Atvadieties no lēnām un lētām programmatūrām

Pārslēdzieties uz LiveAgent, un mēs veiksim jūsu datu migrēšanu bez maksas.

 • ✓ Nav uzstādīšanas izmaksu
 • ✓ Diennakts klientu atbalsts
 • ✓ Nav nepieciešama kredītkarte
 • ✓ Iespēja atcelt jebkurā laikā
Izmanto
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
LiveAgent migration animation
Migration background

Vēlaties migrēt datus no Lucep uz LiveAgent?

Mēs palīdzēsim! Veiciet datu pārsūtīšanu uz LiveAgent, izmantojot mūsu atbalsta komandas palīdzību, un sāciet lietot savu jauno atbalsta dienesta programmu jau šodien! Mēs piedāvājam bezmaksas datu migrāciju un nepieciešamo atbalstu, kā arī veiksim šo procesu, lai jūs varētu veltīt vaorāk laika saviem klientiem.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo
Data migration from one solution to another

Mēs pārvietosim visu jūsu informāciju bez maksas!

Ja vēlaties migrēt datus uz LiveAgent, sazinieties ar mums. Mūsu atbalsta komanda atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem un palīdzēs veikt datu migrāciju. Kamēr jūs baudīsiet atpūtu, mēs parūpēsimies par pārējo.

Vēlaties visu darīt paši?

LiveAgent atbalsta dažādu programmu migrācijas spraudņus un šobrīd izstrādājam Lucep migrācijas spraudni. Informācija sekos!

Migrate data to LiveAgent on your own

Kāda veida datus var migrēt no Lucep

Personas

Uz LiveAgent jūs varat vienkārši migrēt savas darbplūsmas.

Tagi

Jūs varat migrēt visus nodaļu un palīdzības pieteikumu tagus.

Palīdzības pieteikumi

Jūs varat migrēt palīdzības pieteikumus, lietotāja un palīdzības pieteikumu laukus.

Esat gatavi veikt migrāciju no Lucep uz LiveAgent?

Uzzini, kādas ir priekšrocības, pārslēdzoties uz LiveAgent

Customer providing review for service on mobile phone

Izcils klientu serviss

Jūs varat saņemt 24/7 atbalstu no mūsu aģentiem. Mēs esam te, lai jums palīdzētu.

Ultimate omni-channel help desk software experience

Svarīgs atbalsta dienesta risinājums

Mēs piedāvājam noderīgus rīkus, vairāk nekā 175 funkcijas un vairāk nekā 40 integrācijas. Mums ir viss, kas jums vajadzīgs.

Person collecting papers into the net

Palieliniet savus ietaupījumus un ieņēmumus

Jūs varat izmantot LiveAgent plānu, kas vienmēr ir bez maksas, vai arī izvēlēties kādu no trīs maksas plāniem.

Multilingual support in LiveAgent

Izvēlieties valodu

Jums ir iespēja izvēlēties kādu no 43 valodām. LiveAgent atbalsta arī konkrētai valodai pielāgotus logrīkus.

Veiciet datu migrēšanu no Lucep jau šodien

LiveAgent ir augstāk novērtētā atbalsta dienesta programmatūra maziem un vidējiem uzņēmumiem 2019. and 2020. gadā. Pievienojieties tādiem uzņēmumiem kā Huawei, BMW, Yamaha un Oksfordas Universitāte un sniedziet saviem klientiem augstākā līmeņa atbastu!

$9 mēnesis

Small uzņēmums

 • Neierobežota pieteikumu vēsture
 • 3 e-pasta adreses
 • 3 kontaktformas
 • 1 API atslēga
$29 mēnesis

Medium uzņēmums

 • Viss, kas iekļauts paketē Small
 • 10 e-pasta adreses
 • 3 tiešsaistes čata pogas
 • Nodaļu pārvaldība
0$ mēnesis

Bezmaksas

 • 7 dienu pieteikumu vēsture
 • 1 e-pasta adrese
 • 1 čata poga
 • 1 kontaktforma

Migrējat no citas programmatūras?

Jūs bez maksas varat migrēt datus no jebkuras zemāk minētās programmatūras. Jūs varat veikt šo procesu jau šodien. Mēs esam te, lai jums palīdzētu.

AirCall Birdseed Bitrix24 CallHub CallPage Channels Chaport Crisp Customerly Dashly Drift Extend Freshdesk Front Genesys Gist Gmail Gorgias Groove HappyFox HelpShift Helprace HelpScout HelpCrunch HubSpot Service Hub Intercom Jira Kayako Kustomer LeadDesk LiveCall LiveChat LiveHelpNow LivePerson Lucep Novocall Olark osTicket OTRS Outlook PureChat Qonvo Samanage SmartsUpp SolarWinds SpiceWorks SupportBee Tawk TeamSupport Teamwork Desk Verloop Vision Vocalcom Zendesk Zendesk Talk Zoho Desk Zopim
Saistītie Raksti arLucep migrācija
LiveAgent ir palīdzības dienesta risinājums, kas savieno vairākas platformas vienā saskarnē. Pārejiet no CallPage uz LiveAgent un iegūstiet priekšrocības savam uzņēmumam.

Pārejat no CallPage uz LiveAgent?

LiveAgent ir palīdzības programmatūra mārketinga nozarei, kas sniedz dažādas iespējas klientu apkalpošanai un atbalsta risinājumus. Tas nodrošina personalizētus pakalpojumus un var tikt izmantots vairākiem aģentiem, uzlabojot produktivitāti. LiveAgent arī piedāvā vairāk nekā 175 funkcijas un 40 integrācijas, kā arī valodas pielāgojamus logrīkus. Uzņēmumi var migrēt uz LiveAgent no citām programmatūrām, lai uzlabotu klientu apmierinātību, piesaisti un reklāmguvumu. Tas nodrošina arī 24/7 klientu atbalstu un ir pieejams bez maksas vai arī ar maksas tarifu plāniem.

LiveAgent piedāvā bezmaksas HappyFox datu migrāciju, ko pilnībā veic mūsu tehniskā atbalsta personāls. Migrējiet savus datus no HappyFox jau šodien.

Datu pārnešana no HappyFox?

Pārejiet uz LiveAgent, lai uzlabotu klientu apmierinātību un konversijas likmes. Atbalsts 43 valodās un vairāk nekā 175 funkcijas un 40 integrācijas. Mēneša maksa sākas no $29.

LiveAgent piedāvā bezmaksas Intercom migrāciju, ko pilnībā veic mūsu tehniskā atbalsta darbinieki. Datu pārnešana no Intercom uz LiveAgent ir ātra.

Aizejat no Intercom?

Automatizēta pārdošana palielina ieņēmumus, bet personisks pieskāriens ir svarīgs. Svarīgi veidot klientu lojalitāti un uzņēmējdarbības potenciālu. Tiešsaistes čats uzlabo klientu pieredzi, bet augstas klases apkalpošana nodrošina klientu apmierinātību. LiveAgent piedāvā daudzas funkcijas un valodu atbalstu.

Vai vēlaties migrēt datus no Extend uz citu risinājumu? Notestējiet LiveAgent un redziet ieguvumus! Sāciet savu bezmaksas izmēģinājuma versiju jau šodien!

Pārcelieties no Extend uz LiveAgent?

Liveagent piedāvā beztermiņa bezmaksas paketi, kā arī vēl trīs izdevīgas paketes. Atbalsta 43 valodas un daudzas integrācijas. Uzmanību piesaista ar klientu servisu un noderīgiem rīkiem.

Vai vēlaties pārvietot datus no Customerly uz citu risinājumu? Apskatiet LiveAgent un pārliecinieties par priekšrocībām. Sāciet bezmaksas izmēģinājuma versiju jau šodien.

Pārejat no Customerly uz LiveAgent?

Iegūstiet LiveAgent bez maksas uz visiem laikiem vai izvēlieties kādu no mūsu trim maksas tarifu plāniem. Atbalsts 24/7, vairāk nekā 175 funkcijas, 40+ integrācijas. Nr.1 palīdzības dienesta programmatūra 2020. gadā. Pievienojieties Huawei, BMW, Yamaha, Oksfordas Universitātei. Jūs būsiet labās rokās! Izvēlieties savu plānu un sāciet bezmaksas izmēģinājumu tagad.

Mūsu atbalsta aģenti ar prieku palīdzēs jums droši un bez pūlēm migrēt datus no Novocall. Jau šodien pievienojieties LiveAgent un sniedziet labāku atbalstu saviem klientiem.

Pāriet no NovoCall uz LiveAgent?

Liveagent piedāvā daudzvalodu atbalstu, pielāgojamas valodas logrīkus un migrāciju no Novocall. Uzziniet vairāk par vadošo palīdzības dienesta programmatūru. Pieteikties šodien un izmēģināt bezmaksas!

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

Start Free Trial x