Palīdzības centra analīze

Kas ir palīdzības centra analīze?

Skatiet noderīgus palīdzības centra statistikas datus, izmantojot analīzes funkciju. Pēdējo 30 dienu laikā varat pārraudzīt darbību zināšanu bāzē un kopienā un pārskatīt meklētos atslēgvārdus. Tāpat jums tiek sagatvots jauno rakstu un jautājumu , viedokļu, balsojumu, abonementu un komentāru skaits.

Frequently asked questions

Kas ir palīdzības centra analīze?

Palīdzības centra analīze ir noderīgi dati analīzei un atskaitēm par jūsu palīdzības centra darbību. Tie ļauj pārraudzīt klientu un aģentu aktivitātes. Pateicoties tiem, esiet lietas kursā par to, kas strādā un kas nestrādā uzņēmuma klientu apkalpošanā.

Kā darbojas palīdzības centra analīze?

Tā apkopo detalizētus datus par klientu apkalpošanas nodaļas darbu. Varat uzzināt, cik efektīvi ir aģenti, ar cik pieprasījumiem viņi tiek galā stundas vai dienas laikā. Varat arī salīdzināt pašreizējos datus ar vēsturiskajiem datiem, kas var palīdzēt novērtēt, vai pakalpojums darbojas labi, labāk vai varbūt kāda iemesla dēļ - sliktāk . Tā ļauj arī izveidot atskaites, apkopojot noteiktu komandas aktivitāšu periodu.

Vai LiveAgent varat atrast palīdzības centra analīzi?

Liveagent nodrošina palīdzības centra analīzi. Pateicoties tai, var pārraudzīt aktivitātes zināšanu bāzē, analizēt kopienas, skatīt meklētos atslēgvārdus pēdējo 30 dienu laikā. Turklāt jums ir pieejams jauno rakstu, jautājumu, balsojumu, abonementu un komentāru skaits.

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju