Pieteikumu atkārtota piešķiršana

Ko nozīmē atkārtota piešķiršana?

Pieteikumu var atkārtoti piešķirt (pārsūtīt) no viena aģenta uz citu pieteikuma dzīves cikla laikā. Iemesli var būt dažādi, piemēram, konkrētā jomā nepieredzējis aģents, klients, kas pieprasa citu aģentu, aģenta nepieejamība un daudzi citi iemesli.

Pieteikumu atkārtota piešķiršana nav ieteicama, jo aģentiem tā var būt diezgan laikietilpīga. Arī klienti var nebūt priecīgi par to, ka tiek mētāti starp aģentiem. Gadījumos, kad ir pārāk daudz atkārtotu piešķiršanu vienam un tam pašam pieteikumam.

Frequently asked questions

Kā jūs definētu atkārtotas pieškiršanas jēdzienu?

Atkārtota piešķiršana ir pieteikuma pārrakstīšana no viena aģenta uz citu pieteikuma lietošanas laikā. To var izraisīt, piemēram, aģenta pieredzes trūkums par konkrētu tēmu, aģenta nepieejamība vai pieprasījums mainīt aģentu.

 

Kādas ir priekšrocības, izmantojot atkārtotas piešķiršanas iespēju?

Priekšrocība ir tā, ka klients var saņemt ātru atbildi uz sasāpējušo tēmu. Tomēr to nevajadzētu darīt vairākas reizes ar vienu pieteikumu, jo tas var raisīt klientu neapmierinātību un var būt apgrūtinoša arī aģentiem.

 

Vai programmā LiveAgent var izmantot atkārtotas piešķiršanas funkciju?

LiveAgent var izmantot atkārtotas piešķiršanas funkciju. Jūs varat ērti pārsūtīt pieteikumu no viena aģenta uz citu.

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Expert note

Pieteikumu atkārtota piešķiršana var būt laikietilpīga un radīt neapmierinātību klientiem. Proaktīva pieeja samazina atkārtotās piešķiršanas rādītājus.

Andrej Saxon
Andrej Saxon
Sales manager
Vai esat saņēmuši palīdzības pieteikumu par vairākiem jautājumiem? Sadaliet to divās vai vairākās daļās un ļaujiet dažādiem aģentiem risināt atsevišķus klientu jautājumus.

Palīdzības pieteikumu sadalīšana

LiveAgent piedāvā daudzus klientu apkalpošanas un saziņas rīkus, tostarp VoIP tālruņa sistēmas, sūdzību un ienākošo zvanu centru programmatūru. Piedāvājumā ir arī pieejama datu migrācijas un e-pasta pārvaldības programmatūra. Uzziniet vairāk par cenām, funkcijām un demonstrāciju. Quality Unit, LLC atbildīga par drošības noteikumiem un privatuma politiku LiveAgent vietnē.

Palīdzības pieteikumu novirzīšana ir termins, ko lieto, kad uzņēmums izmanto klientu portālu vai zināšanu bāzi, lai sniegtu klientiem atbildes.

Palīdzības pieteikumu novirzīšana

Palīdzības pieteikumu novirzīšana ir, kad uzņēmums izmanto klientu portālu vai zināšanu bāzi, lai atbildētu uz klientu jautājumiem pat tad, kad darbinieki ir bezsaistē. Zināšanu bāzes var pielāgot uzņēmuma vajadzībām un samazināt ienākošo zvanu skaitu. Palīdzības pieteikumu novirzīšanas koeficients ir klientu pašapkalpošanās mijiedarbību skaits, kas dalīts ar kopējo lietotāju skaitu. Jo lielāks koeficients, jo vairāk klienti var atrisināt problēmas pats.

Bieži vien vēlaties redzēt palīdzības pieteikuma izpildes gaitu, pat ja tas ir piešķirts konkrētam aģentam vai nodaļai. Tas var notikt vairākās situācijās

Palīdzības pieteikumu novērotājs

LiveAgent ir klientu apkalpošanas programmatūra, kas nodrošina palīdzības pieteikumu pārvaldību un izsekošanu, tālruņa sistēmas, pašapkalpošanās un ienākošo zvanu centru. Tai ir daudz piedāvājumu, partneru programma un drošības politikas. Andreja Saxona ieteikums ir to izmēģināt.

Pieteikumi, kurus nevar atrisināt tūlīt, tiek saukti par iepauzētiem pieteikumiem un tie tiek atzīmēti kā atvērti. Uzziniet vairāk par to, kas ir Iepauzēti Pieteikumi.

Iepauzēti pieteikumi

LiveAgent iepauzētos pieteikumus var atrast pieteikumu sadaļā, kas ir viegli atrodamas un atlasāmas. LiveAgent piedāvā alternatīvas klientu apkalpošanas programmatūras, pašapkalpošanās programmatūras, ienākošo zvanu centru programmatūras un sūdzību pārvaldības sistēmu.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju