Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Problēmas tikets (Trouble ticket)

Kas ir problēmas tikets?

“Problēmas tikets” tiešā veidā nozīmē “palīdzības pieprasījums”, un to reģistrē datorizētā atbalsta sistēma. To varētu saukt arī par problēmas izsekošanas sistēmu, problēmas tiketa sistēmu vai atbalsta tiketu.

Tā ir datorsistēma, kas reģistrē klientu pieprasījumus, organizējot tiketus pēc pakalpojumu sniedzēja vajadzībām. Problēmu tiketu sistēma bieži tiek saistīta ar datubāzi, kas satur klientu kontaktinformāciju, produktus un biežāko problēmu risinājumi.

Kad jūs saņemat jaunu pieprasījumu, tiek izveidoti un atvērti tiketi, un pakalpojuma sniedzēja mērķis ir sniegt atbildi un risinājumu katram no šiem tiketiem.

Problēmas <em>tikets</em> (Trouble ticket)”class=”wp-image-1364″ /></figure>

BUJ

Kas ir problēmas <em>tikets</em>?

Problēmas tikets ir klienta palīdzības pieprasījums. To reģistrē atbalsta sistēma. Klients šādu pieprasījumu var veikt jebkurā no pieejamajiem veidiem (e-pastā, sociālajos tīkols, formā vai tiešsaistes čatā).

 

Kādi ir <em>tiketu</em> veidi?

Problēmas tikets var būt jautājums par produktiem vai pakalpojumiem pirms tiek veikts pirkums vai pēc pirkuma veikšanas. Kā arī tikets var būt klienta ziņojums par bojājumiem produktos vai pakalpojumos.

 

Vai LiveAgent varētu saukt par problēmu <em>tiketu</em> sistēmu?

LiveAgent varētu saukt par sistēmu, kas atlasa kļūmes sistēmā. Tas ļauj darbiniekiem ieraudzīt problēmas, atrisināt tās un padarīt kompānijas darbu efektīvāku.

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju