Ready to switch to LiveAgent

Mēs esam Ņujorkā!

Satiekamies Ņujorkā uz kafiju, lai apspriestu, kā LiveAgent var uzlabot jūsu biznesu, izmantojot labāku palīdzības dienestu un klientu apkalpošanas programmatūru.

Vēlaties uzzināt vairāk par LiveAgent? Nepatīk skatīties video? Iepazīsimies klātienē!

• Klātienes demonstrācija
• Biroja Tikšanās
• Plānots konferences zvans

Ieguvumi jūsu ASV biznesam

Ikviens uzņēmums ir pelnījis labāku klientu apkalpošanu

Jūsu konta izveide klātienē

Atsevišķi nozīmēts menedžeris Jums

Reģionālais atbalsts un klientu apkalpošana

Uzņēmuma produktivitātes uzlabošana

Lielākā daļa uzņēmumu pāreju uz LiveAgent parasti uzskata par nozīmīgu soli uz priekšu. Tie spēj dubultot atrisināto klientu pieteikumu apjomu un vienlaikus arī samazināt patērēto laiku. Tā ir abpusēji izdevīga situācija abām pusēm. Pievienojieties un variet paļauties uz godalgotu palīdzības dienesta programmatūru.

Increase productivity
Good customer satisfaction score

Klientu apmierinātības palielināšana

Ieviešot reāllaika pakalpojumus un tiešsaistes čatu, uzņēmumi ir spējīgi palielināt savu klientu apmierinātību pat par 29%. Liveagent palīdz arī uzlabot reklāmguvumu līmeni un sniedz iespējas veikt paralēlo pārdošanu un piepārdošanu.

Satiekamies un izdiskutējam iespējas

Vai jūs interesē, kā mūsu palīdzības dienesta programmatūra var uzlabot jūsu klientu apkalpošanu un pozitīvi ietekmēt jūsu zīmolu un uzņēmumu? Iepazīsimies un personīgi pārrunāsim sadarbības nebeidzamās iespējas.

get inspired

Mūsu vispasaules biroji

Bratislava castle

Bratislava

Kiyv

Kijeva

New York

Ņujorka

Labākā palīdzības dienesta programmatūra

Liveagent ir visskatītākā un augstāk novērtētā palīdzības dienesta programmatūra mazajam un vidējam biznesam 2019.gadā. Esiet tuvāk saviem klientiem un palīdziet viņiem ātrāk ar LiveAgent.

Komplekta nosaukums

Pieteikumi

Mazajiem uzņēmumiem un pašnodarbinātajiem

$15 /mo
Komplekta nosaukums

Pieteikumi+čats

Vislabāk derēs mazajiem, vidējiem un lielajiem uzņēmumiem

$29 /mo
Saistītie Raksti arŅujorkas birojs
Pievērsiet savu klientu uzmanību, ievērojami samazinot viņu operatīvos uzdevumus ar LiveAgent - programmatūru, kas ir saņēmusi visvairāk atsauksmju un ieguvusi pirmo vietu palīdzības dienesta programmatūru kategorijā maziem un vidējiem uzņēmumiem 2019. gadā.

Palīdzības dienesta programmatūra aģentūrām

Ieviešot klientu apkalpošanas programmatūru, Jūsu uzņēmums var veiksmīgi palielināt darbības apjomu un uzlabot klientu apmierinātību, izmantojot tiešsaistes tērzēšanu un daudzkanālu risinājumus. Uzziniet vairāk par LiveAgent!

Migrējat no Kustomer? LiveAgent var palīdzēt Jums izdarīt visu sākot no e-pastiem līdz pat sociālajiem tīkliem un zināšanu bāzi. Migrējiet bez maksas jau šodien.

Sakiet ardievas lēnajai,novecojušajai programmatūrai

LiveAgent piedāvā lielisku tiešsaistes čatu, pieteikumu apstrādi un automātizāciju, kas nodrošina neticamu atbalstu klientiem. Tas ir rentabls risinājums, kas palīdzēs uzņēmumiem apstrādāt lielu skaitu atbalsta pieprasījumu dažādos kanālos. Esat gatavi migrācijas procesam? Pārejiet uz LiveAgent un kļūstiet par laimīgu klientu!

LiveAgent nodrošina koplietojamu uzņēmuma iesūtni, kas ļauj darbiniekiem sadalīt nepieejamo aģentu darba slodzi. Lasiet par klientu panākumu programmatūras priekšrocībām.

Nodrošiniet labklājībuar Klientu panākumu programmatūru

LiveAgent ir daudzvalodu klientu apkalpošanas programmatūra ar vairāk nekā 40 valodām, ļaujot klientiem sazināties savā dzimtajā valodā un pielāgot atbilstoši uzņēmuma vajadzībām. Tas piedāvā arī vairākas funkcijas, lai uzlabotu klientu mijiedarbību.

Vai vēlaties pāriet no Outlook uz vienotu klientu atbalsta programmatūru? Apskatiet un uzziniet vairāk par datu pārnešanu uz LiveAgent.

Pārejiet no Outlook?

Michael Skok no Underscore VC vadīs meistarklasi par vērtības piedāvājumu jaunuzņēmumiem, lai veicinātu klientu rīcību un peļņu. Uz klientu vērsta uzņēmējdarbības modelis ir būtisks lojalitātei. MI Stability vēstule ASV Senātam akcentē pārredzamu un konkurencei spējīgu digitālo ekonomiku. Aktīvas klausīšanās prasmes veicina uzticību un zīmola lojalitāti. Produkta izveidošanai par uzņēmumu nepieciešama vīzija, misija un kultūra. LiveAgent tiek uzslavēts kā lielisks rīks klientu apkalpošanai dažādās nozarēs, lai uzlabotu klientu pieredzi.

Šajā lapā piesakieties savam LiveAgent kontam. Vispirms aizpildiet uzņēmuma nosaukumu un turpiniet ievadīt lietotāja vārdu un paroli, lai veiksmīgi pieteiktos.

Pieslēdzieties savam LiveAgent kontam

LiveAgent piedāvā palīdzības dienesta programmatūru, kura ļauj automatizēt un pārvaldīt klientu atbalstu no vienas saskarnes, un kas ir pielāgojama vairāk nekā 48 valodās. Tas ir novatorisks un visaugstāk novērtētais palīdzības dienests SMB uzņēmumiem, kas nodrošina pārdošanas palielināšanu un klientu uzticības saglabāšanu, un ir piedāvāts piecos plānos, sākot no $15 / mēnesim līdz $29 / mēnesim. Datu pārnešanas pakalpojums ir pieejams no citām programmatūrām.

Lieliska klientu apkalpošana sākas ar labāku palīdzības dienesta programmatūru. Iepazīstieties ar LiveAgent priekšrocībām un sāciet ar to strādāt piecu minūšu laikā.

Nodrošiniet izciluklientu apkalpošanu.

Lielākā daļa klientu atzīmē, ka LiveAgent ir lielisks instruments klientu atbalstam un palīdz ietaupīt laiku, ātri un efektīvi sniedzot atbalstu. Tas piedāvā daudzas funkcijas un integrācijas, kas padara to par lielisku risinājumu dinamiskajiem tiešsaistes biznesiem par saprātīgu cenu. Tāpat ir uzsvērta arī tā ērtība un lietojamība.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

Start Free Trial x