Migrējat no LivePerson?

Ja vēlaties pārvietot Jūsu biļešu sistēmas sarakstu, zināšanu bāzi, tiešsaistes tērzētavu un citu informāciju no LivePerson uz LiveAgent, tad Jūs esiet pareizā vietā.

Mēs piedāvājam Jums bezmaksas migrāciju no LivePerson uz LiveAgent ar mūsu atbalsta komandas palīdzību. Migrācijas process ir ātrs un drošs. Lasiet vairāk par migrāciju no LivePerson.

Kādus datus var pārvietot ar mūsu palīdzības dienesta migrācijas pakalpojumu?

Personas

Pārvietojiet vairākus aģentus, aģentu profilus un klientu kontaktus.

Jautājumu biļetes

Pārvietojiet jautājumu biļetes kopā ar biļešu informāciju un biļešu vēsturi

Tagi

Pārvietojiet tagus un nodaļas.

Maximum queue time

Bezmaksas LivePerson migrācijas

Mēs saprotam, ka ne katra klientu atbalsta programmatūra ir piemērota visiem, kaut arī LivePerson dara lielisku darbu.Migrējiet no LivePerson palīdzības dienesta uz LiveAgent. Jūs varat saglabāt Jūsu datus un sniegt lielisku klientu servisu ar citu programmatūras risinājumu. Turieties mērķi ar LiveAgent.

Mēs varam palīdzet Jums pārvietot aģentu profilus, tiešsaistes tērzēšanas biļetes vai jebkādas citas jautājumu biļetes, tagus, klientu datus un atsauksmes ar klientu pieredzi Jūsu jaunajā LiveAgent klientu atbalsta programmatūrā. To izdarīsim mēs bez maksas. Droši sazinieties ar mums, lai apspriestu plašāk migrācijas detaļas, piemēram, zināšanu bāzes rakstus un citas lietas, kas Jums ir nepieciešamas. Jūs varat sākumā izmēģināt mūsu bezmaksas versiju nospiežōt uz pogas zemāk.

Ieguvumi no pilnas migrācijas no LivePerson uz LiveAgent

Satisfaction prediction scores

Lieliska klientu pieredze

Mūsu atbalsts darbojas ne tikai pāris stundas, bet 24/7. Mēs esam šeit, lai jebkurā laikā Jums palīdzētu.

Web helpdesk icon

Universāla palīdzības dienesta programmatūra

Jautājuma biļete, tiešsaistes tērzētava, zināšanu bāze, zvanu centrs un sociālo tīklu atbalst? Tas viss mums ir, tādēļ Jūs varēsiet sniegt labāku klientu atbalstu.

Reports

Taupiet vairāk un pelniet vairāk

Palieliniet Jūsu atgriezušos apmeklētāju interesi un ietaupiet, izvēloties pareizo uzņēmuma plānu.

Sandbox

Atbalsta vairākas valodas

Ir labi, kad Jūsu palīdzības dienesta programmatūra runā Jūsu un Jūsu klientu valodā.

Ieskatieties LiveAgent funkcionalitāte

Sniedziet lielisku klientu atbalstu

Jūsu palīdzības dienestam ir jāpiemīt visiem nepieciešamajiem rīkiem, lai Jūs varētu koncentrēt uzmanību uz lieliska klientu atbalsta un lieliskas klientu pieredzes nodrošināšanu. Uzlabojiet savu klientu atbalsta paneli ar uzticamu tiešsaistes tērzētavu, zvanu centru, zināšanu bāzi, sociālo tīklu atbalstu (pat Instagram) un daudzām citām funcijām.

Pie tam mēs darām visu, ko spējam, lai rādītu piemēru un sniegtu labāko klientu atbalstu mūsu klientiem.Mēs piedāvājam 24/7 klientu atbalstu. Sazinieties ar mums jebkurā laikā un mēs būsim te, lai palīdzētu Jums.

get inspired

Kāda ir LiveAgent klientu pieredze?

increase availability

Esiet gatavi migrācijai no LivePerson uz LiveAgent?

Ja vēlaties dot mums iespēju, noklikšķiniet uz mūsu atbalsta komandas saziņas pogu zemāk un jautājiet par savu migrāciju no LivePerson.

Migrējat no citas programmatūras?

Bezmaksas pārvietojiet savus datus no jebkuras programmatūras risinājuma, kas ir minētas sarakstā zemāk. Veiciet izmaiņas jau šodien. Mēs Jūs piesegsim.

AirCall Birdseed Bitrix24 CallHub CallPage Channels Chaport Crisp Customerly Dashly Drift Extend Freshdesk Front Genesys Gist Gmail Gorgias Groove HappyFox HelpShift Helprace HelpScout HelpCrunch HubSpot Service Hub Intercom Jira Kayako Kustomer LeadDesk LiveCall LiveChat LiveHelpNow LivePerson Lucep Novocall Olark osTicket OTRS Outlook PureChat Qonvo Samanage SmartsUpp SolarWinds SpiceWorks SupportBee Tawk TeamSupport Teamwork Desk Verloop Vision Vocalcom Zendesk Zendesk Talk Zoho Desk Zopim
Saistītie Raksti arLivePerson migrācija
LiveAgent ir palīdzības dienesta risinājums, kas savieno vairākas platformas vienā saskarnē. Pārejiet no CallPage uz LiveAgent un iegūstiet priekšrocības savam uzņēmumam.

Pārejat no CallPage uz LiveAgent?

LiveAgent ir palīdzības programmatūra mārketinga nozarei, kas sniedz dažādas iespējas klientu apkalpošanai un atbalsta risinājumus. Tas nodrošina personalizētus pakalpojumus un var tikt izmantots vairākiem aģentiem, uzlabojot produktivitāti. LiveAgent arī piedāvā vairāk nekā 175 funkcijas un 40 integrācijas, kā arī valodas pielāgojamus logrīkus. Uzņēmumi var migrēt uz LiveAgent no citām programmatūrām, lai uzlabotu klientu apmierinātību, piesaisti un reklāmguvumu. Tas nodrošina arī 24/7 klientu atbalstu un ir pieejams bez maksas vai arī ar maksas tarifu plāniem.

Migrācija no OTRS? Migrējiet uz LiveAgent ar mūsu spraudņa palīdzību, vai sazinieties ar mums un ļaujiet mums to paveikt Jūsu vietā

Apsverat migrāciju no OTRS?

Pārejiet uz LiveAgent, lai paaugstinātu klientu apmierinātību un pārdošanas apjomus, izmantojot daudzas integrācijas un multivalodu atbalstu. Tas ir praktisks un efektīvs rīks klientu apkalpošanai ar pielāgojamu valodas izvēli, sākot no $29/mēn. LiveAgent ir novērtēta kā Nr.1 palīdzības dienesta programmatūra maziem un vidējiem uzņēmumiem 2020. gadā, piedāvājot 175 funkcijas, 40 integrācijas, un sociālo tīklu savienošanu.

LiveAgent piedāvā bezmaksas Intercom migrāciju, ko pilnībā veic mūsu tehniskā atbalsta darbinieki. Datu pārnešana no Intercom uz LiveAgent ir ātra.

Aizejat no Intercom?

Automatizēta pārdošana palielina ieņēmumus, bet personisks pieskāriens ir svarīgs. Svarīgi veidot klientu lojalitāti un uzņēmējdarbības potenciālu. Tiešsaistes čats uzlabo klientu pieredzi, bet augstas klases apkalpošana nodrošina klientu apmierinātību. LiveAgent piedāvā daudzas funkcijas un valodu atbalstu.

Vai vēlaties migrēt datus no Extend uz citu risinājumu? Notestējiet LiveAgent un redziet ieguvumus! Sāciet savu bezmaksas izmēģinājuma versiju jau šodien!

Pārcelieties no Extend uz LiveAgent?

Liveagent piedāvā beztermiņa bezmaksas paketi, kā arī vēl trīs izdevīgas paketes. Atbalsta 43 valodas un daudzas integrācijas. Uzmanību piesaista ar klientu servisu un noderīgiem rīkiem.

Vai vēlaties pārvietot datus no Customerly uz citu risinājumu? Apskatiet LiveAgent un pārliecinieties par priekšrocībām. Sāciet bezmaksas izmēģinājuma versiju jau šodien.

Pārejat no Customerly uz LiveAgent?

Iegūstiet LiveAgent bez maksas uz visiem laikiem vai izvēlieties kādu no mūsu trim maksas tarifu plāniem. Atbalsts 24/7, vairāk nekā 175 funkcijas, 40+ integrācijas. Nr.1 palīdzības dienesta programmatūra 2020. gadā. Pievienojieties Huawei, BMW, Yamaha, Oksfordas Universitātei. Jūs būsiet labās rokās! Izvēlieties savu plānu un sāciet bezmaksas izmēģinājumu tagad.

Vēlaties migrēt datus no Lucep uz citu programmu? Iepazīsties ar LiveAgent un tā priekšrocībām! Izmēģiniet bez maksas jau šodien!

Vēlaties migrēt datus no Lucep uz LiveAgent?

LiveAgent piedāvā plašu valodu atbalstu un pielāgotus plānus, lai palielinātu ietaupījumus un ieņēmumus. Uzziniet vairāk par šo augsti novērtēto atbalsta programmatūru!

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

Start Free Trial x