Apsverat migrāciju no OTRS?

Mēs varam Jums palīdzēt veikt datu migrāciju no jebkuras OTRS versijas, kā arī palīdzēt uzstādīt jauno LiveAgent palīdzības dienesta programmatūru. Ar mūsu atbalsta komandas palīdzību ietaupiet savu laiku un datnes!
Migrējiet uz Jūsu jauno klientu atbalsta risinājumu jau šodien vai izmēģiniet to 14 dienas bez maksas.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo
Agents in Help desk software - LiveAgent

Datu importēšana ar LiveAgent spraudni

Migrācija no OTRS ir viegli paveicama, lietojot LiveAgent migrācijas spraudni. Šis spraudnis ir iekļauts LiveAgent palīdzības dienesta uzstādīšanas programmā un tas importēs visus Jūsu palīdzības pieteikumus un citus dublējuma failus no avota.

Lūk, ko Jūs iegūsiet vienuviet, kad veiksiet migrāciju uz LiveAgent

LiveAgent streamlines multiple customer service channels into one piece of software

Bezmaksas migrācija ar mūsu palīdzību

Mēs varam arī veikt migrāciju Jūsu vietā, pārsūtot Jūsu e-pasta palīdzības pieteikumus (tickets) un citas standarta datnes. Tas ietaupīs Jūsu laiku, kuru varēsiet veltīt LiveAgent iepazīšanai vai vienkārši atpūsties, kamēr mēs pārsūtīsim visus datus.

Add an attachment in tickets - LiveAgent help desk feature

Kāda veida datus iespējams migrēt?

Palīdzības pieteikumi

Migrējiet visu saraksti ar klientiem uz vienu iesūtni.

Personas

Importējiet visus datus no kontaktu kataloga, OTRS lietotājus un aģentus

Tagi

Pilnīga tagu dublējuma izveide, lai nodrošinātu palīdzības dienesta pareizu darbību.

Sniedziet atbilstošus pakalpojumus, izmantojot pareizos rīkus

Savienojiet visus savu sociālo mediju kontus ar mūsu kontaktu centra programmatūru, lai uzlabotu aģentu produktivitāti un nodrošinātu klientu datu drošību. LiveAgent palīdzības dienesta programmatūru iespējams integrēt Instagram, Twitter, Facebook, Facebook Messenger un Viber lietotnēs.

LiveAgent palīdzības dienesta programmatūra var lepoties ar visātrāko tiešsaistes tērzēšanas logrīku tirgū. Pārvērsiet vietnes apmeklētājus par klientiem dažu sekunžu laikā. Uzrunājiet klientus aktīvāk, piedāvājiet personalizētu un zinošu palīdzību, un iegūstiet lielāku klientu apmierinātību vienlaikus nodrošinot lielāku pārdošanas apjomu.

Racionalizējiet visus klientu pieprasījumus centralizētā daudzkanālu aģentu darbvirsmā, izmantojot mūsu palīdzības pieteikumu uzskaites programmatūru. Piešķiriet palīdzības pieteikumus dažādiem departamentiem un aģentiem, organizējiet katru pieprasījumu pēc tagiem, prioritātes vai saņemšanas datuma. Skatiet katra klienta problēmas risināšanas ceļu no sākuma līdz beigām, dažādos atbalsta kanālos un kontekstuāli bagātīgā formātā, izmantojot mūsu hibrīdo palīdzības pieteikumu plūsmu.

Izveidojiet un stilizējiet paši savu zināšanu bāzi izmantojot mūsu WYSIWYG (What You See Is What You Get) redaktoru. Izveidojiet savu, ar atbilstošu informāciju aizpildītu saturu, un uzlabojiet klientu apmierinātību, nodrošinot klientiem pašpalīdzības rīkus, kā, piemēram, rakstus ar noderīgiem ieteikumiem, BUJ vai kopienas forumus. Varat arī iestatīt savu dizainu, lai tas atbilstu Jūsu zīmolam.

Merge customer tickets in Help desk software - LiveAgent

Vai esat gatavs migrēt uz jauno klientu apkalpošanas rīku?

Sāciet bezmaksas izmēģinājuma versiju un izmantojiet mūsu migrācijas spraudni, lai pārsūtītu visus savus datus. Tikmēr, kamēr migrācijas procesā tiek importēti Jūsu dati un palīdzības pieteikumi, Jūs varat iepazīties ar mūsu rīku kopumu.

Vai esat gatavs sākt? Noklikšķiniet uz izmēģinājuma pogas un sāciet migrēšanu jau šodien!

Jūs Būsiet Labās Rokās!

Vai ziniet, kas Huawei, BMW, Yamaha un O2 ir kopīgs? Pareizi... LiveAgent!

Izmēģini tagad bezmaksas Nav nepieciešama kredītkarte
Related Articles to OTRS migrācija
Liveagent migrācija pašlaik strādā pie Verloop migrācijas spraudņa. LiveAgent ir saņēmusi visvairāk atsauksmju un ieguvusi pirmo vietu palīdzības dienesta programmatūru kategorijā maziem un vidējiem uzņēmumiem 2019. un 2020. gadā. Pievienojies tādiem uzņēmumiem kā Huawei, BMW, Yamaha, O2 un Oksfordas universitāte, lai nodrošinātu pasaules klases atbalstu.

Pārejat no Verloop uz LiveAgent?

LiveAgent piedāvā nevainojamu klientu servisu ar 24/7 atbalstu no aģentiem, kā arī noderīgus rīkus, funkcijas un integrācijas. Programmatūra ir pielāgojama un atbalsta 43 dažādas valodas. LiveAgent ir novērtēts kā Nr.1 palīdzības dienesta programmatūra un tiek izmantots tādās kompānijās kā Huawei, BMW un Oksfordas Universitāte. Palīdzības pieteikumi ir pieejami par cenu no $15 /mēn.

Palīdzības dienesta migrācija ar Relokia ir tiešsaistes pakalpojums, kas lietotājiem ļauj migrēt visus datus starp palīdzības dienesta programmām.

Palīdzības dienesta migrācija ar Relokia

Palīdzības dienesta migrācija ar Relokia ir tiešsaistes pakalpojums, kas lietotājiem ļauj migrēt visus datus starp palīdzības dienesta programmām.

LiveAgent ir saņēmusi visvairāk atsauksmju un ieguvusi pirmo vietu palīdzības dienesta programmatūru kategorijā maziem un vidējiem uzņēmumiem 2019. un 2020. gadā. Pievienojies tādiem uzņēmumiem kā Huawei, BMW, Yamaha, O2 un Oksfordas universitāte, lai nodrošinātu pasaules klases atbalstu.

Pārejat no Vocalcom uz LiveAgent?

LiveAgent ir palīdzības dienesta programmatūra, kas ļauj automatizēt un pārvaldīt klientu atbalsta pieteikumus no vienas saskarnes. Tas ir vienkāršs, ātrs un drošs veids, kā pārvietot datus no Vocalcom uz LiveAgent. LiveAgent ļauj pārvietot tādus datus kā palīdzības pieteikumus, palīdzības pieteikumu tagus, klientus, administratorus un citus. Programmatūra ir pilnībā pielāgojama un pieejama vairāk nekā 48 valodās.

LiveAgent ir palīdzības dienesta risinājums, kas savieno vairākus kanālus vienā saskarnē. Pārejiet no Chaport uz LiveAgent un iegūstiet priekšrocības savam biznesam.

Pārejat no Chaport uz LiveAgent?

LiveAgent ir novērtēts kā Nr.1 palīdzības dienesta programmatūra maziem un vidējiem uzņēmumiem 2020. gadā. Tā ir populāra arī starp uzņēmumiem kā Huawei, BMW, Yamaha un Oksfordas Universitāte, un piedāvā saviem klientiem pasaules līmeņa atbalstu. Programmas izmēģināšana ir bez maksas un ir atbilstoša dažāda lieluma uzņēmumiem. Cena tiek noteikta atkarībā no atbalsta apjoma un iespēju skaita.

LiveAgent ir saņēmusi visvairāk atsauksmju un ieguvusi pirmo vietu palīdzības dienesta programmatūru kategorijā maziem un vidējiem uzņēmumiem 2020. gadā. Pievienojieties vadošajiem uzņēmumiem, nodrošinot labāku atbalstu ar LiveAgent.

Datu migrācija no CallHub uz LiveAgent

LiveAgent ir Nr.1 palīdzības dienesta programmatūra maziem un vidējiem uzņēmumiem 2020. gadā. Uzziniet vairāk par to, kā to izmantot, lai nodrošinātu pasaules līmeņa atbalstu saviem klientiem, pievienojoties tādiem uzņēmumiem kā Huawei, BMW, Yamaha un Oksfordas Universitāte. $39/mēn.

Vai vēlaties pāriet no Helpcrunch uz LiveAgent? Sazinieties ar LiveAgent atbalsta komandu un sāciet savu datu pārnešanu jau šodien bez maksas.

Vēlaties pāriet no Helpcrunch uz LiveAgent?

LiveAgent piedāvā bezmaksas pāreju no Helpcrunch uz savu platformu, kurai jāizvēlas subdomēna nosaukums un jāizveido konts. Klientiem tiek garantēta datu drošība un atbilstība Noteikumiem un Privātuma Politikai. Pāreja ir bezmaksas un prasa sazināties ar atbalsta darbiniekiem.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju