Ready to switch to LiveAgent

Mēs esam Ņujorkā!

Satiekamies Ņujorkā uz kafiju, lai apspriestu, kā LiveAgent var uzlabot jūsu biznesu, izmantojot labāku palīdzības dienestu un klientu apkalpošanas programmatūru.

Vēlaties uzzināt vairāk par LiveAgent? Nepatīk skatīties video? Iepazīsimies klātienē!

• Klātienes demonstrācija
• Biroja Tikšanās
• Plānots konferences zvans

Ieguvumi jūsu ASV biznesam

Ikviens uzņēmums ir pelnījis labāku klientu apkalpošanu

Jūsu konta izveide klātienē

Atsevišķi nozīmēts menedžeris Jums

Reģionālais atbalsts un klientu apkalpošana

Uzņēmuma produktivitātes uzlabošana

Lielākā daļa uzņēmumu pāreju uz LiveAgent parasti uzskata par nozīmīgu soli uz priekšu. Tie spēj dubultot atrisināto klientu pieteikumu apjomu un vienlaikus arī samazināt patērēto laiku. Tā ir abpusēji izdevīga situācija abām pusēm. Pievienojieties un variet paļauties uz godalgotu palīdzības dienesta programmatūru.

Increase productivity
Good customer satisfaction score

Klientu apmierinātības palielināšana

Ieviešot reāllaika pakalpojumus un tiešsaistes čatu, uzņēmumi ir spējīgi palielināt savu klientu apmierinātību pat par 29%. Liveagent palīdz arī uzlabot reklāmguvumu līmeni un sniedz iespējas veikt paralēlo pārdošanu un piepārdošanu.

Satiekamies un izdiskutējam iespējas

Vai jūs interesē, kā mūsu palīdzības dienesta programmatūra var uzlabot jūsu klientu apkalpošanu un pozitīvi ietekmēt jūsu zīmolu un uzņēmumu? Iepazīsimies un personīgi pārrunāsim sadarbības nebeidzamās iespējas.

get inspired

Mūsu vispasaules biroji

Bratislava

Kiyv

Kijeva

New York

Ņujorka

Labākā palīdzības dienesta programmatūra

Liveagent ir visskatītākā un augstāk novērtētā palīdzības dienesta programmatūra mazajam un vidējam biznesam 2019.gadā. Esiet tuvāk saviem klientiem un palīdziet viņiem ātrāk ar LiveAgent.

Komplekta nosaukums

Pieteikumi

Mazajiem uzņēmumiem un pašnodarbinātajiem

$15 /mo
Komplekta nosaukums

Pieteikumi+čats

Vislabāk derēs mazajiem, vidējiem un lielajiem uzņēmumiem

$29 /mo

Jūs Būsiet Labās Rokās!

Vai ziniet, kas Huawei, BMW, Yamaha un O2 ir kopīgs? Pareizi... LiveAgent!

Izmēģini tagad bezmaksas Nav nepieciešama kredītkarte
Saistītie Raksti arŅujorkas birojs
LiveAgent partnerības programma piedāvā reāllaika pārskatus par Jūsu pārdošanām, apmeklētāju plūsmu, konta balansu un kopējo efektivitāti. Pievienojieties mūsu partnerības programmai jau šodien.

Esiet sveicināti mūsu partnerības programmā!

LiveAgent ir klientu servisa programmatūra ar daudzvalodu atbalstu un pielāgojamām funkcijām. Tā uzlabo apmierinātību un samazina aģentu darba laiku. Izveidojiet kontu un izmēģiniet tagad.

Vai vēlaties pāriet no Helpshift uz citu klientu apkalpošanas programmatūru? Apskatiet LiveAgent un uzziniet, vai tas Jums ir piemērots.

Vai Jūs meklējiet Helpshift alternatīvu?

LiveAgent ir īpaši labs risinājums klientu apkalpošanai, atbalstam un komunikācijai. Tas ir vienkāršs izmantošanā un pievieno vērtību biznesam.

Pārejiet uz lielisku čata programmatūru ar daudzkanālu pieteikumu apstrādes sistēmu. Uzlabojiet savu palīdzības dienestu, izmantojot e-pastu, sociālos medijus un daudz ko citu.

Meklējiet alternatīvu Userlike?

LiveAgent piedāvā inovatīvas tiešsaistes klientu apkalpošanas iespējas, palīdzot uzlabot darbplūsmu un reklāmguvumu klientu atbalstam.

LiveAgent ir lieliska alternatīva Tidio ar īpaši ātru tiešsaistes čatu un daudzkanālu pieteikumu apstrādes sistēmu par godīgu cenu.

Meklējat alternatīvu Tidio?

LiveAgent ir inovatīvs palīdzības dienesta risinājums, kas apkalpo vairāk nekā 150 miljonus lietotāju un 40 000 uzņēmumu visā pasaulē. Ar šo risinājumu jūs varat gūt lielākus ieņēmumus, palielināt klientu apmierinātību un veicināt klientu lojalitāti, īstenojot savus biznesa mērķus.

Ja meklējat jaudīgu Kayako alternatīvu, apsveriet LiveAgent. Tam ir ātrākais tērzēšanas logrīks tirgū un vairāk nekā 179 noderīgu palīdzības dienesta funkciju.

Meklējat alternatīvu Kayako?

LiveAgent ir multilingvāla programmatūra, kas atbalsta 43 dažādas valodas un pielāgojamus logrīkus. Koncentrējieties uz attiecību veidošanu ar klientiem.

LiveAgent ir visaptverošs risinājums jūsu Helpdesk. Pievienojieties LiveAgent jau šodien un pievienojieties citiem uzņēmumiem, lai sniegtu labāku atbalstu.

Vai meklējat Smartsupp alternatīvu?

LiveAgent ir daudzvalodu klientu apkalpošanas programmatūra, kas uzlabo reklāmas guvumu, piedāvājot pielāgojamu integrāciju un pieņemamu cenu.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju