Iepriekšsagatavotas Ziņas

Kas ir Iepriekšsagatavotas ziņas?

Iepriekšsagatavotas ziņas ir uz biežāk uzdotajiem jautājumiem sagatavotas atbildes. Tās var efektīvi novērst atbilžu atkārtošanos un pārfrāzēšanu klientu vaicājumiem, kas atkārtojas. LiveAgent var izveidot neierobežotu skaitu iepriekšsagatavotu ziņu un padarīt tās pieejamas visiem atbalsta darbiniekiem kopumā vai pa nodaļām. Visas ziņas var saistīt ar konkrētu (-iem) atslēgvārdu (-iem), tāpēc pareizā atbilde ir vienmēr pa rokai. Aģenti var izveidot savas iepriekšsagatavotas ziņas, kā arī personalizēt savas attiecīgās darbplūsmas un vajadzības.

Liveagent iepriekšsagatavotas ziņas
Sagatavotu atbilžu paraugs

Frequently asked questions

Kas ir iepriekšsagatavotas ziņas?

Iepriekšsagatavotas ziņas ir sagatavotu atbilžu kopums uz biežāk uzdotajiem jautājumiem. Tādās jomās kā klientu apkalpošana vai tehniskais atbalsts, iepriekšsagatavotas ziņas var būt ļoti efektīvs risinājums gan klientam, gan aģentam, kas sniedz ātras atbildes un ietaupa laiku.

Kā lietot iepriekšsagatavotas ziņas?

Programmā LiveAgent jūs varat definēt neierobežotu iepriekš sagatavotu atbilžu skaitu. Šādas sagatavotas atbildes ļaus jums ātrāk sniegt atbildes uz atkārtotiem jautājumiem. Tā rezultātā aģenti savu darbu veiks daudz ātrāk, jo sūtīs jau gatavas vai nedaudz pielāgotas ziņas.

Kur atrast iepriekšsagatavotas ziņas LiveAgent?

LiveAgent iepriekšsagatavotās ziņas varat atrast panelī, atverot sadaļu “Konfigurācijas”, pēc tam izvēloties cilni “Automatizācija” un noklikšķinot uz “Iepriekšsagatavotas ziņas”. Ziņas var būt pieejamas visiem atbalsta darbiniekiem vai tikai atsevišķām nodaļām.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju