Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Izcils klientu serviss

Kas ir izcils klientu atbalsts?

Bizness nenozīmē tikai produktu pārdošanu vai reklamēšanu. Svarīgākais ir nodrošināt izcilu klientu apkalpošanu. Tā var būt galvenā stratēģija pārdošanas, ieņēmumu un klientu apmierinātības veicināšanā.

Izcils klientu serviss
rokas klikšķis virtuālā ekrāna saskarnē

Ir daudz veidu un ideju, kā nodrošināt izcilu klientu atbalstu. Pirmkārt, klientu atbalsta pārstāvjiem ir jābūt lieliskām zināšanām par produktiem, un viņiem ir jābūt profesionāliem. Otrkārt, svarīgi ir izprast klientus, kā arī viņu vajadzības un gaidas. Treškārt, jums jāpiedāvā dažādi veidi saziņai jums un ceturtkārt, bet nebūt ne mazāk svarīgi, aģentiem ir jāizturas pret klientiem pēc iespējas labāk un jāpārsniedz viņu cerības.

BUJ

Kas ir izcils klientu atbalsts?

Lielisks klientu atbalsts ir pakalpojums, kas garantē atbalstu klientiem un pārsniedz viņu cerības. Lai to nodrošinātu, aģentiem jābūt izcilām komunikācijas prasmēm un plašām zināšanām par uzņēmuma piedāvātajiem produktiem un pakalpojumiem. Lai sniegtu izcilu klientu atbalstu, jums jānodrošina dažādi saziņas kanāli, lai klienti var izvēlēties sev ērtāko.

& nbsp;

Kāpēc izcils klientu atbalsts ir tik svarīgs?

Lai garantētu klientu skaita un peļņas pieaugumu, uzņēmumiem jāspēj nodrošināt izcils klientu atbalsts. Klienti, kas saņem zemāka līmeņa atbalstu, var atteikties no konkrētā uzņēmuma un izvēlēties citu. Patērētāju acīs galvenais ir uzņēmuma spēja efektīvi atrisināt viņu problēmas.

 

Kā jūs varat sniegt izcilu klientu atbalstu, izmantojot LiveAgent?

LiveAgent ir programmatūra, kas ļauj nodrošināt augstāka līmeņa klientu atbalstu. Tā ļauj sazināties ar klientiem dažādos kanālos, analizēt darbības un nodrošināt papildu funkcijas, kas padarīs jūsu klientu apkalpošanu izcilu.

 

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju