Dienesta atbalsts

Kas ir dienesta atbalsts?

Klientu apkalpošanas pakalpojums ir process, kurā klientiem tiek sniegta palīdzība pirms pirkuma, tā laikā un pēc tā. Tā ir svarīga klientu attiecību sastāvdaļa – tā paaugstina klientu apmierinātības līmeni. Tātad, klientu pārstāvjiem jābūt labi kvalificētiem un organizētiem.

Nepieciešams izmantot arī kvalitatīvu servisa dienestu, kas ir programmatūra ar daudzām funkcijām, kas ļauj pārvaldīt pieteikumus. Tas ir klientu apkalpošanas centrs, kas apstrādā dažādas saziņas formas, piemēram, e-pasta ziņas, čata ziņojumus, tvītus un citus. Dažas palīdzības dienesta programmatūras var būt arī bez maksas.

Desk support ilustrācija

Frequently asked questions

Kā definēt dienesta atbalstu?

Dienesta atbalsts ir resurss, kura mērķis ir sniegt klientam informāciju un atbalstu, kas saistīts ar konkrētas iestādes pakalpojumiem un produktiem. Parasti tas ir tehniskais atbalsts, kas pieejams, izmantojot mājaslapu, tūlītējo ziņapmaiņu, e-pastu vai uzticības tālruni.

Vai LiveAgent piedāvā dienesta atbalstu?

Liveagent, protams, nodrošina dienesta atbalstu. Gan sniedzot atbalstu saviem klientiem, gan nodrošinot piekļuvi tehniskā atbalsta iespējām kā izvēles iespēju sistēmā. Tam ir milzīga ietekme uz kvalitatīvu klientu apkalpošanu, kas ir nepieciešama patērētāju pasaulē.

Kādas ir dienesta atbalsta pamatfunkcijas?

Dienesta atbalstam jābūt ar vairākām pamatfunkcijām. Pirmkārt, tam vajadzētu būt kontaktpunktam. Tas ir, vietai, kur klients var sazināties ar tehnisko atbalstu. Turklāt tam vajadzētu būt labi attīstītai zināšanu bāzei, kas ļaus iegūt informāciju bez personīga aģenta atbalsta. Tam būtu jābūt raksturīgam arī darba automatizācijas iespējām. Pateicoties tam, aģentiem nav jānodarbojas ar atkārtotām darbībām un var pievērsties citām aktivitātēm.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju