Klientu apkalpošanas konsultants

Kas ir klientu apkalpošanas konsultants?

Dažās organizācijās klientu apkalpošanas konsultanti ir līdzīgi vadības konsultantiem, un izsaka ierosinājumus klientu apkalpošanas efektivitātes uzlabošanai. Klientu apkalpošanas konsultanti var būt līdzīgi arī klientu apkalpošanas pārstāvjiem. To galvenais uzdevums ir atbildēt uz telefona zvaniem un runāt ar klientiem. Tie arī ierauga iespējas piedāvāt informāciju un izskata un atrisina sūdzības. Tie atjaunina informāciju, dokumentē klientu mijiedarbību un veic izmaiņas klientu kontos.

Klientu apkalpošanas konsultantu darbam nepieciešamas spēcīgas komunikācijas prasmes, sadarbības prasmes un zināšanas par datorprogrammatūru. Produktu ieteikšanai ir nepieciešamas arī pārdošanas spējas un prasmes.

Frequently asked questions

Kas ir klientu apkalpošanas konsultants?

Klientu apkalpošanas konsultants ir persona, kas ir atbildīga par sazināšanos ar klientu un tā apkalpošanu saistībā ar sūdzībām, pasūtījumu apstrādi, informācijas sniegšanu par uzņēmuma produktiem un pakalpojumiem. Viņi veic tālruņa zvanus, raksta e-pastus vai čato.

Kādas ir klientu apkalpošanas konsultanta atbildības jomas?

Klientu apkalpošanas konsultanta pienākumos ietilpst uzklausīt klientu rūpes, kā arī palīdzēt atrisināt viņu problēmas un sniegt informāciju. Vēl viens pienākums ir pieņemt klientu pieprasījumus. Ir arī ārkārtīgi svarīgi iegūt un pierakstīt klientu informāciju. Viens no svarīgākajiem elementiem ir klientu vēlmes un vajadzības, kas saistītas ar produktiem vai pakalpojumiem un klientu apkalpošanu.

Kā var pievienot klientu apkalpošanas konsultantu?

Lai pievienotu klientu apkalpošanas konsultantu, dodieties uz LiveAgent paneli un pievienojiet jaunu personu. Pievienojot jaunu aģentu, ir jādefinē viņa loma sistēmā. Jums ir izvēle starp aģenta, administratora un īpašnieka lomām.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS
Klientu apkalpošanas apmācība māca klientu pārstāvjus, kā lietot pozitīvu valodu, vērtīgi atbildēt un sazināties ar dusmīgu klientu. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk.

Klientu apkalpošanas apmācība

Teksts piedāvā informāciju par LiveAgent klientu apkalpošanas programmatūras piedāvājumu un tā funkcijām, to integrācijām un alternatīvām, kā arī norāda uz iespēju saņemt demonstrāciju. Uzņēmums tiek aprakstīts kā uzmanīgs pret detalizētu uzņēmuma un produktu izpratni, empātisks un pacietīgs, spējīgs ātri atrisināt problēmas un uzturēt labas klientu attiecības. Teksts arī sniedz informāciju par atbalsta pakalpojumiem un kontaktinformāciju.

Uzziniet, kas ir eskalācijas vadītājs. Izprotiet padziļinātus profesionāļu skaidrojumus.

Eskalāciju vadītājs

LiveAgent ir klientu apkalpošanas programmatūra, kas piedāvā daudzas funkcijas, ieskaitot eskalācijas vadības sistēmu, lai uzlabotu klientu apmierinātību un efektivitāti. Teksts sniedz informāciju par klientu apkalpošanas aģentu apmācības kontrolsarakstu, konsultāciju, cenas, funkcijas, integrācijas un alternatīvu, kā arī par procesu izstrādi, lai nodrošinātu augstu klientu apmierinātības līmeni. Standarta procedūras un blokshēmas var palīdzēt uzņēmuma darbiniekiem rīkoties dažādās situācijās un nodrošināt pozitīvu klientu pieredzi.

Šajā rakstā apskatīti izplatītākie klientu atbalsta speciālistu amati un daži faktori, kas jāņem vērā, izvēloties pareizos amatu nosaukumus.

Klientu atbalsta amati

Šajā tekstā ir apskatīti dažādi klientu atbalsta darbinieku amati, kā arī ieteikumi par to, kā tos nosaukt. Tiek minēti klientu apmierinātības vadītāji, klientu pieredzes vadītāji, klientu aizstāvji un galvenais klientu pārstāvis. Tiek uzsvērts, ka ir svarīgi ieviest šos darbiniekus savā uzņēmumā, lai nodrošinātu klientu efektīvu apkalpošanu un ilgtermiņa attiecības. Tiek piedāvāti dažādi radoši amata nosaukumi un uzsvērts, ka, lai kādu nosaukumu izvēlētos, atbildības jābūt skaidri noteiktai.

Klientu apkalpošanas rīki var būt lielisks klientu iedrošināšanas veids. Uzņēmumi paļaujas uz vairākiem no tiem, uzziniet, kāpēc.

Klientu apkalpošanas rīki

LiveAgent ir klientu apkalpošanas programmatūra, kas piedāvā VoIP tālruņa sistēmas, Ienākošo zvanu centra programmatūru, sūdzību pārvaldības sistēmu un citas funkcijas. Uzņēmums nodrošina arī atbalstu un datu migrāciju. LiveAgent ir Quality Unit, LLC produktu grupas daļa, kuras tiesības ir rezervētas.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju