Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Apmierinātības atskaite

Kas ir apmierinātības atskaite?

Apmierinātības atskaite ir uzņēmuma veidots pārskats, kas parāda, cik apmierināti klienti ir ar jūsu produktiem un pakalpojumiem.

Apmierinātības atskaiti ietekmē ne tikai naudas izteiksme, bet arī produktu kvalitāte un sniegtā pēcpārdošanas pakalpojuma kvalitāte. Bieži vien pēc produkta iegādes, šķiet, pamanāt produkta kļūmi un, lai saņemtu palīdzību, konsultējieties ar klientu apkalpošanas dienestu. Jūsu pieredze ar viņu atbalsta sistēmu ietekmē to, cik laba veidojas uzņēmuma Apmierinātības atskaite.

Jo labāka ir kāda uzņēmuma apmierinātības atskaite, jo vairāk uzņēmums rūpējas par saviem klientiem.

BUJ

Kas ir apmierinātības atskaite?

Apmierinātības atskaite ir pārskats, kas parāda, cik apmierināti ir jūsu klienti ar jūsu produktiem un pakalpojumiem. To visbiežāk veido uzņēmums, uz kuru attiecas atskaite. Tajā ņemta vērā ne tikai produktu un pakalpojumu izmantošana, bet arī apmierinātības ar klientu apkalpošanu pakāpe.

Kam vajadzētu redzēt apmierinātības atskaiti?

Apmierinātības atskaite noteikti jāapskata tā uzņēmuma darbiniekiem, uz kuru attiecas šī atskaite. Tā parādīs, kur ir viņu stiprās puses, un kur - vājās vietas. Ja atskaite ir pieejama publiski, tad ir vērts lasīt konkurentu atskaites. Pateicoties tām, mēs uzzinām, kur varam iedvesmoties un no kā labāk izvairīties. Atskaiti var izlasīt arī klienti, kuri vēlas veikt konkrētu produkta vai pakalpojuma pirkumu.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju