Atvadieties no lēnām un lētām programmatūrām

Pārslēdzieties uz LiveAgent, un mēs veiksim jūsu datu migrēšanu bez maksas.

 • ✓ Nav uzstādīšanas izmaksu
 • ✓ Diennakts klientu atbalsts
 • ✓ Nav nepieciešama kredītkarte
 • ✓ Iespēja atcelt jebkurā laikā
Izmanto
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
LiveAgent migration animation
Migration background

Vēlaties migrēt datus no Lucep uz LiveAgent?

Mēs palīdzēsim! Veiciet datu pārsūtīšanu uz LiveAgent, izmantojot mūsu atbalsta komandas palīdzību, un sāciet lietot savu jauno atbalsta dienesta programmu jau šodien! Mēs piedāvājam bezmaksas datu migrāciju un nepieciešamo atbalstu, kā arī veiksim šo procesu, lai jūs varētu veltīt vaorāk laika saviem klientiem.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo
Data migration from one solution to another

Mēs pārvietosim visu jūsu informāciju bez maksas!

Ja vēlaties migrēt datus uz LiveAgent, sazinieties ar mums. Mūsu atbalsta komanda atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem un palīdzēs veikt datu migrāciju. Kamēr jūs baudīsiet atpūtu, mēs parūpēsimies par pārējo.

Vēlaties visu darīt paši?

LiveAgent atbalsta dažādu programmu migrācijas spraudņus un šobrīd izstrādājam Lucep migrācijas spraudni. Informācija sekos!

Migrate data to LiveAgent on your own

Kāda veida datus var migrēt no Lucep

Personas

Uz LiveAgent jūs varat vienkārši migrēt savas darbplūsmas.

Tagi

Jūs varat migrēt visus nodaļu un palīdzības pieteikumu tagus.

Palīdzības pieteikumi

Jūs varat migrēt palīdzības pieteikumus, lietotāja un palīdzības pieteikumu laukus.

Esat gatavi veikt migrāciju no Lucep uz LiveAgent?

Uzzini, kādas ir priekšrocības, pārslēdzoties uz LiveAgent

Customer providing review for service on mobile phone

Izcils klientu serviss

Jūs varat saņemt 24/7  atbalstu no mūsu aģentiem. Mēs esam te, lai jums palīdzētu.

Ultimate omni-channel help desk software experience

Svarīgs atbalsta dienesta risinājums

Mēs piedāvājam noderīgus rīkus, vairāk nekā 175 funkcijas un vairāk nekā 40 integrācijas. Mums ir viss, kas jums vajadzīgs.

Person collecting papers into the net

Palieliniet savus ietaupījumus un ieņēmumus

Jūs varat izmantot LiveAgent plānu, kas vienmēr ir bez maksas, vai arī izvēlēties kādu no trīs maksas plāniem.

Multilingual support in LiveAgent

Izvēlieties valodu

Jums ir iespēja izvēlēties kādu no 43 valodām. LiveAgent atbalsta arī konkrētai valodai pielāgotus logrīkus.

Veiciet datu migrēšanu no Lucep jau šodien

LiveAgent ir augstāk novērtētā atbalsta dienesta programmatūra maziem un vidējiem uzņēmumiem 2019. and 2020. gadā. Pievienojieties tādiem uzņēmumiem kā Huawei, BMW, Yamaha un Oksfordas Universitāte un sniedziet saviem klientiem augstākā līmeņa atbastu!

$9 mēnesis

Small business

 • Neierobežota pieteikumu vēsture
 • 3 email addresses
 • 3 contact forms
 • 1 API key
$29 mēnesis

Medium business

 • Everything in Small, plus
 • 10 email addresses
 • 3 live chat buttons
 • Departments management
$0 mēnesis

Bezmaksas

 • 7 dienu pieteikumu vēsture
 • 1 e-pasta adrese
 • 1 čata poga
 • 1 contact form

Jūs Būsiet Labās Rokās!

Vai ziniet, kas Huawei, BMW, Yamaha un O2 ir kopīgs? Pareizi... LiveAgent!

Izmēģini tagad bezmaksas Nav nepieciešama kredītkarte

FAQ

Kā iespējams migrēt datus no Lucep uz LiveAgent?

Lai migrētu datus no Lucep uz LiveAgent,sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai izmantojiet bezmaksas spraudni.

Kādus datus iespējams migrēt no Lucep uz LiveAgent?

Jūsu uzņēmums no Lucep uz LiveAgen var migrēt tādus datus kā palīdzības pieteikumi, administratori, aģenti, klientu informācija, pielikumi, tagi un vēl daudz citus.

Related Articles to Lucep migrācija
Liveagent ir 2020. gadā visvairāk skatītā un augstāk novērtētā palīdzības dienesta programmatūra. Pievienojieties tādiem populārākajiem uzņēmumiem kā Huawei un Yamaha, kas jau nodrošina lielisku atbalstu.

Pārcelties no LiveHelpNow uz LiveAgent?

Liveagent ir palīdzības dienesta programmatūra, kuru lieto Huawei, BMW, Yamaha un Oksfordas universitāte. Tā piedāvā pasaules klases atbalstu un ir minimāli piemērota mazajiem uzņēmumiem un pašnodarbinātajiem. Cena ir no $15 / mēnesī.

Migrācija no OTRS? Migrējiet uz LiveAgent ar mūsu spraudņa palīdzību, vai sazinieties ar mums un ļaujiet mums to paveikt Jūsu vietā

Apsverat migrāciju no OTRS?

Palīdzēt klientiem uzlabot apkalpošanas pieredzi, izmantojot hibrīdo palīdzības pieteikumu plūsmu un centralizētu daudzkanālu aģentu darbvirsmu. Izveidojiet savu zināšanu bāzi, lai nodrošinātu pašpalīdzības rīkus un uzlabotu klientu apmierinātību. Izmēģiniet bezmaksas LiveAgent un migrējiet uz jauno klientu apkalpošanas rīku.

Liveagent spēj izpildīt neskaitāmu uzņēmējdarbības jomu prasības. Uzziniet, kā LiveAgent atbilst jūsu prasībām un uzlabo jūsu klientu atbalstu.

Viens palīdzības dienesta risinājums dažādām nozarēm

Izveidojiet akmenscietu pamatu mārketinga kampaņām, nodrošiniet personalizētu klientu atbalstu un pārvērtiet tīmekļa trafiku pieaugošā ieņēmumu plūsmā, izmantojot tehnoloģiskus risinājumus un pārskatus. Uzziniet vairāk par šiem risinājumiem no dažādām nozarēm, piemēram, nekustamais īpašums, cilvēkresursi, banku sektors un vēl daudz kā.

Vai vēlaties pāriet no Pure Chat uz LiveAgent? Sazinieties ar LiveAgent atbalsta komandu un sāciet savu datu pārnešanu jau šodien bez maksas.

Vēlaties pāriet no Pure Chat uz LiveAgent?

LiveAgent piedāvā klientiem neatņemamu kvalitatīvu klientu servisu ar 24/7 atbalstu un valodas pielāgojamus logrīkus. Tiek piedāvātas vairāk nekā 175 funkcijas un daudz integrācijas. LiveAgent ir ideāls risinājums gan mazajiem uzņēmumiem, gan profesionālajiem marketeriem, kuru uzņēmumiem var pielāgoties. Ir pieejami trīs plāni - bezmaksas, Ticket un Ticket + Chat.

Pievērsiet savu klientu uzmanību, ievērojami samazinot viņu operatīvos uzdevumus ar LiveAgent - programmatūru, kas ir saņēmusi visvairāk atsauksmju un ieguvusi pirmo vietu palīdzības dienesta programmatūru kategorijā maziem un vidējiem uzņēmumiem 2019. gadā.

Palīdzības dienesta programmatūra aģentūrām

Aģentūras izmanto LiveAgent, lai ātri atbildētu uz pieprasījumiem un apmierinātu klientus. INI ļauj aprēķināt klientu apkalpošanas risinājumu. Marketinga, cilvēkresursu un tīmekļa izstrādes aģentūras izmanto LiveAgent.

Vai vēlaties pārvietot datus no Gist uz citu risinājumu? Apskatiet LiveAgent un pārliecinieties par priekšrocībām. Sāciet bezmaksas izmēģinājuma versiju jau šodien!

Pārejat no Gist uz LiveAgent?

LiveAgent piedāvā bezmaksas 30 dienu izmēģinājuma periodu uzņēmuma e-pasta izmantošanai. Mūsu klientu atbalsta dienests nodrošina drošu datu migrāciju no Gist uz LiveAgent. Klienti var izvēlēties savu LiveAgent subdomēna nosaukumu, parasti izmantojot uzņēmuma vai komandas nosaukumu. Sazinoties ar mūsu aģentiem, Jūsu dati tiks pārvietoti drošā veidā.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju