instagram, Twitter, Facebook, Facebook Messenger un Viber lietotnēs.

LiveAgent palīdzības dienesta programmatūra var lepoties ar visātrāko tiešsaistes tērzēšanas logrīku tirgū. Pārvērsiet vietnes apmeklētājus par klientiem dažu sekunžu laikā. Uzrunājiet klientus aktīvāk, piedāvājiet personalizētu un zinošu palīdzību, un iegūstiet lielāku klientu apmierinātību vienlaikus nodrošinot lielāku pārdošanas apjomu.

Racionalizējiet visus klientu pieprasījumus centralizētā daudzkanālu aģentu darbvirsmā, izmantojot mūsu palīdzības pieteikumu uzskaites programmatūru. Piešķiriet palīdzības pieteikumus dažādiem departamentiem un aģentiem, organizējiet katru pieprasījumu pēc tagiem, prioritātes vai saņemšanas datuma. Skatiet katra klienta problēmas risināšanas ceļu no sākuma līdz beigām, dažādos atbalsta kanālos un kontekstuāli bagātīgā formātā, izmantojot mūsu hibrīdo palīdzības pieteikumu plūsmu.

Izveidojiet un stilizējiet paši savu zināšanu bāzi izmantojot mūsu WYSIWYG (What You See Is What You Get) redaktoru. Izveidojiet savu, ar atbilstošu informāciju aizpildītu saturu, un uzlabojiet klientu apmierinātību, nodrošinot klientiem pašpalīdzības rīkus, kā, piemēram, rakstus ar noderīgiem ieteikumiem, BUJ vai kopienas forumus. Varat arī iestatīt savu dizainu, lai tas atbilstu Jūsu zīmolam.

Merge customer tickets in Help desk software - LiveAgent

Vai esat gatavs migrēt uz jauno klientu apkalpošanas rīku?

Sāciet bezmaksas izmēģinājuma versiju un izmantojiet mūsu migrācijas spraudni, lai pārsūtītu visus savus datus. Tikmēr, kamēr migrācijas procesā tiek importēti Jūsu dati un palīdzības pieteikumi, Jūs varat iepazīties ar mūsu rīku kopumu.

Vai esat gatavs sākt? Noklikšķiniet uz izmēģinājuma pogas un sāciet migrēšanu jau šodien!

Jūs Būsiet Labās Rokās!

Vai ziniet, kas Huawei, BMW, Yamaha un O2 ir kopīgs? Pareizi... LiveAgent!

Izmēģini tagad bezmaksas Nav nepieciešama kredītkarte
Saistītie Raksti arOTRS migrācija
Liveagent migrācija pašlaik strādā pie Verloop migrācijas spraudņa. LiveAgent ir saņēmusi visvairāk atsauksmju un ieguvusi pirmo vietu palīdzības dienesta programmatūru kategorijā maziem un vidējiem uzņēmumiem 2019. un 2020. gadā. Pievienojies tādiem uzņēmumiem kā Huawei, BMW, Yamaha, O2 un Oksfordas universitāte, lai nodrošinātu pasaules klases atbalstu.

Pārejat no Verloop uz LiveAgent?

LiveAgent ir novērtēta kā Nr.1 palīdzības dienesta programmatūra maziem un vidējiem uzņēmumiem 2020. gadā. Aizraujošas piedāvājumu izvēles iespējas – sākot no $15/mēn.

LiveAgent piedāvā bezmaksas HappyFox datu migrāciju, ko pilnībā veic mūsu tehniskā atbalsta personāls. Migrējiet savus datus no HappyFox jau šodien.

Datu pārnešana no HappyFox?

LiveAgent piedāvā izcilu klientu atbalsta dienestu ar visu nepieciešamo funkciju klāstu, kas ietver vairāk nekā 179 palīdzības dienesta funkcijas un vairāk nekā 40 integrācijas.

Vēlaties uzzināt vairāk par LiveAgent? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta dienestu, lai saņemtu bezmaksas demo versiju un uzreiz uzzinātu visu nepieciešamo informāciju.

Ieplāno Demonstrāciju

LiveAgent- uzņēmējdarbības programmatūra ar daudzām funkcijām un integrācijām, ko var pārbaudīt bez maksas demonstrācijā. Tā ir populāra klientu apkalpošanas un sūdzību pārvaldības sistēma ar atbalsta portālu, migrācijas opcijām un e-pasta pārvaldības iespējām. LiveAgent piedāvā arī citas risinājumus ar tālruņa sistēmām un izmaksu kalkulatoru. Uzņēmumam ir arī sadarbības partneru programma un atlaides.

Vai vēlaties pārvietot datus no Customerly uz citu risinājumu? Apskatiet LiveAgent un pārliecinieties par priekšrocībām. Sāciet bezmaksas izmēģinājuma versiju jau šodien.

Pārejat no Customerly uz LiveAgent?

Alpošanas programmatūra LiveAgent palīdz palielināt apmierinātību un pārdošanas apjomus, piedāvājot daudzus integrāciju un multivalodu atbalstu. Tas ir praktisks un efektīvs rīks klientu apkalpošanai ar pielāgojamu valodas izvēli. Mēneša maksa sākas no $29.

Vai vēlaties pāriet no LiveCall? Sazinieties ar LiveAgent atbalsta komandu un sāciet savu datu pārnešanu jau šodien bez maksas.

Vēlaties pariet no LiveCall?

Pārejiet uz LiveAgent, lai palielinātu apmierinātību un pārdošanas apjomus. Ar 175 funkcijām un 40 integrācijām tas ir pasaules līmeņa klientu apkalpošanas risinājums.

Vai vēlaties pārvietot savus datus no Samange uz citu programmatūru? Apskatiet LiveAgent un uzziniet priekšrocības. Sāciet bezmaksas izmēģinājuma periodu jau šodien.

Pārejiet no Samanage uz LiveAgent?

LiveAgent offers reliable customer service support and a helpful helpdesk solution, with over 175 features and 40 integrations. It also supports customizable language options and has a 24/7 support team. The text emphasizes the benefits of switching to LiveAgent.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju