Kontekstuālā palīdzība

Kas ir kontekstuālā palīdzība?

Liveagent piedāvā meklēšanas logrīkus, kurus var iekļaut jūsu vietnē, izmantojot kontekstuālo palīdzību. Kontekstuālā palīdzība automātiski iesaka zināšanu bāzes rakstus, pamatojoties uz atslēgvārdiem, kurus sākat rakstīt. Tas patiešām paaugstina klientu pieredzi un var arī samazināt iesniegto pieteikumu apjomu.

Kas ir kontekstuālā palīdzība?

Frequently asked questions

Kas ir kontekstuālā palīdzība?

Kontekstuālā palīdzība sniedz palīdzību konkrētā programmatūras stāvokļa punktā tieši tajā situācijā, kas saistīta ar šo stāvokli. Precīzāk, tas nozīmē, ka šāda palīdzība satur tikai visnepieciešamāko informāciju, kas klientam ir nepieciešama, lai pārvarētu problēmu. Šāda palīdzība ir iestrādāta tieši saskarnē.

Kā darbojas kontekstuālā palīdzība?

Kontekstuālā palīdzība parasti darbojas tā, ka sistēma iesaka lietotājam, kādi raksti vai cits saturs viņam būtu jāzina, zinot tās vietnes URL, kurā atrodas lietotājs. Šie ir labākie ieteikumi, kuriem vajadzētu palīdzēt klientam tikt galā ar problēmu.

Vai LiveAgent nodrošina kontekstuālo palīdzību?

Liveagent piedāvā meklēšanas logrīkus, kurus varat iekļaut jebkurā vietnē. Tas ļauj klientam saņemt kontekstuālo palīdzību. Sistēma automātiski piedāvā rakstus no zināšanu bāzes, kurā var atrast informāciju par konkrēto tēmu, pamatojoties uz ievadītajiem atslēgvārdiem.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju