Neierobežots aģents

Kas ir neierobežots aģents?

Neierobežots aģents ir aģenta loma, kas aģentam nodrošina pilnīgu piekļuvi visiem pieteikumiem. Viņi spēj pārvaldīt visu bez jebkādiem ierobežojumiem, jo viņi neaprobežojas tikai ar noteiktu grupu vai organizāciju. LiveAgent to sauc par administratoru. Administrators var pārvaldīt visu un arī konfigurēt sistēmu.

Frequently asked questions

Kā jūs aprakstītu neierobežotu aģentu?

Neierobežots aģents ir aģents, kuram ir piekļuve visiem pieteikumiem, kas pieejami klientu apkalpošanas programmatūrā. Tas nozīmē, ka aģents var piekļūt visiem pieteikumiem. Taču iespējams paslēpt kādas konkrētas pieteikumu grupas.

 

Kādas tiesības ir neierobežotam aģentam?

Neierobežotam aģentam ir pieeja visiem pieteikumiem, t.i., nav nekādu ierobežojumu. Šādi aģenti ir īpaši noderīgi, veidojot trigerus.

 

Vai jūs varat uzstādīt neierobežotu aģentu LiveAgent?

Neierobežots aģents ir pieejams LiveAgent. Šī loma tiek realizēta ar administratora nosaukumu. Administrators, cita starpā, var pārvaldīt visus pieteikumus, kā arī konfigurēt sistēmu. Nav noteikti nekādi ierobežojumi konkrētai pieteikumu grupai.

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju