Apsverat migrāciju no OTRS?

Mēs varam Jums palīdzēt veikt datu migrāciju no jebkuras OTRS versijas, kā arī palīdzēt uzstādīt jauno LiveAgent palīdzības dienesta programmatūru. Ar mūsu atbalsta komandas palīdzību ietaupiet savu laiku un datnes!
Migrējiet uz Jūsu jauno klientu atbalsta risinājumu jau šodien vai izmēģiniet to 14 dienas bez maksas.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo
Agents in Help desk software - LiveAgent

Datu importēšana ar LiveAgent spraudni

Migrācija no OTRS ir viegli paveicama, lietojot LiveAgent migrācijas spraudni. Šis spraudnis ir iekļauts LiveAgent palīdzības dienesta uzstādīšanas programmā un tas importēs visus Jūsu palīdzības pieteikumus un citus dublējuma failus no avota.

Lūk, ko Jūs iegūsiet vienuviet, kad veiksiet migrāciju uz LiveAgent

LiveAgent streamlines multiple customer service channels into one piece of software

Bezmaksas migrācija ar mūsu palīdzību

Mēs varam arī veikt migrāciju Jūsu vietā, pārsūtot Jūsu e-pasta palīdzības pieteikumus (tickets) un citas standarta datnes. Tas ietaupīs Jūsu laiku, kuru varēsiet veltīt LiveAgent iepazīšanai vai vienkārši atpūsties, kamēr mēs pārsūtīsim visus datus.

Add an attachment in tickets - LiveAgent help desk feature

Kāda veida datus iespējams migrēt?

Palīdzības pieteikumi

Migrējiet visu saraksti ar klientiem uz vienu iesūtni.

Personas

Importējiet visus datus no kontaktu kataloga, OTRS lietotājus un aģentus

Tagi

Pilnīga tagu dublējuma izveide, lai nodrošinātu palīdzības dienesta pareizu darbību.

Sniedziet atbilstošus pakalpojumus, izmantojot pareizos rīkus

Connect Facebook with Help desk software - LiveAgent

Savienojiet visus savu sociālo mediju kontus ar mūsu kontaktu centra programmatūru, lai uzlabotu aģentu produktivitāti un nodrošinātu klientu datu drošību. LiveAgent palīdzības dienesta programmatūru iespējams integrēt Instagram, Twitter, Facebook, Facebook Messenger un Viber lietotnēs.

Live chat connections

LiveAgent palīdzības dienesta programmatūra var lepoties ar visātrāko tiešsaistes tērzēšanas logrīku tirgū. Pārvērsiet vietnes apmeklētājus par klientiem dažu sekunžu laikā. Uzrunājiet klientus aktīvāk, piedāvājiet personalizētu un zinošu palīdzību, un iegūstiet lielāku klientu apmierinātību vienlaikus nodrošinot lielāku pārdošanas apjomu.

Create a ticket in Help desk software - LiveAgent

Racionalizējiet visus klientu pieprasījumus centralizētā daudzkanālu aģentu darbvirsmā, izmantojot mūsu palīdzības pieteikumu uzskaites programmatūru. Piešķiriet palīdzības pieteikumus dažādiem departamentiem un aģentiem, organizējiet katru pieprasījumu pēc tagiem, prioritātes vai saņemšanas datuma. Skatiet katra klienta problēmas risināšanas ceļu no sākuma līdz beigām, dažādos atbalsta kanālos un kontekstuāli bagātīgā formātā, izmantojot mūsu hibrīdo palīdzības pieteikumu plūsmu.

Customer portal software - LiveAgent

Izveidojiet un stilizējiet paši savu zināšanu bāzi izmantojot mūsu WYSIWYG (What You See Is What You Get) redaktoru. Izveidojiet savu, ar atbilstošu informāciju aizpildītu saturu, un uzlabojiet klientu apmierinātību, nodrošinot klientiem pašpalīdzības rīkus, kā, piemēram, rakstus ar noderīgiem ieteikumiem, BUJ vai kopienas forumus. Varat arī iestatīt savu dizainu, lai tas atbilstu Jūsu zīmolam.

Merge customer tickets in Help desk software - LiveAgent

Vai esat gatavs migrēt uz jauno klientu apkalpošanas rīku?

Sāciet bezmaksas izmēģinājuma versiju un izmantojiet mūsu migrācijas spraudni, lai pārsūtītu visus savus datus. Tikmēr, kamēr migrācijas procesā tiek importēti Jūsu dati un palīdzības pieteikumi, Jūs varat iepazīties ar mūsu rīku kopumu.

Vai esat gatavs sākt? Noklikšķiniet uz izmēģinājuma pogas un sāciet migrēšanu jau šodien!

Migrācija no citas platformas?

AirCall Birdseed Bitrix24 CallHub CallPage Channels Chaport Crisp Customerly Dashly Drift Extend Freshdesk Front Genesys Gist Gmail Gorgias Groove HappyFox HelpShift Helprace HelpScout HelpCrunch HubSpot Service Hub Intercom Jira Kayako Kustomer LeadDesk LiveCall LiveChat LiveHelpNow LivePerson Lucep Novocall Olark osTicket OTRS Outlook PureChat Qonvo Samanage SmartsUpp SolarWinds SpiceWorks SupportBee Tawk TeamSupport Teamwork Desk Verloop Vision Vocalcom Zendesk Zendesk Talk Zoho Desk Zopim
Saistītie Raksti arOTRS migrācija
Vēlaties migrēt savus datus no Helprace uz citu risinājumu? Apskatiet LiveAgent un tā priekšrocības. Uzsāciet bezmaksas izmēģinājumu jau šodien!

Pārejat no Helprace?

LiveAgent piedāvā zemas cenas, labu atbalstu un multivalodu integrāciju, uzlabojot klientu apmierinātību un konversijas likmes. Migrējiet datus uz LiveAgent un izbaudiet reāllaika čata lietotni klientiem, ērti un pielāgojami klientu apkalpošanai.

Migrējat no Kustomer? LiveAgent var palīdzēt Jums izdarīt visu sākot no e-pastiem līdz pat sociālajiem tīkliem un zināšanu bāzi. Migrējiet bez maksas jau šodien.

Sakiet ardievas lēnajai,novecojušajai programmatūrai

LiveAgent piedāvā lielisku tiešsaistes čatu, pieteikumu apstrādi un automātizāciju, kas nodrošina neticamu atbalstu klientiem. Tas ir rentabls risinājums, kas palīdzēs uzņēmumiem apstrādāt lielu skaitu atbalsta pieprasījumu dažādos kanālos. Esat gatavi migrācijas procesam? Pārejiet uz LiveAgent un kļūstiet par laimīgu klientu!

LiveAgent piedāvā bezmaksas Intercom migrāciju, ko pilnībā veic mūsu tehniskā atbalsta darbinieki. Datu pārnešana no Intercom uz LiveAgent ir ātra.

Aizejat no Intercom?

Automatizēta pārdošana palielina ieņēmumus, bet personisks pieskāriens ir svarīgs. Svarīgi veidot klientu lojalitāti un uzņēmējdarbības potenciālu. Tiešsaistes čats uzlabo klientu pieredzi, bet augstas klases apkalpošana nodrošina klientu apmierinātību. LiveAgent piedāvā daudzas funkcijas un valodu atbalstu.

Vai vēlaties migrēt datus no Extend uz citu risinājumu? Notestējiet LiveAgent un redziet ieguvumus! Sāciet savu bezmaksas izmēģinājuma versiju jau šodien!

Pārcelieties no Extend uz LiveAgent?

Liveagent piedāvā beztermiņa bezmaksas paketi, kā arī vēl trīs izdevīgas paketes. Atbalsta 43 valodas un daudzas integrācijas. Uzmanību piesaista ar klientu servisu un noderīgiem rīkiem.

Vai vēlaties pārvietot datus no Customerly uz citu risinājumu? Apskatiet LiveAgent un pārliecinieties par priekšrocībām. Sāciet bezmaksas izmēģinājuma versiju jau šodien.

Pārejat no Customerly uz LiveAgent?

Iegūstiet LiveAgent bez maksas uz visiem laikiem vai izvēlieties kādu no mūsu trim maksas tarifu plāniem. Atbalsts 24/7, vairāk nekā 175 funkcijas, 40+ integrācijas. Nr.1 palīdzības dienesta programmatūra 2020. gadā. Pievienojieties Huawei, BMW, Yamaha, Oksfordas Universitātei. Jūs būsiet labās rokās! Izvēlieties savu plānu un sāciet bezmaksas izmēģinājumu tagad.

Vēlaties migrēt datus no Lucep uz citu programmu? Iepazīsties ar LiveAgent un tā priekšrocībām! Izmēģiniet bez maksas jau šodien!

Vēlaties migrēt datus no Lucep uz LiveAgent?

LiveAgent piedāvā plašu valodu atbalstu un pielāgotus plānus, lai palielinātu ietaupījumus un ieņēmumus. Uzziniet vairāk par šo augsti novērtēto atbalsta programmatūru!

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

Start Free Trial x