Resursdatora kartēšana

Kas ir resursdatora kartēšana?

Resursdatora kartēšana ir jūsu noklusējuma domēna URL kartēšanas process uz cita domēna URL. Šādā veidā vietrādī var tikt iekļauts jūsu uzņēmuma nosaukums.

Pēc noklusējuma jūsu adrese ir LiveAgent apakšdomēns. Ar resursdatora kartēšanu to varat izmainīt uz sava domēna apakšdomēnu. Šī modifikācija jāapstiprina domēna nodrošinātājam.

Piemēram, jūsu noklusējuma atbalsta lapas URL adrese var būt support.companyname.ladesk.com. Resursdatora kartēšana ļauj padarīt to par support.companyname.com.

Uzziniet vairāk par resursdatora kartēšanu.

Frequently asked questions

Kas ir resursdatora kartēšana?

Resursdatora kartēšana ir process, kas ļauj kartēt noklusējuma domēna URL uz cita domēna URL. Tas ļauj vietrādī URL iekļaut uzņēmuma nosaukumu. Piemēram, noklusējuma atbalsta lapas URL var būt help.companyname.helpdesk.com. Resursdatora kartējums izveido URL support.companyname.com.

 

Kāda ir resursdatora kartēšanas loma?

Resursdatora kartēšana ļauj uzlabot vietnes saites kvalitāti. To ir vieglāk atcerēties un arī izskatās tā profesionālāk. Pateicoties tam, klientu apkalpošana tiks uztverta vēl augstākā līmenī.

Vai jūs varat pārbaudīt resursdatora kartēšanu LiveAgent?

Resursdatora kartēšanu var pārbaudīt programmā LiveAgent. LiveAgent panelī varat izdarīt visu. Vienkārši ievadiet Konfigurācija, pēc tam noklikšķiniet uz Sistēma un Domēna iestatījum”, un tur varēsit norādīt pielāgoto domēnu. Tā iespējams visiem aģentiem izmantot pielāgoto domēnu.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju
^ ^