Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Personāla darbinieks

Kas ir personāla darbinieks jeb aģents?

Personāla darbinieks ir klientu apkalpošanas komandas loceklis ar mazākām privilēģijām nekā vadītājs, komandas vadītājs vai menedžeris, kas ir iecelts administratora amatā. Parasti personāla darbiniekam ir Aģenta loma, kas ļauj viņam risināt un pārsūtīt palīdzības pieteikumus, piekļūt noteiktām nodaļām un veikt tikai nelielas konfigurācijas.

Uzziniet vairāk par Aģentiem programmā LiveAgent.

BUJ

Kas ir personāla darbinieks jeb aģents?

Personāla darbinieks ir klientu apkalpošanas komandas darbinieks, kuram ir mazāk pilnvaru nekā viņa priekšniekam, vadītājam vai menedžerim. Viņa uzdevumos ietilpst, galvenokārt, tieša klientu apkalpošana un efektīva problēmu risināšana.

 

Kādas atļaujas ir personāla aģentam?

Personāla darbiniekam ir aģenta tiesības, t.i., piekļuve visiem viņam piešķirtajiem palīdzības pieteikumiem vai palīdzības pieteikumu grupām, kas viņam ir pieejamas. Var pilnībā apstrādāt palīdzības pieteikumus un īstenot ar tiem saistītās darbības. Viņam ir piekļuve konkrētām nodaļām un viņš veic nelielas konfigurācijas.

Vai programmā LiveAgent var iestatīt personāla aģentu?

Programmā LiveAgent varat iestatīt aģenta lomu, kas paredzēta personāla aģentiem. Tā ļauj veikt uzdevumus, kas saistīti ar aģentu un pieprasījumu apstrādi.

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju