Ready to switch to LiveAgent

Mēs esam Ņujorkā!

Satiekamies Ņujorkā uz kafiju, lai apspriestu, kā LiveAgent var uzlabot jūsu biznesu, izmantojot labāku palīdzības dienestu un klientu apkalpošanas programmatūru.

Vēlaties uzzināt vairāk par LiveAgent? Nepatīk skatīties video? Iepazīsimies klātienē!

• Klātienes demonstrācija
• Biroja Tikšanās
• Plānots konferences zvans

Ieguvumi jūsu ASV biznesam

Ikviens uzņēmums ir pelnījis labāku klientu apkalpošanu

Jūsu konta izveide klātienē

Atsevišķi nozīmēts menedžeris Jums

Reģionālais atbalsts un klientu apkalpošana

Uzņēmuma produktivitātes uzlabošana

Lielākā daļa uzņēmumu pāreju uz LiveAgent parasti uzskata par nozīmīgu soli uz priekšu. Tie spēj dubultot atrisināto klientu pieteikumu apjomu un vienlaikus arī samazināt patērēto laiku. Tā ir abpusēji izdevīga situācija abām pusēm. Pievienojieties un variet paļauties uz godalgotu palīdzības dienesta programmatūru.

Increase productivity
Good customer satisfaction score

Klientu apmierinātības palielināšana

Ieviešot reāllaika pakalpojumus un tiešsaistes čatu, uzņēmumi ir spējīgi palielināt savu klientu apmierinātību pat par 29%. Liveagent palīdz arī uzlabot reklāmguvumu līmeni un sniedz iespējas veikt paralēlo pārdošanu un piepārdošanu.

Satiekamies un izdiskutējam iespējas

Vai jūs interesē, kā mūsu palīdzības dienesta programmatūra var uzlabot jūsu klientu apkalpošanu un pozitīvi ietekmēt jūsu zīmolu un uzņēmumu? Iepazīsimies un personīgi pārrunāsim sadarbības nebeidzamās iespējas.

get inspired

Mūsu vispasaules biroji

Bratislava

Kiyv

Kijeva

New York

Ņujorka

Labākā palīdzības dienesta programmatūra

Liveagent ir visskatītākā un augstāk novērtētā palīdzības dienesta programmatūra mazajam un vidējam biznesam 2019.gadā. Esiet tuvāk saviem klientiem un palīdziet viņiem ātrāk ar LiveAgent.

Komplekta nosaukums

Pieteikumi

Mazajiem uzņēmumiem un pašnodarbinātajiem

$15 /mo
Komplekta nosaukums

Pieteikumi+čats

Vislabāk derēs mazajiem, vidējiem un lielajiem uzņēmumiem

$29 /mo

Jūs Būsiet Labās Rokās!

Vai ziniet, kas Huawei, BMW, Yamaha un O2 ir kopīgs? Pareizi... LiveAgent!

Izmēģini tagad bezmaksas Nav nepieciešama kredītkarte
Related Articles to Ņujorkas birojs
LiveAgent is a help desk solution that connects multiple channels in one interface. Find out more about LiveAgent and its business/industry benefits.

Pierakstīties uz demonstrāciju

LiveAgent ir klientu apkalpošanas programmatūra, kas piedāvā pašapkalpošanās, ienākošo zvanu centra, un sūdzību pārvaldības sistēmas. Tas piedāvā daudzas funkcijas, integrācijas, un cenas ir pieejamas. Uzņēmums arī piedāvā atbalstu, migrāciju, un partnerības programmu. Visbeidzot, uzņēmums ir dibināts 2004. gadā un piedāvā vietnes drošību un privātumu.

LiveAgent ir labākais daudzkanālu risinājums Jūsu uzņēmumam. Izmantojiet vairāk nekā 175 funkcijas, vairāk nekā 40 integrāciju un lieliskus rīkus jau šodien.

Meklējat alternatīvu Customerly?

LiveAgent ir daudzfunkcionāla palīdzības centra sistēma, kas piedāvā kontaktu veidlapas, tiešraides tērzēšanu, datu bāzes un integrāciju ar sociālajiem tīkliem. Sistēma ir ērta lietošanā un darbojas stabili arī mobilajās platformās. Vairāki uzņēmumi izmēģinājuši citus risinājumus un atzīst LiveAgent par lielisku rīku ar lielisku cenas/veiktspējas attiecību, klientu atbalstu un mobilo funkciju dēļ. Tas ir pārspējis vairākus citus palīdzības centrus, tostarp Zendesk un Freshdesk.

LiveAgent apvieno lielisku tiešraides tērzēšanu, biļešu iegādi un automatizāciju, lai sniegtu izcilu atbalstu. Palieliniet pārdošanas apjomu, izmantojot LiveAgent jau šodien.

Stāvvietā? Palieliniet pārdošanas apjomu, izmantojot LiveAgent!

LiveAgent piedāvā klientu apkalpošanas programmatūru, kas var uzlabot dažādu biznesu darbību. Tas nodrošina personalizētu, zinošu un ātru atbalstu visos kanālos. LiveAgent ir arī bezmaksas izmēģinājuma iespēja, atbalstu 24/7 un uzsvēra attiecību veidošanu ar klientiem. Tas palīdz uzlabot atbildes laiku, pieteikumu apjomu un radīt pozitīvu tēlu klientiem.

Autorūpniecības nozares LiveAgent piedāvā neskaitāmi daudz iespēju sazināties ar uzticamiem klientiem, izmantojot jaudīgus rīkus un funkcijas.

Palīdzības dienesta programmatūra autorūpniecībai

Šajā tekstā tiek uzsvērts, ka tiešais čats ir lielisks veids, kā uzlabot klientu apkalpošanu automašīnu tirdzniecības uzņēmumos. Tas ļauj klientiem sazināties ar uzņēmuma pārstāvjiem 24/7 un paātrina lēmumu pieņemšanas procesu. Ieteicams reģistrēties bezmaksas demonstrācijai, lai uzzinātu vairāk par LiveAgent sniegtajiem uzņēmējdarbības risinājumiem.

Meklējiet alternatīvu programmai Helprace? Esiet redzējuši LiveAgent? Novērtējiet priekšrocības un noskaidrojiet, kāpēc LiveAgent ir labākā alternatīva.

Meklējat alternatīvu Helprace?

LiveAgent ir rīks, kas palīdz uzlabot klientu apkalpošanas procesu, palielinot klientu apmierinātību un veicinot pārdošanas apjomu. Tas ir lietots daudziem uzņēmumiem, starp tiem HEWO interneta mārketings, Webmaster Deals, un XperienceHR, un ir radījis pozitīvus rezultātus, piemēram, paātrinātu atbilžu sniegšanu un palielinātu klientu skaitu. Vairāki cilvēki rekomendē LiveAgent, jo tas ir viegli lietojams, piedāvā daudzas funkcionalitātes un labākus risinājumus par līdzīgiem rīkiem ar pievienoto vērtību. Tas ir arī rentabls risinājums, kas var palīdzēt apstrādāt lielu skaitu atbalsta pieprasījumu, izmantojot dažādus kanālus.

Meklējat alternatīvu Gorgias? Jūs esat īstajā vietā - izmēģiniet LiveAgent klientu atbalsta risinājumu! Iekļauta arī 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija.

Meklējat alternatīvu Gorgias?

LiveAgent ir ļoti vienkārši uzstādāms un piedāvā lielisku atbalstu klientiem. To novērtējuši daudzi uzņēmumi, kuri uzskata, ka LiveAgent ir labāks risinājums nekā citas alternatīvas. Tā spēj paātrināt atbildes sniegšanas laiku un uzlabot klientu apkalpošanas pieredzi, kas savukārt palielina atdevi. Lietotāji tiešsaistes biznesos to vērtē kā ērtu un funkcionalitātes ziņā noderīgu.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju