Atbildēšana

Kas ir atbilde?

Atbildes uz e-pastiem ir svarīga biznesa sastāvdaļa. Ar atbildēm jūs vēršaties pie cilvēkiem, kas ar jums ir sazinājušies. Vienmēr saglabājiet kontaktu ar saviem klientiem un centieties atbildēs iespējami īsākā laikā.

Frequently asked questions

Kāds ir atbildes nolūks?

Atbilde ir ziņa, kas tiek nosūtīta cilvēkiem, kuri ir sazinājušies ar uzņēmumu. Atbildēm jābūt adresātiem labvēlīgām, un tās jāsniedz iespējami īsākā laikā.

 

Kādi ir biežāk sastopamie atbilžu veidi?

Biežākie atbilžu veidi ir: problēmas atrisināšana, detalizētākas informācijas pieprasīšana, atbilde uz klienta neapmierinātību ar produktu vai pakalpojumu, ziņa, ka ir nepieciešams vairāk laika problēmas atrisināšanai, un atbildes klientiem, kas nav apmierināti ar klientu atbalstu. Atbildes var būt vērstas uz attiecību veidošanu vai informēšanu.

 

Kādos saziņas kanālos var nosūtīt atbildi LiveAgent?

Programmā LiveAgent atbildes var nosūtīt tādos kanālos kā e-pasts, tiešsaistes čats vai sociālie mediji. Tas atkarīgs no tā, kādus saziņas kanālus izmanto jūsu uzņēmums izmanto.

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju